Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 16:46:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско и моминско парти: ЗА или ПРОТИВ - 2 част  (Прочетена 137737 пъти)
 
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: септември 03, 2010, 17:23:48 »

Мис, много съм съгласна с теб. Ние с моят приятел не сме женени(още) но си живеем заедно и честно казано той и сега не ходи на стриптийз нито аз, тъй че не мисля, че ще ни липсва. Да не говорим, че когато двама души се женят не означава, че повече никога няма да излязат с приятелите си. pardon
Активен
elivesko
Новак
*
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: септември 29, 2010, 17:10:48 »

Мис, много съм съгласна с теб. Ние с моят приятел не сме женени(още) но си живеем заедно и честно казано той и сега не ходи на стриптийз нито аз, тъй че не мисля, че ще ни липсва. Да не говорим, че когато двама души се женят не означава, че повече никога няма да излязат с приятелите си. pardon
Това  че се женим не значи , че няма да излизаме повече ! Ние обичаме да излизаме заедно ,а не по сами.
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: декември 03, 2010, 18:21:29 »

                                                                  yahoo
Изключително много се кефя на темата!  yahoo
Такива спомени нахлуват в съзнанието ми, че стоя усмихната постоянно   girl_wink (макар, че моето парти беше преди година и половина  yahoo)
Напълно ЗА съм за такива партита.
Абсолютно всички булки трябва да имат такова и не заради танцьорите или тем подобни глупости, а заради чуството, което изпитваш през цялата вечер (поне при мен беше така). Винаги иначе може да си излезнете с приятелки и да отидете да гледаде някаква програма, но през тази вечер го чуствате по друг начин. Все едно да отидете да чужда сватба и на своята собствена (естествено примера е приувеличен, но чуствата който се изпитват са подобни). Дано ме разберете правилно.
Всеки може да си изкара вечерта както му е приятно и весело, но важното е да се купонясва и всеки да знае къде е границата на допустимото!
И за да приключвам вече (макар, че мога много да пиша по темата) ще уточна, че със съпруга ми си изкарахме партитата в различки градове. Така се бяхме разбрали, за да няма засечки и сърдити  blum.
 А на следващия ден се събрахме мъжката и женската компания и отидохме на питник в планината.  smile
Активен
Soldier`of`Fortune
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36


Call me insane and I`m proud to be


« Отговор #378 -: декември 03, 2010, 20:10:49 »

За мен това е излишно суетене, какво значи да се позабавляваме преди да се оженим? Така излиза всичко все едно като се оженим и край на излизанията, забавленията и прочие
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #379 -: декември 04, 2010, 13:57:57 »

Аз пък като видя стриптизьори и  bad "за" парти съм, но без такива за мен. Ако приятелят ми иска - нямам против, нека се забавляват!  smile
Активен
rapuntzel
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #380 -: декември 06, 2010, 09:08:28 »

И ергенското парти и моминското парти (особено ергенското) са като - "последен ден в живота, утре се женя!". Е, сватбата е само началото на нещо по-хубаво, така че мисля че тези партита са напълно излишни.
Е, защо не може да се организира след сватбата - пост ергенско и пост-моминско парти? smilesmile
 Всеки разбира се може да си организира колкото и каквито иска партита и това е негово право! smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: декември 15, 2010, 18:16:00 »

Ергенското и моминското парти са "нормативни" партита. Т.е. просто обичаи, приети от обществото и с някаква специална идея и традиции. Според мен всеки сам преценява дали да го прави или не, но ако ще го прави, то трябва да е със същата идея. Иначе просто прави нещо друго. pardon  Разбира се стриптийзьорите не са задължителни! За мен задължителна е само идеята, че с моите приятелки ще полея последния си ден като мома! Респективно и годеникът ми. Вариантите са много- от СПА, през събиране със стари снимки и спомени от "ония времена", до стриптийзьорите. Съгласна съм, че празнуването на едно такова парти съвсем не значи, че след сватбата няма да се излиза, то и не гарантира и липсата на изневери. Но и не това му е идеята все пак! В края на краищата всеки сам знае какво иска и как най-добре ще се чувства! Аз обаче ще си направя ЛУДО моминско парти!!!! yahoo tease А Той да прави каквото сам избере. Имам му доверие на 100%! good
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: януари 05, 2011, 18:26:50 »

Споделям мнението на Mariaid. Като видя стиптизьор....да кажем, че най-малкото се спуквам от смях  sarcastic
Но без да искам подочух, че е започнала организация на много мащабно моминско парти - да видим!

Аз нямам претенции и дори да излезем с приятелки и да куфеем.

За мъжа - ами да вземе да иде да един качествен стриптийз, че после ако го хвана да пилее семейния бюджет за такива неща  diablo  blum
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #383 -: януари 28, 2011, 19:33:23 »

Според мен самото наименование е глупаво. Едва ли не след сватбата идва краят на излизането с приятели и забавлението. Ние живеем на семейни начала от 2 години и 3 месеца, ще сключиме брак след 3 месеца, но никога не сме се ограничавали в излизането. И двамата излизаме когато и с който искаме, без да се сърдиме един на друг, защото и на двамата ни е ясно, че не е необходимо на сме 24 часа в денонощието заедно и, че няма нищо лошо да излизаме от време на време един без друг.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: януари 28, 2011, 20:10:56 »

Аз лично не виждам смисъл от подобни партита при положение,че вече 5 години съжителстваме заедно  pardon Някак си ми се вижда излишно и съответно няма да правим такива.И без туй сме си домошари,особено Данчо изобщо не обича нощни заведения  nea
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #385 -: януари 28, 2011, 20:35:06 »

Аз лично не виждам смисъл от подобни партита при положение,че вече 5 години съжителстваме заедно  pardon Някак си ми се вижда излишно и съответно няма да правим такива.И без туй сме си домошари,особено Данчо изобщо не обича нощни заведения  nea
Подкрепям твойто мнение. И ние няма да си правиме. Не сме любители на нощните заведения (не ги отричаме, просто ги посещаваме много рядко), предпочитаме ресторантите, а тези с жива музика са на почит.  Dancer Dancer Dancer Dancer Dancer
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: януари 28, 2011, 23:27:17 »

Аз пък съм "ЗА" идеята, да има събиране и да си изкараме весело с приятели...това е просто като подготвително парти за сватбата..покачва се настроение, емоции..незнам защо повечето хора го свързват задължително с нощни заведения..едно моминско парти може и да не е обвързано с посещаване на дискотеки и клубове, а да е направено например под формата на игра от приятелките на булката...
благодарение на моите приятели, аз имах много хубаво плажно хавайско парти goody hurrah и наистина остава незабравим спомен...
та според мен всичко е въпрос на възприятие..как ние самите усещаме нещата smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #387 -: януари 28, 2011, 23:31:57 »

...
благодарение на моите приятели, аз имах много хубаво плажно хавайско парти goody hurrah и наистина остава незабравим спомен...

СТрахотна идея! За мен също важен е споменът, и това да сме с приятелките....а дали ще сме на дискотека, вкъщи или на заведение ми е все едно!
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: януари 29, 2011, 12:42:41 »

Ами при нас върви май към ''без'' моминско и ергенско. Младоженецът не иска ергенско парти  Oh my ... Каза ми, че за 6 години нито той ме е вързал, нито аз него ( и е прав ). Партита винаги може да има, а и за него е излишно да се прави на някой който не е ....бре да му се не надявам човек. И аз - за солидарност, също няма да имам. Ако има изобщо нещо ще е по-скоро коктейлна вечер с момичетата и толкоз. А той - на биричка.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #389 -: януари 29, 2011, 17:20:10 »

Точно това имах предвид - даже и да е без стриптизьори и барове, пак може да се каже, че всеки си устройва парти. И биричката, и коктейлите са си вариант  good
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines