Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 13:15:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПАЗАРДЖИК - част 2  (Прочетена 177312 пъти)
 
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: януари 25, 2010, 10:52:53 »

kadriana  Welcome успешна подготовка. Ще помагаме с каквото можем.
Бих могла да ти дам координати на Николай Мелин. Той отговаря на това, което си писала.
За тортите на Лиляна Вацева горещо ти препоръчвам да са последни в списъка ти. Нашата беше от там и не бяхме доволни нито от вида, нито от вкуса.
С ресторанта за украсата може да направите нещо пробно с управителката. Можеш и някакви скици да направиш, ако не ти хареса нищо от снимките. Ние бяхме измислели едно, после когато пробваха как ще стои се оказало, че не е добре и в движение променяхме украсата на масата (свекърва ми помагаше за това). Може да се договаряте и за допълнителни елементи, които да си внесете - като свещници например, срещу определена сума за брой (4-6лв). А за цветята на масата, ако не ти харесват, можеш да ползваш твои, така или иначе тяхните си ги плащаш. Ние направихме така, че цветята от колата да станат после за масата, а тези на ресторанта сложихме на друга маса и така.

За цени поне на украсата можеха да ви дадат листа. Но цените за кувертите поне месец и половина по-рано си направете за да имате време да реагирате. Нищо друго няма да казвам, а само това че на нас ни дадоха една цена окончателна 1 седмица преди сватбата, а в самия ден си бяха сложили по 2 лв отгоре без да обяснят защо.
Успех
Активен
kadriana
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22


Va dove ti porta il cuore


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: януари 25, 2010, 11:01:26 »

Благодаря ти Валя за бързия отговор както и за търпението да изчетеш моя пост give_rose Моля те да ми дадеш координатите на Мелин.
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: януари 25, 2010, 15:39:41 »

kadriana, добре дошла smile най-сетне една пазарджишка булка да раздвижи темичката. Нашата сватба също беше в Тракия. Изчела си всичко, което сме изписали по повод на Тракия. Истината е, че за голяма сватба наистина  е най-подходящ, но от политиката на персонала има още много да се желае. Просто трябва да бъдете настоятелни и да искате срещи с управителите и да говорите директно с тях.

Що се отнася до тортата - аз бих заложила на "Захарната къщичка", но там трябва да се поръчва по-раничко, че имат 3-4 стойки и като са им ангажирани, не приемат поръчки. Нашата торта беше от сладкарско ателие "Ния", жената може да направи всичко от снимка и си поема грижата да я закарат и сложат на масата в ресторанта. Мога да ти пратя телефон на Митко Пильов, нашите гости останаха много доволни, страшен купон направи без дълги ритуали и разни игри, които да досадят на гостите, дори две приятелски двойки искат да го ангажират. Фотото ни беше Фиджи, разбрах че имат намерение да предлагат и сватбена книга, може да се договориш да те снимат докато ти правят прическа, грим smile

Ако имаш и други въпроси, питай, ще помагаме smile
Активен
sylvy
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #138 -: януари 25, 2010, 17:50:11 »

Здравейте,
Още една пазарджишка булка се присъединява към вас. Изчетох целия пазарджишки форум поне два пъти и все се каня да се вклщча, но не остава време.

 Датата ни е 12.06.2010г. и вече резервирахем ресторант и днес-утре баща ми ще даде капаро за DJ. Ресторанта ще е Ливадите. Някой да има някакви отзиви и по-подробна информация за Ливадите, понеже нищо не намерих във форума, а аз държа на сватба на открито и там най-много ми харесва като природа и условия.

Зa DJ се спряхме на Митко Пильов. Даже не се срещахме с други. Като се вземат предвид всички положителни коментари за него, а и личните впечатления от срещата с него ме навеждат на мислълта, че нама да съжаляваме. 

kadriana, като се видях с Мико каза, че вече има няколко сватби за юли, така че моят съвет е да побързаш.

Към останалите момичета, някои вече щастливо омъжени - нали ще помагате на тези след вас със съветчета и информация? lol)
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: януари 25, 2010, 19:55:19 »

супер, още една булка, а аз си помислих че в Пазарджик вече няма неомъжени smile
sylvy, добре дошла smile

За ресторант "Ливадите" нищо не мога да кажа, освен че съм гледала снимки в сайта на сватбена агенция "Амур".

Поздравления за избора на Митко - няма да сгрешите, наистина е страхотен.

Разбира се, че ще помагаме с каквото можем smile
Активен
kadriana
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22


Va dove ti porta il cuore


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: януари 26, 2010, 09:12:26 »

Merilen,все още има неомъжени момичета в Пазарджик :-) Би ли ми пратила на лично съобщение телефона на Митко?
Благодаря предварително.
Sylvy, и нашата първа дата беше 12.06 - но от църквата ни казаха, че целия юни има Петровски пости и не могат да се правятцърковни бракове. Вие не искате ли църковен?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: януари 26, 2010, 13:19:16 »

Момичета и аз искам малко помощ ! Кой р-т в Пазарджик е с капацитет 200 места ? Дори 220 да може да събере но да има място и за танци разбира се !  sad
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: януари 26, 2010, 13:41:11 »

Нина, мисля, че ресторант "Тракия" би побрал толкова хора, но за съжаление на 2 етажа. На първия етаж побира към 160 човека. Ето и сайт - http://www.hotel-trakia.domino.bg/
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: януари 26, 2010, 15:49:12 »

Ресторантът наистина не е лош, кухнята също smile но не дават да се работи с агенции, освен с тяхната (което всъщност са 2 от сервитьорките, които аранжират сватбената маса,  цветята ги поръчват от някакъв цветарски магазин), не може да се вкарват безплатно цветя и друга украса като тейбълки, номера на маси, свещи и т.н. Дори не може на бутилките да се ползват етикети, освен ако не са правени от тях. В общи линии, за да си вкараш всичко изброено, трябва да си платиш sad
Активен
sylvy
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #144 -: януари 26, 2010, 16:54:37 »

Раздвижи се форума май!!! Bravo

kadriana, ние още не сме провериавали какво е положението с църквите. По принцип искаме църковен брак, но тъй като си държим на датата, понеже е специална за нас, по-скоро сме съгласни да отложим църковния брак за по-късно, отколкото да променим датата.

Момичета, дайте идеи за фото и видео и ако може малко инфо как варвят цените и какво включват, понеже няма да имам много време да обикалям, а за тези неща искам лично да се занимавам , за да се сърдя само на себе си ако нещо не е наред.  smile

valia_diva, снимките от вашата сватба са страхотни  good. Вие кой използвахте?
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: януари 26, 2010, 18:01:58 »

Мире, на мен собственика на една от срещите гордо ми заяви, че люляците на една от лилавите сватби е ходил да ги бере на магистралата, и като питах колко е вазата за маса - 10лв Oh my ... ами мен още тогава ми паднаха в очите. Но, Нина ако иска да работят с тях нека се видят, може и да се уговорят. Не би трябвало да отказват на агенти, защото е най-лесно ако не приемат да работят с него сватбата да се направи в друг ресторант. Имат невероятна кухня и никаква маркетингова политика.

sylvy благодаря. Аз имах двама автографи. Един от Пловдив и един от Пазарджик. Тези от ресторанта са на пазарджишкия. На фотосесията в Старинен Пловдив той също направи чудесни снимки. Но почерка и на двамата ясно може да се различи. Пловдивския е Митко Яков, а Пазарджишкия -Любо (ама фамилия не помня, защото е познат на мъжа ми, а студиото му е в една от уличките до Математическата гимназия) Стига да искаш давам телефони.

За видеото, даже не искам и да си спомня за него. Не е снимано нищо от пътя на младоженеца ( а той беше над 40 км, нищо не пречеше да снима малко кадри), не е снимал как мъжа ми ми прави серенада пред блока близо 20 минути.  Булката в ресторанта почти не е снимана. Танците на булката са отрязани - повечето. Снимани са другите. Казах, че за начало на филна не желая кадри от Пазарджик, но точно това беше сложил.  ЗА това повече няма да го коментирам - имам си прекрасни снимки от фотографите. Другите момичета некажат за техните. Само едно мога да кажа - цена под 350 лв за видео не е за препоръчване. 
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: януари 26, 2010, 18:51:25 »

Ресторантът наистина не е лош, кухнята също smile но не дават да се работи с агенции, освен с тяхната (което всъщност са 2 от сервитьорките, които аранжират сватбената маса,  цветята ги поръчват от някакъв цветарски магазин), не може да се вкарват безплатно цветя и друга украса като тейбълки, номера на маси, свещи и т.н. Дори не може на бутилките да се ползват етикети, освен ако не са правени от тях. В общи линии, за да си вкараш всичко изброено, трябва да си платиш sad
Момичета аз направо съм изумена ! Що за начин на работа е това ? Направо ще падна ,това да се случва 2010 в свободна страна !  tazran Boy cry GROAN 1tongue
Активен
kadriana
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22


Va dove ti porta il cuore


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: януари 27, 2010, 09:18:24 »

Ох, момичета като продължавам да чета за тази Тракия, направо ми идва да се гръмна! Аз ще ходя да говоря с тях чак през май вероятно, тъй като не съм в България и сега се страхувам, че няма да имам много време да реагирам на техните своеволия.
Май трябва да спра да влизам известно време иначе сама ще си проваля сватбата с предубеждения и лошо настроение. Вчера даже обсъждах с братовчедка ми дали можем да сменим ресторанта. Не знам дали биха ни върнали капарото, което сме платили. А пък и не виждам друг вариант за около и над 100 човека, който и да не е извън града - напр.Вионас,Ливадите и т.н
Merilen, благодаря ти за ЛС  give_rose
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: януари 27, 2010, 10:38:41 »

kadriana, не се притеснявай, просто споделяме, за да бъдете подготвени, когато отидете да преговаряте в Тракия. Ние държахме на нашите етикети и номера на масите, на цветята, защото вече си имахме тема на сватбата, а и най-малкото всичко си бях правила аз тъй като имам представа от тези неща. За теб както си в чужбина, може би варианта, който предлагат, да ти е по-удобен. По спомени направата на номера на масите, както и за етикети за бутилките, беше по 20 лв :)така че не се отчайвай  още в самото начало
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: януари 27, 2010, 12:48:29 »

Същото исках и аз да кажа като Мирета.  Не се притеснявай. Ние не бяхме подготвени за такова нещо и сервирано чак на 3 среща с управителя бях  End End End Аз също имах етикети, подарък от шафера, тейбъл номера, които си бях направила сама и когато разговарях с управителя, той ми позволи да си ги ползвам.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines