Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 10:00:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За зодиите...  (Прочетена 47832 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: февруари 02, 2007, 13:27:11 »

Почивка според зодиака

Есенен пътеводител.


Забравете лятото. Вече обръщаме календара в месец с буквата “р” – това обаче не означава, че трябва въобще да изключим възможността за почивка. На тази голяма и прекрасна планета може да бъде трудно да изберем място за приятно изкарване на свободното време, което същевременно да бъде и емоционално пълноценно за нас. Но астрологията може да помогне. Всеки от нас е роден под един от следните елементи: огън, земя, въздух, вода, а това е първата отправка към типа почивка, която ще ви се отрази най-добре.
Предлагаме ви няколко идеи за това, къде вашият слънчев знак може да иска да ви отведе:

Овен
(21 март – 18 април)
Първият огнен знак: вие сте с темперамент, горещ и силен, точно както може да се очаква от Марс – планетата, на която сте подвластни. Какво по-подходящо от един марсиански пейзаж – побитите камъни край Варна, например. Този феноменален каменен ансамбъл е обявен за национална природна забележителност и вероятно ще бъде включен в списъка на световните геоложки феномени на ЮНЕСКО. Освен “марсианския” пейзаж, във Варна ще имате възможността да се заредите с енергия от огненото кълбо на изгряващото от и залязващото в морето слънце.

Телец
(19 април – 19 май)
Вие сте земя, телци, известни с това, че сте ценители на най-доброто, във всички чувствени категории. Вие харесвате най-изискани храни, вина, луксозни вещи. Уикенд в луксозен спа-център или дегустация на вина би ви било забавно, като задължително включите ден за това, което обичате най-много: ходене по магазините до припадък.

Близнаци
(20 май – 20 юни)

Вашият елемент е въздух, а вие сте с остър ум и изключителна активност. Една градска почивка ще ви даде светлините, цветовете и звуците, които търсите, така че какво ще кажете за Истанбул, където часовниците нямат значение? Това е възхитителен град, предлагащ удивително съчетание от архитектура, смесица от различни хора, култури и нон-стоп развлечения, за да ви държат във възторг, докато се наситите.

Рак
(21 юни – 21 юли)

Вашият елемент – водата – управлява емоциите. Вие обичате семейството, дома и добрите приятели, така че когато имате свободно време, вашият дом е обикновено мястото, където бихте останали. Въпреки че сте родени да свиете гнездо, защо не опитате нещо по-различно? Вземете семейството и се разходете до София-ленд или до някое друго място, за което знаете, че бихте се връщали отново и отново.

Лъв
(22 юли – 21 август)

Вие сте огън, а презимето ви е “въодушевление”. А нищо не е по-вълнуващо за вас от качествените забавления. За вас няма по-добро място от Холивуд. Твърде далеч? А Шанз-Елизе? Или Лондон – музеят на восъчните фигури на Мадам Тюсо? А защо не и някоя софийска изложба, концерт (например фламенко-чил в НДК) или просто добър нощен клуб?

Дева
(22 август – 22 септември)

Вие сте от семейството на “земните” и обичате живите неща, така че едно пътуване до морския бряг на Бургас, с много свободно време, за да спирате, да се отбивате от пътя и да се радвате на красиви места (например Сините скали край Сливен, разходка до Жеравна или Ичера) просто ще ви допадне. Когато пътуването свърши, може би ще решите, че просто искате де се преместите да живеете някъде там, откъдето сте минали.

Везни
(23 септември – 22 октомври)

Като въздушен знак, Везните са отлични за връзка. Ако са с любим човек, няма значение къде са и какво правят. Все пак – посещението на места, които предразполагат към романтично уединение е перфектно за тях, особено ако са разположени в красиви местности. Е, родината ни поне е богата на такива, така че изборът тук е голям.

Скорпион
(23 октомври – 21 ноември)

Като най-сложни от трите водни знака, вие винаги сте отворени за предизвикателства. Ако условията са трудни, това би ви паснало по-добре, отколкото някое добре уредено туристическо място. Вие сте подвластни на Плутон – богът на мистериозния подземен свят, така че кино или домашно видео през уикенда, като филмите са задължително “хорър” или “мистерия” би ви паснало добре добре. Разбира се – някое диво място, където да гледате смрачаващото се навъсено небе, прелитащи прилепи и да чувате в далечината бухали и вой на вълци, също е много “скорпионско”.

Стрелец
(22 ноември – 20 декември)

Стрелец – третият огнен знак, е роден да пътува. Вие имате вкус към новото – каквото и да било. Стрелците смятат планетата за гигантска площадка за игра, а животът им като цяло е серия от ваканции. Няма значение къде отивате, доколкото това ви е за първи път, просто ще сте във възторг.

Козирог
(21 декември – 18 януари)

От семейството на земните знаци, вие сте тези, които искат да изкачат най-високите върхове и да се гмурнат до най-дълбокото. Колкото по-голямо предизвикателство, толкова по-добре. Вие обичате катеренето – планини, скали - така че такова преживяване би било идеално за вас, особено ако има и езеро, до което да опънете палатка. Вие търсите уединение, което означава, че колкото сте по-далеч от отъпканите пътеки, толкова по-щастливи ще се чувствате.

Водолей
(19 януари – 17 февруари)

Вие сте последния въздушен знак – най-интелектуалния и префинен. Обичате места, които ви карат да мислите. Вие също се забавлявате от мощта на природата и се витализирате от природните феномени. Би ви допаднало да се запишете в група, която изследва торнадо. Тъй като това е невъзможно у нас, посетете обсерватория – например на вр. Рожен в Родопите, за да зърнете някоя планета в някоя звездна нощ.

Риби
(18 февруари – 20 март)

Последните от водното семейство, рибите са с дълбоки чувства. Вашият повелител – Нептун е най-романтичната, мечтателска планета. Идилично местенце до воден басейн – море, езеро, река или язовир би било чудесно за вас. Посещение на някое свещено място също ще ви зареди – доколкото има мистика и бягство в мечтите, ще запомните почивката си завинаги.
« Последна редакция: февруари 02, 2007, 13:30:25 от Bulechka_TS » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 02, 2007, 13:28:57 »

Цитат

Риби
(18 февруари – 20 март)

Последните от водното семейство, рибите са с дълбоки чувства. Вашият повелител – Нептун е най-романтичната, мечтателска планета. Идилично местенце до воден басейн – море, езеро, река или язовир би било чудесно за вас. Посещение на някое свещено място също ще ви зареди – доколкото има мистика и бягство в мечтите, ще запомните почивката си завинаги.

За мен и милото това е абсолютно вярно!!! girl_in_love LOVING
« Последна редакция: февруари 02, 2007, 13:31:08 от Bulechka_TS » Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 02, 2007, 14:04:58 »

аз съм ЛЪВ-шанзе лизе звучи добре макар че, в музея на восъчните фигури вече бях.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #3 -: февруари 02, 2007, 16:52:52 »

аз съм ЛЪВ-шанзе лизе звучи добре макар че, в музея на восъчните фигури вече бях.

И аз съм Лъв и много ми хареса предложението, само дето съм малко далеч и надали ще се осъществи скоро.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 02, 2007, 16:55:49 »

 И аз съм Лъвче  girl_wink и като всяко Лъвче обичам да се припичам. Обичам почивка на плажа. Може и в някоя гора с рекичка из България има толкова красиви места.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 02, 2007, 16:55:59 »

А каква е почивката за половинките ни? любов заедно

Ние понеже сме една зодия и всичко е ясно!!! Curtsey Dance

А при вас? любов заедно
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 02, 2007, 17:01:21 »

Моето Овенче обича много природата. На него му дай гора и някой див плаж.  good В интерес на истината си приличаме въпреки различните зодии, но и драмата сме огнени зодии.  Swiming Sunshine Swiming Sunshine
Активен
di
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



« Отговор #7 -: февруари 02, 2007, 17:03:12 »

АЗ СЪЩО СЪМ ЛЪВЧЕ И ОБИЧАМ МОРЕНЦЕТО Е КОЙ ЛИ НЕГО ОБИЧА : smile
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #8 -: февруари 02, 2007, 17:03:57 »

А каква е почивката за половинките ни? любов заедно

Ние понеже сме една зодия и всичко е ясно!!! Curtsey Dance

А при вас? любов заедно

Ами и за моята половинка написаното е вярно- той е Близнаци и е много активен- дай му спортове, развлечения на открито и е щастлив!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 02, 2007, 17:07:17 »

аз най с кефя на почивки от сорта-обиколка на египетските пирамиди,китайската стена или страната на древните инки  но досега не ми се е отдала възможност за такава почивка sad
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 02, 2007, 17:10:45 »

Аз съм Овенче и като такова варненското слънце ми върши много добра работа.Винаги напред с рогата във водата. sarcastic
Половинката ми е Рак и на него му дай да си стои вкъщи голям ми е къщовник sarcastic
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #11 -: февруари 02, 2007, 17:11:35 »

До преди няколко години пътувах много по туристически дестинации, сега ми се иска да се излегна мързеливо на плажа или около басейна и това е. Но пирамидите си заслужава да се видят, само дето съм малко скептична да пътувам по такива дестинации. На круиз страшно много ми се ходи  също така.
« Последна редакция: февруари 02, 2007, 18:33:08 от didibaby » Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 02, 2007, 23:03:24 »

ехее колко много лъвчета има тук във форума yahoo Bravo dance
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 02, 2007, 23:44:11 »

А има ли други рибчета? Blush
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 03, 2007, 21:19:51 »

Ние и двамата сме Стрелци и всичко е абсолютно вярно.Обичаме си пътешествията и рядко се задържаме на едно място.Харесват ни резките промени и приключенията!
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines