Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 01:40:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на malinka_a - 16.07.2011  (Прочетена 26430 пъти)
 
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« -: юни 17, 2011, 09:12:57 »

malinka_a, ето го и твоето местенце smile Спокойна подготовка през оставащото време до най-мечтания ден! Много усмивки, настроение и само хубави емоции give_rose Очакваме да ни разкажеш до къде стигнахте с подготовката - какво е готово и какво все още не сте свършили  smile Пожелавам ти приказна сватба и всичко да мине като по мед и масло give_rose
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 17, 2011, 09:16:22 »

ех..pinkbird  изпревари ме  Bravo.
malinka_a, Честита темичка мила. С теб заедно ще вървим в подготовката и май заедно ще преживяваме трепетните моменти. Пожелавам ти, една безоблачна и с много усмивки подготовка  give_rose. Очакваме снимки  Wink
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 17, 2011, 09:29:08 »

 Oh my ... Bravo danceg yahoo
pinkbird, ellimink, много ме изненадахте с темичака,благодаряяя.Изобщо не очаквах,понеже съм новичка във форума.
Ох,че се развълнувах thank you
Така, с подготовката напредваме лека-полека.Вече си имам рокля,воал,който купих и сега не ми харесва и няма да го слагам,ще ходя за нов тези дни.Поканите вече са раздадени и до края на месеца чакаме потвържденията на гостите.Късметчетата за пред ритуалната,си ги направих самичка,сега на дневен ред са подаръчетата за гостите.Капарирали сме ресторанта, камерата, фотото, DJ, ритуална и черквата.В понеделник отиваме да си извадим медицинските и да ги занесем в ритуалната.Пак в понеделник ще ходя до агенцията,която ще прави украсата да уточним някои детаили и цени.Утре съм на пробна прическа и много се вълнувам.Проблема обаче е че не съм си избрала прическата.Също утре ще ходим да видя,колата с която  ще сме-някакъв хамър/моля за съвети за украса на подобен тип возило,че с този тип украси не съм много наясно/.
Забравих да спомена,че роклята ми е бяла.Самата сватбата ще бъде в бяло и кафяво,акцент кафе с канела.

« Последна редакция: юни 17, 2011, 09:32:02 от malinka_a » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #3 -: юни 17, 2011, 09:57:33 »

Здравей кафеено- канелено момиче! Прекрасен избор, ухаеш страхотно! Много красиви и изискани ти са нещата от снимките, чак завиждам на гостите.... Пожелавам ти здраве, сили и вдъхновение
за довършителните нещица по подготовката на радостното събитие.
Не се съмнявам, че от форума ще ти дадат идеи за украса на хамъра, а и аз чувствам онзи "приятен творчески гъдел" отново. Най- често украсата на колата е в тон с букета и се внася след церемониите в ресторанта, като се оставя да краси масата на младоженците /тя е част от общата украса на ресторанта/. Така е много практично, а и можеш да се радваш на цветята по- дълго време. Ако избереш този вариант, флористът на букета или агенцията за украсата ще ти помогнат най- добре. Кажи ни какъв е цвета на хамъра, даже ако позволят го снимай и с удоволствие ще се развихрим.... smile
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 17, 2011, 10:15:00 »

Благодаря ти svekarva  give_rose
Ще снимам и хамъра и пробните прически.След това с ваша помощ съм сигурна ,че ще изберем най-доброто.
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #5 -: юни 17, 2011, 10:21:37 »

Малко  Offtopic svekarva, четейки те, си пожелавам да имам такава свекърва! Адмирации за теб, мисленето и подкрепата ти - към децата ти и към всички нас give_rose Моята бъдеща свекърва прилича на теб, де, не мога и не искам да се оплача и се надявам и тя да мисли за мен така, но искам да пожелая това на всички бъдещи булки!
Малинка, съветът ми е да се довериш на фризьорката - да й кажеш да прецени по формата на лицето ти, по модела на роклята каква точно прическа ще ти отива и задължително да й занесеш снимка на облечената от теб рокля, за да си представите заедно цялата визия smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 17, 2011, 11:09:53 »

Malinka_a, честита темичка и от мен! Желая ти безпроблемна подготовка, много положителни емоции и усмивки tease. А да те попитам само с обувките какво стана, че аз съм изпуснала pardon или не си писала crazy За Хамъра - звучи супер, и ние може би ще сме с джип. Много е готино според мен, но определено трябва да малко е по-пищна окраса, защото на такава машина малка окраса ще се губи Hide Hide Hide

Ееееххх, една по една всички се изнизвате, а аз имам още цели 3 месеца Oh my ...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #7 -: юни 17, 2011, 11:20:07 »

malinka_a, качих няколко снимки, ние имахме гореописания вариан. В началото имахме други представи /снимката с рози и завъртулки/, дори почти направих украсата. Отказахме се, защото закрепването върху колата щеше да отнеме доста време, а и трябваше да търсим специално помещение, ако вали. Ще споделя какво трябва да имаш предвид, при положение, че решиш да правиш нещо различно.
once_upon_a_time, не се съмнявай, че всички родители /свекърви и тъщи/ мислят най- доброто за децата си, само дето не е сигурно, че и децата им го виждат така  Wink. Аз се "провалих" много яко на изпита "сватба" , blush  но се старая и се надявам да си подобря комуникациите.
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 17, 2011, 11:31:50 »

Снимките са супер. good
Много ми хареса букета.Как се казват тези малките зелените цветчета в него?Ама и аз как го обясних pardon
Понеже поставката ни за халки искам да бъде от такива цветя и затова питам за името.Да не се излагам при флористката blush
Приемам съвети за букети,защото още не съм си избрала.Първоначалто исках бели рози,алстомерия и кафява пеперудка,но това беше на първо четене.Приемам предложения за букет за бяло-кафява сватба.
« Последна редакция: юни 17, 2011, 11:34:50 от malinka_a » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #9 -: юни 17, 2011, 14:08:23 »

Зелени хризантеми - много са трайни, евтини и ги има през цялата година. Видях стойката за пръстените, аз също мислех за такава в началото. Не искам да те разочаровам, но в ритуалните зали изобщо не ползват подобни красоти- те се за изнесени церемонии. Вземат само халките в "малката стаичка" и връщат всичко останало. В една от темите по подготовка на сватбата, съфорумка ми каза, че тяхната кутийка, понеже била малка /отворена мида/, я приели и останала на масата. И при нас този трик за малка кутийка мина - стоя си до венчетата за радост на кума, защото той я подари на младоженците. Даже качих снимката специално за теб, в случай, че стане въпрос за този аксесоар. Направи я възможно най- малка и дано имаш късмет да и се порадваш и на подписването.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #10 -: юни 17, 2011, 14:22:44 »

Виж букетите на МОНИКАмАрИА, темата е заключена, но снимките са активни. Нейните цветове са два тона екрю, но спокойно стават бяло и кафяво. Има богат избор на кафяви перли и панделки с привкус на кафе и канела. Ох, чак ми се допи кафе с топка сметана, поръсена с канела  Girl_hide!
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 17, 2011, 14:48:05 »

Свекърва,това е специално за теб:


* images.jpeg (5.89 KB, 160x240 - видяно 2954 пъти.)
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 17, 2011, 14:53:22 »

А относно поставката за халките идеята ми е следната. Да е сложена в една малка  кошничка самата "възглавничка" и шаферката да я носи и държи докато трае церемонията.Ще имам много сладка шаферка на 4г.на която мисля да доверя тази задачка.
Благодаря и за снимките give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #13 -: юни 17, 2011, 15:08:36 »

Благодаря за кфето  Bravo, тъкмо му е време. Идеята е много добра, никой не може да откаже на сладко малко момиченце....И нашата шаферка беше най- хубавата украса на сватбата. Ето и линк към бутика, от който е букета - може да харесаш някоя идея, като избереш цветя в твоята гама. http://www.liziantus.com/index.php?id=3&sid=aa1320ba72a05f1008d7a80f4be89ae9
Ние със снахата харесахме флористката заради нестандартните места, на които е снимала букетите.
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 21, 2011, 10:21:29 »

Добро утро. Да дам отчет за свършеното тези дни.
Извадихме си медицински и оправихме документите с кумовете за ритуалната зала.
Колата,която ще вземем не стигнах да я видя,че изникнаха разни задачки-закачки.
Ходихме да си изберем чашите,шампанското,свещите,бутониерите,жартиера и украсата за ресторанта.
Не съм ги снимала,защото не бяха в наще цветове, след 10-тина дни ще си ги вземамем и ще ви ги покажа и те са бяло с кафяво. Ходих и на пробна прическа,но нещо не се харесах особено и май ще ходя на втора.Снимков материал в галерията.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines