Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 16:57:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Veselyshko!!!  (Прочетена 38118 пъти)
 
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: септември 02, 2007, 23:21:07 »

Милички искам да споделя с вас колко се развълнувах,когато видях днес веси в страхотната си рокля до своч развълнуван любим,в приказната градина на кумовете,където беше ритуала и от където се виждаше целият град-всякаш застанал в краката им в чест на щастливото събитие!
Първо не можах да позная Весенцето и милото каза "Да не сме объркали къщата?Как така тя ли е?" :laugh:А като запристъпя към олтара и аз направо вече подсмърчах... :'(Толкова се развълнувах...Не можех да повярвам,че само допреди 1 ден си говорихме за това събитие,а сега вече го виждах с очите си!Всичко беше много нежно и изпипано,а булката беше самата прелест-толкова красива и спокойна в своята прелестна рокля.... girl_in_love
Момичета след малко ще кача и снимки!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 02, 2007, 23:39:55 »

Ето и снимчиците!






Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 02, 2007, 23:43:23 »


Ето и още!




Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: септември 03, 2007, 12:18:53 »

Честито, Веси!  give_rose
Много хубава булка си била и в тази градина се е получило невероятно  girl_in_love
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 03, 2007, 13:33:05 »

ЧЕСТИТО! give_rose
Много щастие, любов и щастливи мигове заедно   CHEERS CHEERS CHEERS
Бъдете винаги влюбени и се обичайте!
Изглеждаш страхотно, а и украсата много ми хареса !  Bravo
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 03, 2007, 13:44:54 »

Честита сватба!!!!  CHEERS Нека целия ви живот бъде като сватбения ви ден - истинска приказка!!!!
поздравявам те за прелестната и приказна сватба!!!!! girl_in_love
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #51 -: септември 03, 2007, 14:51:33 »

Поздравления и от мен!! Превъзходно изглежда всичко, дано сте много много щастливи и да се обичате завинаги!!  Bravo Bravo Bravo
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 03, 2007, 15:32:22 »

Поздравления!!! Bravo Bravo :bravo:Била си прекрасна булка и всичко изглежда невероятно хубаво!!!Пожелавам ви винаги много да се обичате и да отгледате много и здрави дечица, които много да ви радват!!! DANCE
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: септември 04, 2007, 17:26:31 »

оле веси супер изглежда всичко,ти си като принцеса Bravo
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #54 -: септември 04, 2007, 19:06:00 »

Ох милички много ме развълнувахте- нямам думи да ви кажа колко съм ви благодарна за прекрасните думи  cray girl_in_love Страхотни сте момичета и много ви благодаря за всичко  girl_in_love :*Аз още не мога да се освестя от неделя- имам чувството че всичко е било като сън smile Само стоя и си гледам едни снимки и не мога да повярвам че това съм аз!!!! Имах чувството че времето мина много бързо, особено в ресторанта и че не съм танцувала достатъчно- което всъщност не е изобщо така Girl_hide Като се замисля на доста песни си поиграх и даже гостите казаха че съм била една много "танцувална" булка   laugh laugh laugh А милото наистина беше леко спаружен, обаче като си пийна и като му дойде настроението и се разтанцува  DANCE Милички ще разказвам по- подробно после и ще пусна повече снимчици  give_rose
А за tonitka какво да ви кажа- много сладка и миличка и аз много си я обичкам  Dance Така се зарадвах като я видях- аз още от прозореца я видях- но после докато се усетя и тя изчезна и не можах да се снимам с нея и и се накарах че изчезна без да каже Girl_hide Миличка направила си страхотни снимки  Bravo Bravo Bravo направо са супер!!!! Мацки беше много хубаво че си я видях в този ден сякаш се познавахме от много по отдавна  kiss2
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #55 -: септември 04, 2007, 20:03:16 »

Оле мила Веси била си наистина невероятна булка, толкова сияеш на тези снимки, толков си красива. А и церемонията в градината се е получило наистина много добре.  Честито още веднъж, желая ви много любов и дълъг безоблачен семеен път!
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 04, 2007, 20:21:24 »

Леле  Oh my ... Веси , страхотни снимки мила give_rose Пожелавам ти много семейно щастие  air_kiss
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 04, 2007, 20:49:09 »

Честито Веси!!  CHEERS  Страхотна си!  Bravo  give_rose  Обичайте се много и бъдете винаги така усмихнати и щастливи като в сватбеният ви ден!  give_rose  girl_in_love
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 04, 2007, 21:49:12 »

Милинка нямам много време,но само искам да ти кажа,че и аз те обичам много и ще те чакам и на моята сватба-и да ме чакаш за снимките!Че моя принц многоп се притесни и ме задърпа,та за това не останахме Mad girl
Целувки мила и се радвам,че си харесала снимките! girl_in_love
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: септември 05, 2007, 10:57:22 »

ЧЕСТИТА СВАТБАААААААА
с пожелания за безкрайно семейно щастие, разбирателство, любов и най-малко 2 дечица да си имате
Веси невероятно красива булка си  girl_in_love
Наздраве  CHEERS
Горчивооооооооооооо
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines