Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 16:24:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица в разгара на лятото и отпуските 22.-28.07.  (Прочетена 29075 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« -: юли 22, 2013, 09:14:46 »

Привет! Wink
Видях, че си нямате нова седмична темичка и реших да ви направя като за последно от мястото, където интернета не е мираж blum Може би днес ви пиша за последно, че не се знае кога ще достигне това чудо на технологиите до оня край на света, където отиваме да живеем girl_wink Спалнята ни не е пристигнала още /ще спим на надуваема такава/, хладилникът ще пристигне чак във вторник, банята е с изкъртени плочки, но честно ви казвам нямам търпение вече да се нанасяме danceg Да, ще ми бъде мъчно, когато напускаме квартирата, защото тук имаме безброй мили спомени /сватбата, църковния брак, съобщаването на новината, че ще ставаме родители/, но като знам още колко мили спомени ще имаме в нашия си дом ...  н а ш и я   д о м ! heart heart heart
Готвя последната си гозба, която като за квартиранти е постна, но вече кроя планове каква да е първата ми засукана манджа на новите уреди Girl_hide
Пожелавам ви успешна работна седмица на работещите и отморящава на разпускащите и отпускарите
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #1 -: юли 22, 2013, 09:33:05 »

Добро утро на всички дами! Успешна и приятна седмица!

Муунче, направо като говориш така имам чувството, че с месеци няма да пишеш в този форум, недей така, че ни става мъчно! Трябва да се разреши проблема с нета ви в най-скоро време, не се отказвайте! Успешно пренасяне ви пожелавам и да сте още по-щастливи в новия дом!  LOVING

На мен тази седмица ми е "предпразнична" - след края ѝ започва отпускарския период за нашата компания и вече нямам търпение... последното, което намислихме е да ходим на спа почивка с родителите ми, след което екскурзия из Румъния и Сърбия, че там никога не съм била въпреки че са ни съседки   Girl_hide

През уикенда резервирах полетите ни до Берлин за нова година, а днес утре ще резервираме и местенце за отсядане.

Муунчето ни е черпила закуска край басейна с чай, а аз добавям кафенцето:

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #2 -: юли 22, 2013, 10:52:32 »

Привет, пенсионерки!
Муун, вземи си малко боклук във вързопче от старата квартира, да си върви щастието с вас в новия дом! Все си мисля, че съвсем скоро ще си имате интернет, като се нанесете окончателно, ще сте по- настойчиви и ще ги дебнете look Cow-boy Cow-boy
scilla , не съм запазила проспекта на фирмата за хоп-он бусовете. Помня, че билетът беше за 2 дни и без отклонение до Сан Суси. Вие ще попаднете и в друг сезон, може и това да има значение. Платнищата /покривите/ са подвижни и сигурно ги слагат при лошо време, просто не допускам да оставят хората така. Но и е верно, че има много добре организиран транспорт за достигане на всяка точка и пътуването няма да е проблем.
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 22, 2013, 10:56:17 »

Здравейте и от мен!!!

Муунче, решавайте наистина проблема с нета, че много ще ни липсваш из темичките. Все ще намерите някакво решение на въпроса, стискам палци good
Аз тази седмица отново ще пътувам, но този път мисля да се задържа за по дълго в София, че съвсем се разпокъсах crazy Ако можем да си спретнем и една среща на форума, няма да е зле. Хайде пожелавам ви една хубава лятна седмица give_rose
« Последна редакция: юли 22, 2013, 10:57:59 от AliTia » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 22, 2013, 13:46:09 »

Привет и от мен:)

Муун, стига си приказвала все едно ни изоставяш NO Пък около теб сега толкова много нови неща ще има!

scilla, много се радвам, че ти е предпразнично smile Аз също не съм била в Сърбия и Румъния (Сърбия само транзит). Как мислите да посетите там? В Румъния, винаги съм искала да посетя Синая. Майка ми е ходила като ученичка и като малка, като и гледах снимките от там, си мислех, че е ходила в някоя приказна страна.  А в Сърбия - баща ми наскоро ходи до античния град Феликс Ромулиана до Зайчар и все уж прави планове да ходим заедно там, ама да видим smile

AliTia виждам, че вече си имате патладжанче smile Много е сладко това с плодчетата, всяка седмица ви следя smile

Аз също не мога да се задържа в София този месец. На зъболекар щях да ходя, ама ми се искам да знам, че поне 5 дена ще съм тук, ако се наложи нещо. Weekend-a при родителите на милото беше ОК. Много ми беше релаксиращо, ама три дни само се местех от дивана двора и малко ми беше скучно. Ама какво да се прави - не си падам по ходене за риба, а неговият роден град не предлага особени забавления. Този weekend пък ще се съм при нашите (аз със сигурност, милото е под въпрос).

И специано за всички котко любители тук smile





Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 22, 2013, 14:00:08 »

Хехе, личи си кои са новодошлите, дето не са свикнали с черния ми хумор Wink Не ви изоставям, просто наистина за момента няма решение на въпроса с интернета, но все някой ще поддаде на овенския ми инат и упоритост Wink
Свекърва, хич не ща да си нося стария боклук в новата къща - едва я изчистихме от всички ремонтно-строителни дейности, че пак да я тъпча с квартирантски боклук Wink Новият дом ще ни бъде ново начало, пък и си взимам всичко необходимо, за да пренеса щастието си там - едното ще го държа за ръка, докато прекрачвам новия праг, а другото ще влезе заедно с мен /даже малко преди мен blum/
Надявам се пътуванията на всички ви да са приятни give_rose
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #6 -: юли 22, 2013, 14:21:17 »

scilla, благородно ти завиждам за почивката smile
Аз използвах вече 10-тина дни от отпуската си миналия месец, за една почивчица в Турция. И сега ми е толкова мъчно, че всички тръгват на море, а аз го изкарах моето отдавна и почти забравих за него.
Но си мислим с моя мъж след сватбата да си откраднем 2-3 дни за моренце ( въпреки, че ми се струват малко, ама няма как).
m0onlight, много щастливи и незабравими мигове да имате в новото жилище!!! smile
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 22, 2013, 14:29:18 »

Здравейте и от мен, почти на края на деня  Good luck
Постоянно си мисля само за моренце или някакво пътуване, но при нас не се очертава скоро, вече и на море ходихме  pardon
Scilla, завиждам тиииии за почивките и да си изкарете мноооого хубаво  Bravo

m0on, вашите трепети ме връщат 3 години назад, точно по това време и ние се нанасяхме в ново жилище и беше толкова вълнуващо  yahoo и ние имахме проблем с нета и кабелната. Много искахме доставчик да са Vivacom, но те нямат изградена мрежа при нас, а вариантите от типа на Близу и Булсатком отпаднаха, заради несъгласието им да използват вградената система в сградата и настояваха да пробиваме дупка в стената или дограмата, за да мине кабел от приемника  crazy
В крайна сметка се включихме към Мегалан, предлагаха много добро качество на малко по-висока цена. Много добър доставчик, много коректни, но ги купиха Мтел и сега услугите им са под всякаква критика и чакам с нетърпение Vivacom да се сетях да ни включат към тяхната мрежа  nea

Аз отивам да си взема една лимонада и една виртуална за вас за освежаване  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #8 -: юли 22, 2013, 14:36:06 »

m0onlight, това с боклука е стар обичай, не си го измислям. Аз поне винаги си вземам малко от последното метене Wink, макар да не съм привързана към никоя къща, където сме живяли.
pandapanda, това бялото сигурно е мъжко, по правило женските са с повече от 3 цвята /нюанса/. Ако му са червени очите /ако е албинос/, давай да го минем за заек и да го готвим "по ловджийски" Wink след време.
Моята майка е малко по- добре, измъчих се 2 седмици да тичам от работа да я наглеждам. Ако продължава така, може да решим и ние през почивните дни да мръднем малко из Родопите. Има вариант и малкото момче да си дойде за 10-тина дни, изобщо хубави неща се въртят около мен и ме карат отново да мечтая за  heart heart heart, макар и в по- друг вид Wink
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #9 -: юли 22, 2013, 15:13:26 »

svekarva, не се притеснявай, аз днес получих отговор от хората от едната компания и ме увериха, че автобусите са закрити през зимата и няма проблем  Bravo Дано успеете да мръднете и вие някъде този уикенд и да си видиш синчето ти пожелавам!

AliTia, и аз бих се радвала на среща, но като гледам повечето постоянно в движение лятото и е много трудно да се организираме сякаш...  girl_impossible

Панди, много готини рижави котета - къде се намират? А в Румъния, ако решим да идем, задължително ще посетим Синая и аз чувам само "приказни" неща за тази област, освен това Букурещ, Бран, Брашов - изобщо има какво да се види там smile За Сърбия ще опитам да запомня за античния град, ако случайно изберем там като посока. А къде са вашите? Тъй като казваш, че няма да се задържаш много в София...?

машка, благодаря ти за пожеланието!  LOVING Мегалан наистина са под всякаква критика в момента, на работа това ни е основният доставчик и имаме някакъв резервен план на Виваком, но с доста ниска скорост и понякога положението става нетърпимо... Аз се нареждам на опашката за освежаваща лимонада! girl_wink

Снимчица от небезивестния замък в близост до Синая smile

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 22, 2013, 15:32:26 »

scilla, аз съм от Враца и нашите са си там smile Този месец мъжа ми има много нощни смени, пък аз не съм на работа и гледам да се разкарвам на някъде, за да не скучая в София. Пък и без това рядко си ходя smile
А котета са от двора на родителите на мъжа ми:) Много ми бяха интересни, цял ден гледах как котката се грижи тях, майчинските инстинкти явно са голяма работа.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 22, 2013, 16:21:18 »

муун, при мен Мегалан все още държат. не помня дали те питах с тях говорила ли си, ако ги има в града ви.
Айде решавай въпроса и идвай да се въргаляме виртуално в темата тук, с коктейл на плажа pleasantry. Това ще си ми остана за тази година може би .

напоследък пак съм на тема картини :
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #12 -: юли 22, 2013, 17:59:34 »

ох колко много сте изписали днес, едвам успях да прочета smile

Аз си имам посещение от клиента тези две седмици, и днес си го бяхме резервирали за клюки с едната германка, добре си изкарахме хапнахме си обяд след това змръзен югурт smile ще ги вода този уикенд на Рилския Манастир в събота, и в неделя ще ходим на басеийн с тях smile е няма такъв клиент!

муунче имаш ли смартфон? защото ние като оставаме без нет аз ползвам Wi-Fi Hotspot, и ако имаш можеш да си го ползваш като рутърче поне става колкото да не осанеш без интернет.

И аз да оплюа Мегалан, откакто ги купиха Мтел са пълни некадрърници, не ми се говори за тях!

Пандии ако скучаеш и си без работа дай да те взимаме при нас?имаме над 30 позиции отворени в момента Wink

Айде време е да отлитам от офиса и аз smile Лека вешер на всички!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 22, 2013, 19:27:41 »

mariola85, много благодаря за предложението, но всъщстност аз съм ваканция в момента smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 22, 2013, 20:26:51 »

записвам се набързичко

пращам ви поздрави и слънчеви усмивки  tease

еми и аз съм на такава тема, нали съм се зачела ли зачела в тая книга  blum

благодаря за котенцата!!

аз отивам да хапвам, че така вкусно мирише а до сега бях на работа...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 23, 2013, 08:17:43 »

Добро утро!
Днеска закуската е от мен!
Али, надявам се скоро да имате тази възвишена технология- интернет. До тогава се наслаждавай на новия ви дом!
Панди, котетата са страхотни! много ги обичам!


* 1295.jpg (20.02 KB, 250x200 - видяно 2704 пъти.)
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #16 -: юли 23, 2013, 09:13:52 »

Гууд морнинг и от мен момичета. Макар и рядко пак се завръщам да си ви видя. Винаги щом имам възможност влизам и ви чета.
Муунче радвам се, че ще се местите вече в своето гнездо. Много красиво прозвуча с кого и как ще минещ през вратата и аз съм сигурна, че там вие 3-та ще имате най - хубавите си мигове.
Свекърва и още по - хубави неща да се случват при вас. Не за 10 ами поне 20 дни да имаш гости Wink че да си се видите добре. Стискам палци да си направите екскурзийката до Родопите.
На всички ви се ходи на море , а аз съм на морето и не стигам до плажа sad Когато почивам времето е лошо или съм по доктори, а щом съм на работа е едно слънчево и приятно време - закона на Мърфи разбира се smile
Желая Ви успешна и приятна седмица.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 23, 2013, 11:37:45 »

Добър ден от мен smile

Да ви поздравя с новината :

Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 23, 2013, 12:52:00 »

Здравейте, сладурки girl_wink
Минавам да ви навестя преди да съм почнала да събирам последната порция багаж smile Преди малко техниците демонтираха телевизията и сега е тихо и спокойно. Довечера ще ми спрат и интернета и оставаме аз и книжките danceg С новата приятна и спокойна атмосфера не ми трябва нищичко - мога с часове да седя и само да съзерцавам морето - толкова е отпускащо и зареждащо heart
От мен по един разхлаждащ фреш от диня /макар че аз смятам да си я хапна така Wink /
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #19 -: юли 23, 2013, 16:17:19 »

Юхууу...идвам да ви почерпя ,защото най-сетне мъките около дипломната ми преминаха и вече официално се присъединявам към групата на инженерите yahoo Party time

Муунче,аз имам от тези флашки за интернет на Глобул и съм много доволна.Страниците не се зареждат много бързо ,но все пак се зареждат.Като временен вариант можеш и към тях да се насочиш good
Панда,тези котенца са много сладурски  heart Направо ми се прииска да ги нагушкам едно хубаво  kitty
Мише и при мен тези закони на Мърфи важат с пълна сила nea Винаги като съм на работа ,всички са по плажове и разходки ,а като почивам имам чувството ,че само дето камъни не падат от небето.Ама ще я видим тази работа  beating
Оххх... този фреш от диня така ме изкушава ,че веднага ще си грабна един и изчезвам ,че тази вечер е време за празнуване drinkz cleopatra
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 23, 2013, 16:36:47 »

Честито, Mulan! За теб лятото започва точно сега! Отпразнувай подобаващо!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 24, 2013, 07:52:27 »

Мулан, честито! Толкова е хубаво да ти се махне това от главата! Браво на тебе  Bravo
Добро утро на всички останали, лек и усмихнат ден ви пожелавам!
На мен настроението ми е на 6, защото днес ще се видя с РОКЛЯТА, ще ми правят корекциите и съм много доволна, че пак ще си я облека, след като цяла нощ сънувам кошмари как роклята ми е на парчета и се опитват да ме натикат в тях  lol
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 24, 2013, 08:24:42 »

Добро утро!
Мулан, честито! Полага ти се  подобаващо празнуване danceg
Рататуй, днес и аз съм в приповдигнато настроение - днес е денят! yahoo А на теб ти пожелавам много вълнуваща проба на роклята give_rose Сигурна съм, че като погледнеш момичето от огледалото, ще разбереш, че приказките съществуват и в реалния свят Dance
Прекрасен слънчев летен ден на всички kiss2

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 24, 2013, 08:32:58 »

Благодаря ти, Мунче!
На теб ти пожелавам много щастливи последни мигове в квартирата, а още по-прекрасни и щастливи във ВАШИЯ ДОМ! Вчера разглеждах сайта на Сваровски и видях обички с твоята фея, бяха страшно сладки и веднага се сетих за теб!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 24, 2013, 08:39:12 »

Хехе, много мило LOVING Аз имам една висулка феичка, подарък от свекървата за сватбата, така че казвай къде са тия обички, че до годишнината ни не остана много blum secret
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 24, 2013, 08:50:47 »

Аз ги видях в сайта им, но ако скоро се добера до някой техен магазин ще попитам дали ги има и веднага ще ти кажа.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 24, 2013, 08:53:16 »

Спокойно, миличка, аз го казах на шега smile Често казано предпочитам да отидем някъде двамата с мъжа ми, ако имаме възможност - би ми доставило много по-голямо удоволствие heart
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 24, 2013, 09:20:08 »

Здравейте и мен, момичета  smile
Да ви поздравя с една снимка на Великобританския наследник smile

Като бях малка исках да стана принцеса и реших, че единствения вариант е да се омъжа за принц Хари  pardon
Уилям ми се струваше много стар  Girl_hide А и с Хари сме родени на една и съща дата, абе един за друг си бяхме, ама то какво стана  - изтърва ме момчето pardon

Хубав и слънчев ден от мен!

Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 24, 2013, 09:26:11 »

Добро утро!

Пиша си поста за 3-ти път, че тоя нет днес ми къса нервите (споменатия от Мулан– флашка на Глобул blum). Наистина е временно решение, особено в моя случай на постоянно движение, но понякога просто GROAN

Мулан, честито! Аз като все още НЕ завършила благородно ти завиждам Wink
Муун и аз като видя Тингърбел, все за теб се сещам. Много обичах приказката като по малка и майка ми я четеше. Трябва да я изровя от архива, че ми стана едно такова носталгично.
Рататуй, момента с кошмарите и аз го минах в пред сватбената треска. Аз пък сънувах, че закъснявам за сватбата и милото се отказва да ме чака pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #29 -: юли 24, 2013, 09:51:55 »

Здравейте, не само пенсионерки булки! Wink
Мулан, честито! Тортата ми събра погледа  Bravo.
Аз пък съм много впечатлена от пелената на бебето. Спомням си снимки на Даяна с Уилям, пак беше с този "шал" повит. Сигурно е някаква семейна ценност. Пък списанието със снимките ми го беше донесъл един много хубав германец......Изобщо, как лети времето!


* ШАЛ.jpg (29.49 KB, 453x283 - видяно 304 пъти.)
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #30 -: юли 24, 2013, 10:44:56 »

Добро утро пенсионерки! как сте днес? Аз съм много уморена с мъжо ми се успахме днес за работа че седяхме до късно снощи да наблюдаваме случващото в страната sad.

Муланче честито дипломеиране! Пожелавам ти тази инжинерска диплома да ти отвори много врати и успех в развитието и кариерата!

Рататуй да раскажеш после за роклята! аз не спах с дни преди първата проба и бях толкова притеснена, но всичко беше 6 и за теб ще е така!

Машка и аз имах план да се омъжвам за Хари защото всички бяха луди по Улиям и аз си виках този никой не го иска аз ще го взимам ахахаха

Свекърва и аз забелязах пелената че е много хубава!

Мунче толкова ви се радвам че вече си имате собствено жилище, аз така си мечтая за наше си smile!


Поздрави на всички ! и лек ден!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 24, 2013, 10:59:38 »

Видях снимка и на пелената на Уилям - наистина си приличат  smile



Edit: Да, и роклите им са подобни. Прочетох, че по този начин Кейт показва уважение към Даяна. Кралски работи  pardon
« Последна редакция: юли 24, 2013, 11:40:57 от ma6ka_ » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #32 -: юли 24, 2013, 11:30:37 »

те верно много се подобни пелените, а и роклята на диана е с точки като тази на Кейт smile.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 24, 2013, 11:34:54 »

Хехе, какво сте се захласнали по тия принцове - те поне хубави да бяха Wink После като забременеете всички да залагат за пола, името на детето и да го повивате в пелена, предавана по наследство Wink Аз съм сигурна, че вашите принцове са много по-добри от тия двамата лигльовци Хари и Уилям girl_wink
Мариолка, така е, сега щастието ни е голямо, но никой няма представа през какъв ад преминахме, за да е факт днешния ден. Даже книга щях да пиша по темата, свекърва сигурно още помни Wink Най-важен е обаче крайния резултат! Затова човек трябва да преследва мечтите си, защото те стават реалност. Така че, Мариолка, продължавай да мечтаеш и силно да вярваш give_rose
Радвам се, че ме асоциирате със Зън-Зън - може пък и аз да имам вълшебна пръчица и да ви посипя с магически прах Wink Али, аз много обичах филмчето да гледам - имах го на касета вкъщи и постоянно го въртях. Я кажи как е тумбачето? Расте ли, шава ли малкия сладурчо? smile
Я кажете какво става у нас, че аз наистина не съм в час покрай това местене, а и за сега нямаме никаква телевизия. Да не би кабинета на Орешарски да цъфти и просперира? blum girl_haha
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #34 -: юли 24, 2013, 11:43:00 »

Става най-лошото за съжаление, заради наглостта на господата управляващи... хора пострадаха, бяха бити от полицията и жандармерията пред очите ми снощи... много страшно и много тъжно... а днес животът за тях продължава, все едно нищо не е станало, оставка пак няма, но няма да се откажем просто така  Tc

Аз обикновено избягвам да пиша по тая тема тук, защото много от вас не искат да бъдат натоварвани излишно със случващото се, но днес просто не се стърпях... дойде ми малко в повече и просто няма как да не споделя тъгата си, гневът и всичко останало... girl_impossible
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 24, 2013, 11:52:43 »

Здравейте smile
Явно всички сме искали да се омъжваме за принцове. Аз исках испанския принц Фелипе, само дето тогава не се бях сетила, че аз докато порастна той ще поостарее  funnytooth
А Кейт толкова ме кефи как почти винаги е с Jenny Packham. Ето за това ѝ завиждам  blum

Иначе и аз често асоциирам разни неща с вас - Тинкърбел с Муунлайт, Мулан с Мулан, Рататуи с Рататуи, котки с Езра, Берое с Машка...сигурно има и други, тези ми хрумват сега smile Сега се сетих за Киви. Тя къде е?


Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.

а вчера като чух какво става си мислех да ли scilla е добре.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #36 -: юли 24, 2013, 12:57:08 »

То и Еми днес я няма....
pandapanda , Фелипе и на мен ми беше на сърце. На Даяна определено и завиждах как се е възстановила 36 часа след раждането, колко добре изглежда и колко се радват на бебето. Хич нямаше да ми е лошо на нейно място, нямаше и за любовник да се замислям. Wink.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 24, 2013, 16:51:26 »

има я, има я  blum
оо аз съм голям фен на непринудената Кейт, мъжът й ми е безразличен. Много ми харесва че показва уважение към майка му и че пеленката е същата. напомни ми за нашите плетени пелени. А отдолу под нея, е облечено бебчето с нещо на птичета със сладки крачета. Ужасно яко. Роклята и също е много сладка и естествена прическа са й докарали. Хареса ми че са я гримирали лекичко.  smile
Кивито е по задачи днеска. blum
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 24, 2013, 17:02:56 »

наминавам пак да ви видя

след малко чезвам да нося едни документи по работа, утре поне почивам  smile smile

аз пък новините почти не ги гледам, защото не ми се гледат такива неща... подтискат ме;
Кейт не е лоша, но ми идва доста това говорене ще кажеш са център на света ... поне на моя не  smile blum

панда и аз така свързвам хората с различни неща
муунче, честит ви дом, прегръдки на бебчо и теб!
Мулан, честито дипломеиране! сега ще си имаш супер лято, наслади му се!Успех с работата!

Рататуй , мн специален момент е този с роклята, въпреки че моята бе на кака, за мен бе голяма радост като я обличах всеки път ... ех спомени, спомени ... , мале още колко булки изпускам тая година, ама не знам кога ще ги чета  smile!

извинете, че така набързо, но няма иначе как ;
за извинение
http://imagesci.com/img/2013/03/funny-cat-wallpapers-7870-hd-wallpapers.jpg
прегръдки и поздрави
  give_rose give_rose

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 24, 2013, 17:53:06 »

Върнах се! Роклята е супер, още повече си я харесвам!
Само че нещо настинах, не знам къде и сега се чудя как да се оправя възможно най-бързо, че само това ми трябва сега!
За Кейт и принцовете, нея много я харесвам, много е красива, ама принцовете са  blush, дано бебето да прилича на майка си!
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #40 -: юли 25, 2013, 09:30:06 »

Добро утрооо girl_wink
Първо искам да благодаря на всички за хубавите пожелания give_rose Наистина най-сетне стартира и моето лято ,пък макар и то да е към средата yahoo Вече спокойно мога да стигна до плажа ,без да нося със себе си един тон учебници и тетрадки  DANCE
Имам нужда от вашата помощ.Понеже утре с милото имаме годишнина /стават 7 години от както се гаджосахме crazy /,а през последните 2 години все се получаваше така,че или аз съм си по родния край ,или той и не сме празнували.Тази година ми се иска да организирам нещо,но проблемът е ,че нищо не ми хрумва pardon Имате ли някаква идея какво мога да му спретна idea
Кафето май днес ще е от мен... pardon

...Има нещо и за тези ,които не са кофеинозависими Wink
« Последна редакция: юли 25, 2013, 09:39:42 от Mulan » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #41 -: юли 25, 2013, 09:53:27 »

Пивет, дами!
Mulan, сигурна ли си, че той не е планирал нещо? Иначе за тези къси срокове, освен пикник, вечеря на свещи и секси бельо, водене на картинг, на бинго, на кино, на концерт /зависи по какво си пада/, да му направиш специална торта, или да пресъздадеш обстановката от преди 7 години, май не се сещам crazy. Може още нещо да ми хрумне...Ама дано на теб ти се роди някоя идея, защото ти си го познаваш най- добре.
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #42 -: юли 25, 2013, 11:24:37 »

Ооо ,свекърва,даже много хубави идеи си ми дала...непременно ще използвам някоя от тях!  good Благодаря ти! Ще гледам да съчетая няколко ,пък и наистина имам още малко време да дооформя цялата картинка girl_wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 25, 2013, 18:29:54 »

Днес всички са се изпокрили от жегата  Sunshine
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 25, 2013, 18:39:33 »

аз се наконтих с дантелена рокля, ужасно убиващи ме прекрасни обувки и отивам на безплатно кино  blum , кой кат мен. yea  Но май обувките ще ги слагам във фризера. Като намалени на 9 кинта не ме е яд за парите, ама се винатих че ще ги разширя щото изглеждат супер.
абе верно си е доста топло, днес за първи път дори на мен дето съм зиморничава, пеша вървенето ми дойде в повече. по едно време ми идваше да падна и да не стана поне 5 минути. oversleep
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 26, 2013, 07:34:29 »

Добро утро!
Днес се наложи да стана по-рано въпреки че съм от обяд на работа, сега все още дремя до кафето и се разсънвам  smile smile


Напоследък все не ми остава време да ви пиша, но ви чета.
еми, браво за рокличката  yahoo smile smile
мулан, какво спретна като изненада? Нашата годишнина, не от сватбата, а от 1вата целувка е през зимата и все не успявам да организирам нещо по така... взимахме няколко пъти торти, как се носи торта дори и пет метра в снега е голям майтап  girl_wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #46 -: юли 26, 2013, 07:53:15 »

Добро утро на всички!

Влизам да честитя рождения ден на Нашата прекрасна съфорумка scilla!

Честит рожден ден мила! да си жива и здрава и все така да ни радваш с прекрасните ти постове в нашият форум! cap





* HAPPY-BIRTHDAY.jpg (59.93 KB, 780x497 - видяно 419 пъти.)
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 26, 2013, 08:08:09 »


Честит Рожден Ден, scilla!
Желая ти да си жива и здрава и да получаваш всичко онова, което те прави щастлива!
Хубав празник днес!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #48 -: юли 26, 2013, 08:28:05 »

Честито на scilla!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 26, 2013, 08:55:16 »

Scilla, честит рожден ден и тук  Girl_hide  Torte
Да си ни жива и здрава и мноооого щастлива smile

П.С. с нетърпение чакам Mulan да се включи и се надявам тя да е имала изненада за годишнината /и да е това, което чака  Girl_hide/
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #50 -: юли 26, 2013, 09:14:46 »

Scilla, Честит Рожден Ден и от Мен!


* рд.jpg (57.43 KB, 400x300 - видяно 3155 пъти.)
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #51 -: юли 26, 2013, 09:25:51 »

Скъпи мои, БЛАГОДАРЯ от сърце!

Мариолка, толкова приятно ме изненада като издаде, че имам рожден ден и тук в любимия ми форум! Благодаря и на _Ezra_, svekarva, ma6ka_, Alli!

Денят ми започна прекрасно - с първата закуска в леглото, поднесена от милия ми съпруг, заедно с букет от червени рози. Чашата, в която беше сервирано кафето, беше с наша сватбена снимка... беше станал много рано да ходи да взима закуската от специална пекарна - микс от мини-мъфини (много обичам)... безкрайно го обичам, знае как да ми поднесе най-приятната изненада!  heart

Да ви почерпя и вас поне виртуално, мили мои!

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #52 -: юли 26, 2013, 10:24:06 »

Ау, завид, завид....Браво на момчето Bravo, пък и ти заслужаваш такова започване на деня give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 26, 2013, 10:28:49 »

оо добър ден, на празнуващите съм честитила в ФБ, хубаво че там пише всичко. blum
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 27, 2013, 05:50:29 »



Добро утро! как ми се иска да се шмугна пак на топло в леглото  blum но имам дълъг работен ден  girl_impossible
scilla, мн хубаво, как мина празника  smile smile
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 27, 2013, 07:14:10 »

Добро утро  smile Тъкмо мислех да си мързеланкам,но се сетих,че трябва да бягам да запазя час за църковен брак и може би да си купя було. Цялата отпуска май така ми минава...


* 1.jpg (30.27 KB, 454x301 - видяно 302 пъти.)
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 27, 2013, 07:53:32 »

scilla, честит рожден ден на патерички! Пожелавам ти всичко най най give_rose give_rose give_rose Чудесно се е справил твоя мъж Bravo

Момичета аз съм в болница вече 2-ри ден cray Нямам търпение да ме изписват вече. В четвъртък следобед ми стана много лошо и след дълго повръщане се обезводних и ме приеха по спешност. Най- голямото ми облекчение, че с бебчо всичко е наред, но така и не са разбрали дали е било от храната или някакъв вирус. Днес отново ми взеха кръв и дано всичко е в норма.
« Последна редакция: юли 27, 2013, 07:55:06 от AliTia » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #57 -: юли 27, 2013, 08:23:16 »

AliTia, при нас е пълно с подобни вируси...Не се притеснявай, всичко ще е наред good
_Ezra_, миличка, нима при вас е хладно, та искаш да се шмугваш на топло в леглото? Аз пък искам да се шмугна в басейн, на хладно....Много ми идва жегата на стари години....Потя се като простак. Съвсем ми се объркаха хормоните след тази операция. angry
Много ми се ходи някъде, но явно тези дни ще се посветени на домакинстване и посрещане на гости. Ще идват деверът и етървата и ще трябва да се подготвям. Идва си и малкото момче  yahoo и си е поръчало кюфтета и таратор, та ще има и за пазаруване.Това са приятни неща, ще пея и ще ги върша.  ;)След хладилника и пералнята на по 25 години, дойде ред и на прахосмукачката да "сдаде Богу дух" след вярна служба и май ще яхам метлата, за радост на котката. Тя не понася виенето на прахосмукачката, обаче с удоволствие ми скача на метлата.
Ползотворен ден на всички, katerinaatan да си купи каквото и трябва  мерак!
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #58 -: юли 27, 2013, 08:53:26 »

Привет от мен! Благодаря за последните честитки!

Мъжът ми се справи съвсем подобващо и вечерта ме заведе на италиански ресторант, където си прекарахме 2-3 часа в романтична обстановка с ястия приготвени от готвач италианец - да си оближеш пръстите. Освен това ми беше резервирал час за масаж (много обичам масажите), но вчера не успях да го вместя в графика си, та остана за днес следобед. Много хубав първи рожден ден като госпожа си прекарах!  yahoo

Днес и аз съм се отдала на чистене вкъщи. След малко хващам прахосмукачката и мопа и се започва.

svekarva, радвам се, че новината за синчето вече е потвърдена и е факт! Да си изкарате едни хубави 10 дни заедно! И аз се присъединявам към желанието да се цопна в басейн да се разхладя, не знам къде се намираш _Еzra_, но си е цяло чудо, че ти е било хладно  blum

Ali, дано се възстановиш скоро и да се прибереш вкъщи да си почиваш на спокойствие. През лятото наистина е възможно да се случват такива неща за съжаление  nea

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 27, 2013, 10:41:40 »

добър ден, на болничките- да се оправят бързо. аз днес искам да ви дам астропрогнозата, който го интересува, мен ми се стори важна,особено покрай протестите :
27.07.- 19 лунен ден/00,00-23,20ч/ и 20 лунен ден /23,20-24,00ч/
Луната е в знак Овен. 19-ти лунен ден се счита за опасен. Хубаво е да се запали свещ, да има огън край нас. Нужно е да бъдем много внимателни и предпазливи в своите действия. В този лунен ден сме „проверявани” от небесата за гордост и отмъстителност. Контактите с хората са неблагоприятни. Ако започне конфликт, трудно ще стихне напрежението. Водещо мото ще бъде: „Каквото почукало, такова се обадило.” Загуби на различно ниво.
Обръщайте внимание на дребните призиви за внимание от страна на вашия партньор, децата, близките ви хора. Не оставайте равнодушни към тях. По-големите жестове на внимание после няма да означават много, ако по-дребните преди това са останали без отзив или незабелязани. Крайният резултат е натрупване на негодувание и отчуждение между вас. Затова намерете време и подарете усмивка, стискане на ръката, няколко топли думи.
Болестите започнали в този лунен ден са много тежки. Лекуват се само с медикаменти. Бъдете внимателни с всякакви насекоми, тъй като днес те стават особено отровни. Денят въобще е свързан с отрови и противоотрови. Не е подходящ за подстригване.
Този ден е критичен. Един след друг следват негативни аспекти на Луната през целия ден. Минавайки през знак Овен, Луната ще задейства/отключи/ опасни влияния. Може да се окаже отворена кутията на Пандора. Предпочитайте уединението, спокойствието, за да се предпазите от неочаквани инциденти. Следващите дни също не са безопасни
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #60 -: юли 27, 2013, 11:32:15 »

Чудя се аз защо се скарах и с майка ми и с мъжа ми, че сложил една саксия не точно в средата на прозореца, пък то си имало причина....Почвам да тавам добра smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юли 27, 2013, 13:15:24 »

почвай,че вчера и онзиден пък наште за глупости пак се караха, та даже си въобразиха, че и мен ще занимават с това. ама аз неее, астрологично ще стоя далеч от конфликти. и избягах по тъч линията. tease
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юли 27, 2013, 13:24:40 »

И пак с булото,както с роклята нищо не ми харесва. Записах иначе час за венчавка и се чудя дали да звъня в ресторанта,че ще отидем по-късно или да направим част от фотосесията след това. Дневна сватба е и фотосесия в 13ч ми звучи ужасно. Ама се чудя дали няма да сме изморени...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 27, 2013, 13:30:08 »

що не земеш да си поръчаш було , аз съм много доволна от моето от нета.
lightinthebox е сайтът.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 28, 2013, 17:50:26 »

Привет, отдавна не съм писала; сега си почивам приятно на терасата под чадърчето, на вилата  blum добре че слънцето вече се поскрива;
напоследък все работа... вчера след 12ч работа ходихме с милото на РД на заведение, горе долу беше приятно; като изкл че бяха дошли по едно време тези които мислехме да са ни кумове, но отказаха защ. живеят в Германия-голямо надуване и самочувствие за това че имат пари... и разбира се любимите ми въпроси - имате ли бебе, се едно не може да сме женени без да планираме бебе...
Утре планираме едно плажче, че до сега срам не срам един път не сме ходили ... но пък ходим на разходки по хладното  heart
Дет ви бях писала за завивките и топличкото, имах предвид че рано сутрин като захладнее малко и се гушкам в тялото на милото, защото той е горещ -все му е горещо, не е като мен ... и по-скоро имах предвид че ми се спи и искам пак на уютно до него-в топлата му прегръдка heart
Като мога пак ще пиша  give_rose give_rose
Приятна лятна вечер  heart
Активен
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines