Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 00:48:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Страхотна юнска седмица 03.-09. 06.  (Прочетена 28883 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #60 -: юни 06, 2013, 11:42:03 »

m0onlight , включвам те в бизнеса! Ще ми правиш антиреклама.....щото няма лоша реклама. Wink
За този пък бизнес още нямам нужните умения, ама може да пробвам  Wink


* hobi.jpg (27.57 KB, 420x405 - видяно 2760 пъти.)
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юни 06, 2013, 11:56:16 »

Хаха, свекърва, защо ти е антиреклама? За повече продажби ли? Wink Виж за това последното начинание мога да пробвам да ти помогна - едно време много рисувах и май ми се получаваха нещата blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #62 -: юни 06, 2013, 13:07:17 »

Хихи, знам аз, че ще се включиш Wink. Значи: Езра - доставчик на котки и стискане, докато Муун ги боядисва, аз - шеф на фирмата и плетачка на дрехи, снаха ми - фотография, Муун - дизайнер на козина и специалист реклами. Търсим: счетоводител /до ни води сметките/ и доктор /да ни бие през месец тетанус и да ни лекува раните от котешки нокти/. Ако може Езра да бие инжекции, ще я вземем по съвместителство, вместо доктор. Както се вижда, фирмата май трябва да е със седалище Варна и ще трябва да си търсим салон там.  good
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 06, 2013, 13:23:14 »

Аз ще уредя помещение за салона, няма страшно Wink Счетоводител предлагам да си ти - ти ги разбираш тия работи girl_wink Ама щом и снахата намеси, работата сериозна dodger
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 06, 2013, 13:45:45 »

Смях се от сърце  danceg особено на
Значи: Езра - доставчик на котки и стискане
свекърва, обаче инжекции не мога да слагам; не ме е страх от това или от кръв (знаете ме, че ми е лошо от по-сериозни неща), но не съм учила да поставям;
това ми напомни да ви се хвална, че минах метъра дет се вика, не ходих на упражнения по анатомия (в дисекционна), завериха ми ги, нямаше проблем, даже на изпита понеже положих доста труд, имам 6 плюс  girl_wink danceg доцента бе мн.разбран, а аз нали мн. се страхувах от упражненията и Воаля-казах си и ме пусна да не ходя  chee
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #65 -: юни 06, 2013, 14:05:03 »

Добре, не се безпокой, Езра! Ако станем повече от 5 човека и без това трябва да си търсим Трудова медицина, която да ни обслужва. Аз счетоводител не мога да бъда, никога не съм водила счетоводство, само заплати мога да правя  Wink. Забравихме чистачка да назначим crazy, че в случай на криза, първо нея да съкратим.
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 06, 2013, 16:57:12 »

Свекърва, аз с друго не мога да съм полезна, но ако още имате свободен щат за чистачка мога да се пиша. Само че при криза, поне препоръки ще искам  blum Пък ако решите да се разширявате и с реклама мога да помагам  girl_wink
« Последна редакция: юни 06, 2013, 17:09:31 от tsve4e » Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 06, 2013, 17:39:57 »

Привет девойки!

Не съм ви изчела напълно, включвам се само за да се обърна към мацките от Пловдив и региона. Бях купила един ваучер за двама, включващ нощувка+лека вечеря в Хотел-ресторант Джамура, Бачково, но поради ред неприятни причини няма да мога да го използвам. Ако някоя от вас го иска, подарявам го, иначе ще изгори и ще се пукна от яд. По принцип резервацията ни беше за 8.06 (събота) но ваучера важи до 17.06.2013г. Само трябва да се промени датата и името на ползващия, на посочения за контакт телефон.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #68 -: юни 07, 2013, 08:44:48 »

Росита, няма как да се възползвам от предложението ти - до 17-ти съм плътно заета с домочадието и едно ходене в командировка в София.
Добро утро! Днес не работя, радвам се на гостенина си. Едно време много ме беше яд, когато майка ми ми казваше "нека твоите дрехи си седят в куфара, да не се смесват с нашите" в дните през ваканциите вкъщи, но сега направо ми са на върха на езика  shok Wink. Отиваме из града двамата на разходка. Хихи, може да изглежда смешно, но това е. Приятен ден на всички!


* kafe.jpg (56.61 KB, 576x387 - видяно 288 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юни 07, 2013, 08:53:47 »

аз си стягам багажа за Габрово и се опитвам да го побера в раница. което за жена ще е ок. хващам се обаче, че тайно от себе си , се пробвам да набутам още една рокля или панталон в чантето. pardon crazy beating . А уж съм организирана.
Айде лек ден на всички:
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 07, 2013, 09:39:37 »

Добро утро!
Днес май пак е петък chee
Аз обаче се чувствам малко странно заради кошмарите, които сънувам от няколко дни, а снощи беше върхът и тази сутрин се събудих с тревожно чувство и сякаш още не мога да се отърся sad Любими съфорумки, моля, разведрете ме малко ...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юни 07, 2013, 09:41:05 »

муунче, кошмарите са изливане на душевен баласт и даже са полезни, изчиства се подсъзнанието.
ето нещо смешно:
http://usvsth3m.com/post/52219683239/14-kinds-of-facebook-people-you-want-to-block-but-you
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #72 -: юни 07, 2013, 09:51:11 »

Хоп-троп, привет и от мен!  smile

Муунче
, не го мисли, миличка! Дава ти го като съвет един професионалист в областта на кошмарните сънища. Понякога сънувам такива щуротии, че чак се будя през нощта стресната и тревожна. Друг път пък имам най-невероятните кино-сънища... (сънувала съм се в битка до Ботев например). Казват, че се дължи на силен темперамент и голямо въображение  pardon ... Сънищата минават и заминават, не бива да си ги слагаме на сърце. Грабни слънчево настроение с шепи, усмихни се и ще видиш как ще ти стане песенно...  girl_wink   Sunshine  Еми и тя се е погрижила да те разведри  good

Еми , ако знаеш аз как събирам багаж - мъжът ми бяга в другата стая  blum  Да си изкарате мнооооого хубаво в Габрово!!!!!!!!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юни 07, 2013, 09:53:25 »

привет
ето нещо за мунчето, ще мине лошото настроение, само трябва време  give_rose
     

и поздрав ако го харесате http://www.youtube.com/watch?v=qxEhCbu8Nrk

Как ви завиждам благородно за срещата в Габрово, но ние с милото сме заети иначе ми се идваше.  smile
Ние вчера излизахме с милото и негови приятели, скоро не се бях правила на такава мацка  blum blum с високите токчета и полата, беше готинко;
малко по-добре ми е главата...

хубав ден ви желая  give_rose
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юни 07, 2013, 10:36:38 »

Муунче, нещо специално за теб. Дано ти оправи настроението поне малко http://hranilka.com/article.php?id=94&title=100-ot-naidobrite-kandidatstudentski-i-uchenicheski-biseri .
Росита, много бих искала да се възползвам от предложението ти, но в момента сме на нокти, заради здравословното състояние на член от семейството и няма да е много редно. Дано някой се възползва, за да не изгори ваучера.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines