Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 01:33:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на plesure - 08.07.2011  (Прочетена 37006 пъти)
 
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 14, 2011, 17:22:46 »

А така  plesure това е страхотно  tease Boat
И аз ти завидях да знаеш  girl_wink
Леле и аз така искам да ходим някъде с милото поне за 2-3 дни да отпуснем след сватбтата ,ама няма да ми се отвори парашута.С тази негова работа аз още се чудя как изобщо ще го пуснат даже и да отиде и да се жени pardon ама както и да е да не ти спамя темичката.
Много се радвам за вас  Bravo Bravo Bravo
След екскурзията ще чакаме задължително снимчици heart
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #31 -: юни 14, 2011, 21:49:27 »

panteryx , разбирам те ! И моя мъж е така и затова ние с теб само се възхищаваме на късмета на другите !! Така е няма как !!
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 15, 2011, 08:43:35 »

Вчера взехме костюма и поръчахме жабо и кърпичка (излезнаха 90 лв  Mad girl ) Остана да купим ризи, обувки и колан. Надявам се в неделя да успеем да свършим всичко това.

Минхаме през Неделя на Витошка - управителката я нямаше, така че май ще се наложи да си взимам половин ден офф за да успея да се видя с нея, че работела от 10 до 16 (искам и аз така). Иначе ни казаха че могат да ни я направят, цената ще е като на останалите торти. Т.е. 5 етажните им са по 390 (за 120 парчета), но нашата не знам как ще изглежда на 5 етажа, и мислех по-скоро да поръчаме 3 етажна, както е на снимката (200 лв) + една обикновенна на 1 етаж, но за още 50 парчета (+ още 50-70 лв предполагам) + стойките и фигурките, пак ще излезе към 400 мисля. Но това ме устройва вече, не е 600-700 както се получава на повечето места..

Любимият каза, че предварително кредита е одобрен, така че има реална възможност в началото на другата седмица да имаме парички  Bravo
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #33 -: юни 15, 2011, 08:50:08 »

Браво !! Определено напредвате много бързо !!! Надявам те и с тортата да нямате проблеми и да стане точно така както я искате !  Bravo Bravo Bravo
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 15, 2011, 11:44:46 »

Ехааа, Plesure дошъл е и твоят ред да ни разказваш как върви с подготовката и да споделяш предсватбените си емоции с нас   tease yahoo danceg Аз малко късно се включвам give_rose , но изчетох цялата тема и искам да ти кажа,че хотела е  1tongue 1tongue 1tongue Наистина благородна ти завидях и аз  badgirl badgirl Ние с моят любим още не сме избрали дестинацията за сватбеното пътешествие, но за сега поне съм го навила да отидем някъде поне за 1 уикенд pleasantry pleasantry pleasantry
Тортата е супер Bravo Bravo Bravo Ще чакаме снимки в готов вид! За прическата и според мен те е одрусала, но недей да се ядосваш girl_wink girl_wink Минало е вече. Сега най-важнното е на сватбата да те направи наистина добре! Тогава няма да съжаляваш за парите.

За грима - миличка, къде намери тази цена 20лв или това е само за пробния crazy crazy Хайде качи една-две снимки да го видим give_rose give_rose

Стискам палци за кредитаааа!!!!!
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 15, 2011, 12:21:22 »

Веси, мерси за подкрепата smile Снимки на грима нямам, но съм се уговорила с мацката в събота да ме гримира отново. Тогава със сигурност ще имам снимки smile Ще взема и телефона й, защото честно казано го нямам - фризьорката ми я доведе.

Момичета дайте ми някое човече за пробна прическа от което да сте доволни. Бих искала и на друго място да се пробвам..май.. притеснено ми е малко, не искам да съм като проскубана котка  Плачещо момиче
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 15, 2011, 15:16:22 »

Момичета, от понеделник сме на народни танци с брат ми и младоженеца  banana то на тях двамата им е нужно де, аз няколко хора умея + съм с дълга рокля и не се вижда дали ми се преплитат краката или не, но любимите ми мъже са трагедия в това отношение  blush

май си харесах по-лесна и семпла прическа, изглежда ми по-естествена. Вижте в галерията и кажете мнението си плиз
« Последна редакция: юни 15, 2011, 15:24:46 от plesure » Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #37 -: юни 15, 2011, 17:57:42 »

plesure , прическата е хубава , но прецени коя от двете ти стои на теб по-добре !
Пък тази можеш да я разнообразиш с някоя наистина красива фиба отзад !!
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 15, 2011, 19:14:56 »

И на мен ми харесва прическата - много е нежна good good Аз отначало си мислех за нещо подобно, но в последствие реших да е по-раздвижена tease Ще видим на какво ще се спра последно, има време за мен, но ти мисли бързо girl_wink Разбира се, трябва да прецениш какво повече би ти отивало на теб. crazy
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 15, 2011, 19:44:21 »

plesure дано си намерите торта.Като гледам в Неделя са най-приличните цени иначе навсякъде другаде са надули цените до небесата. tease Пиши като имаш яснота.
А и прическата е страхотна ще бъдеш невероятна булка без съмнение girl_wink
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #40 -: юни 15, 2011, 22:17:10 »

На мен ми се струва пък малко обикновена прическата, в смисъл по-скоро ежедневна, но това зависи от идеята ти, разбира се, може да търсиш нещо такова smile
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #41 -: юни 16, 2011, 08:09:50 »

Прическата е много хубава, но трябва да видиш на теб дали ще ти седи, иначе къдриците винаги подходящи според мен smile
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 16, 2011, 10:23:46 »

аз като всяка жена с напълно права коса харесвам къдриците. Затова си мислех, че големи къдрици ще стоят добре. Мисля другата седмица пак да ида на фризьор, да видим какво ще ме направят smile

Дадоха ни кредит  cap и днес ще си доплатим залата. А също така любимият ще ме води да си купя дрешки, бански и други дреболийки  goody goody goody danceg danceg danceg (човек пари да не види blush )

Гостите ни полека-лека намаляват, вече са -5, 9 са под въпрос. Какъв ли ще е резултатът след 2 седмици..

Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #43 -: юни 16, 2011, 10:29:33 »

Ами какво да ти кажа plesure , като моите гости по план бяха 52 или 53 , а до момента вече сме -3 , и за още доста не се знае .. Направо полудявам вече и се дразня , понеже като знам колко трудно ми беше да подредя гостите по маси ... и сега ще трябва наново .. направо не знам !!
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 16, 2011, 10:48:40 »

аз затова подреждането съм го оставила за последно, 3-4 дена преди сватбата ще го направя май, че наистина не се знае кой ще идва. Някакъв примерен план имам, но нищо повече
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines