Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 03, 2024, 03:07:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Veselyshko!!!  (Прочетена 37889 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: септември 07, 2007, 22:40:33 »

много сладурко и оригинално браво на тях и изобщо не досаждаш ккави са те мисли beating
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: септември 08, 2007, 15:13:34 »

Личи си, че е било голяма веселба  danceg
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #77 -: септември 11, 2007, 09:43:19 »

Честито! много весела сватба! обичайте се!
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #78 -: септември 11, 2007, 10:34:17 »

Момичета много ви благодаря много сте сладки  give_rose give_rose give_rose Да наистина всички казват че им е било много весело и доста са потанцували, а аз не помня по- голямата част, но като взех да се връщам в спомените- наистина си поиграх  DANCE Сега като гледаме снимките и видеото се надявам да си припомня всичко  good
bulyov4e миличка много ти благодаря- а цветятя са божествени give_rose give_rose girl_in_love
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: септември 19, 2007, 15:40:06 »

Честито и от мен мила! Браво за веселата сватба и да знаеш, че нямам търпение да видя и професионалните снимки. Ти просто грееш от щастие и затова като получиш снимките веднага си сложи един нов аватар, за да огрееш с радостта си целия форум!
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #80 -: септември 19, 2007, 16:27:47 »

Честито и от мен мила! Браво за веселата сватба и да знаеш, че нямам търпение да видя и професионалните снимки. Ти просто грееш от щастие и затова като получиш снимките веднага си сложи един нов аватар, за да огрееш с радостта си целия форум!
Миличка много ти благодаря за красивите думи  give_rose girl_in_love girl_in_love Обещавам да се натуткам най- после и наистина да си сменя аватара и да кача снимчици Girl_hide
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: септември 24, 2007, 10:08:15 »

Ехаааа...ама тук имало страхотни снимки, които аз незнайно защо досега не съм разгледала... blush...ще се срамувам дълго...обещавам sad
Мила, пожелавам ти денят в който сияеш така, да бъде само началото..... heart heart heart
Страхотни сте, винаги се гледайте така и иииии абе просто се ОБИЧАЙТЕ!!!
 give_rose give_rose give_rose
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #82 -: септември 24, 2007, 10:18:51 »

Благодаря ти миличка за хубавите думи  girl_in_love give_rose give_rose Е не се срамувай толкова дълго де, то от толкова темички и аз не успявам да видя всички красоти  give_rose
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #83 -: септември 26, 2007, 10:16:57 »

Ох милички да ви се оплача- нещо се разболявам тази седмичка и вече незнам какво да пия  cray А в края на седмицата живот и здраве с милото трябва да заминаваме за медена седмичка в Гърция обаче аз много се притеснявам че ще съм болничка  Girl_sing Пия тука чайчета и упсаринчета ама да видим Girl_hide Стискайте палци всичко да е наред good
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 26, 2007, 10:29:29 »

Ей мила недей така стягай се че за Гърция да си здрава ,стискам палци да се оправиш по бързо пробвай да пиеш и ФЕРВЕКС на мен той много ми помага  smile
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: септември 30, 2007, 18:41:46 »

Ей сладурано значи сме били болни по едно и също време :laugh:Мен ме валя един порой в Париж по Шанз Елизе и после дрехите изсъхнаха по мен и после като ме почна една хрема....и викам какво е това сватбено пътешствие-то булката сополива :laugh:Ама слава богу се оправих докато се върнем и няма тежки последствия!
Мила трябва вече да сте в Гърция май така че ви пожелавам всичко най-най и да си уползотворите почивката както подобава! :girl_wink:И чакаме снимки и разкази после! give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: октомври 06, 2007, 09:36:36 »

Хайде бе милаааа!Няма ли да си идваш вече?Много ни липсваш!Да пишеш веднага,ей! beating
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: октомври 06, 2007, 09:48:30 »

подкрепям Тони и чакам с нетърпение да пишеш как е минало и естествено снимкиииии yahoo
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #88 -: октомври 06, 2007, 20:34:43 »

Ох сладуранки благодаря ви че не сте ме забравили и сте мислили за мен  girl_in_love kiss2 Dance blum
Мила ти значи Парижка настинка си имала а blum Радвам се че всичко се е разминало леко и сте успяли да се насладите на медените седмички пълноценно Bravo
Клео_20 сладка обещавам да кача снимчици- те нашите са малко защото то ако не съм аз милото няма да се сети изобщо да снима и забравихме да се снимаме първите два дни- а трябваше, но нищо  Girl_hide
А аз оздравях обаче се изприщих от някои от хапчетата и тръгнах оттук с изринато лице- ама цялото пъпчица до пъпчица и бях като настръхнала кокошка направо  Girl_hide Викам сега ще ги изплаша тези на гранциата и няма да ме пуснат в Гърция  laugh Почивката беше страхотна, хотела също- оползотворихме я как иначе  girl_wink Беше страшно топло направо като лято, водата една чиста чиста, толкова прозрачна, че чак я снимах girl_wink Последния ден ходихме на плаж с милото и се къпахме- беше супер и имаше и други като нас, водата отначало беше леко хладка обаче после се стопляше като постоиш good Само в басейна на хотела не се къпахме, че там водата беше студенкаааа Girl_sing
Ходихме с колата до Солун- мале как ми харесва този град- на кафенца и по магазините good Милото търсеше части за Nissan а аз дрешки естествено  blum Доста го пообиколихме де- цял ден good На следващия ден ходихме милото да си поръча частите и до един МОЛ- доста се разходихме там  Girl_hide И следващите дни се отдадохме на разходки до близките градчета, обиколихме ги снимахме, пихме кафенца, на таверничка сядахме и така smile
А какви гледки имаше само от по високо- плажна ивица и синя синя водааа Girl_hide
Хайде сладки засега толкова да не ви досаждам повече  give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: октомври 06, 2007, 20:44:26 »

Добре дошла сладуранке!така ни липсваше,а на мен най-много girl_wink give_rose
Така се размечтах като те четох....ама няма да се разминеш с толкова.То и аз сега се сетих,че още не съм разказала за нашето пътешествие ама бях заета с правенето на албума ни.Май само ти не ис го гледала още :girl_wink:Ох така ти завиждам за хубавото време,което сте хванали!Аз днес така се размечтах на плажа....Мила трябва и да се видим,ама ти си работещата така че ще чакам да дадеш сигнал!
Целувкииии give_rose give_rose kiss2
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines