Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 10:43:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета" АПРИЛ-МАЙ-ЮНИ 2011  (Прочетена 114485 пъти)
 
Little flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: март 06, 2011, 20:47:45 »

ЧЕСТИТО!!! И нашето е поръчано и ще дойде другия петък  danceg иначе само си гледам покупките и много им се радвам какво още си взела ако не е тайна  girl_wink
Ей това е леглото, само че е в друга цветова комбинация (основния цвят ще е бреза с бяло на декорациите на чекмеджетата):
http://www.dundio.com/vmchk/Мебели/Легла-и-Люлки/Кирев/Комбинирано-легло-Антъни.html

А за болежките... ами ще си ги носим, това е положението. При мен имаше около месец със страшни болки от кръста до коленете, после минаха, сега пак се появяват на моменти; кръста ме заболява след 10-15 мин. права... но както се казва, като родим, всичко ще ни мине.  Wink
Активен
bejkite
Сватбар
***
Публикации: 252



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: март 06, 2011, 21:54:18 »

Little flower, честито за легълцето. Но аз не мога да го видя от линка, който си дала.
milish и на теб. Това е много важна покупка.
Мenyanthe доста неща имате вече  Bravo

Относно болките в гърба и кръста- стоене на четири крака и полюшване на таза нагоре- надолу и настрани; стоене на колене с горна част на тялото облегната напред върху стол, диван или др. Тези пози са за постигане на оптимална позиция на бебето, но на мен ми помагат при болки в кръста. Може да опитате.

Ние вчера ходихме да оглеждаме колички и за момента сме се спрели на два модела. Но това е доста трудна покупка поне за нас.

Аз си купих колан за колата, който е страшно удобен. И не е много трудно да се изработи в къщи. Ако някой има интерес мога да му пусна повече снимки.

Поздрави и лека вечер.


* 100_0401_s.JPG (74.1 KB, 391x521 - видяно 203 пъти.)
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: март 07, 2011, 01:03:01 »

Едни от най-кофти проблемите през бременността, обаче, поне при мен не са болките. Киселините и безсънието ме измъчват много повече. Киселините на практика си ги имам от самото начало (а и безсънието също започна тогава), но тъй като досега не бях имала, доста късно разбрах, че са киселини.  blush Но в последно време са почти денонощно - нищо не ми помага - предизвикват се дори от миенето на зъби!  shok И съответно още повече ми се задълбочава проблемът с безсънието заради тях. А ми остават още 2 месеца до края и вече не знам как ще издържа... angry
Активен
Nastiq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


Бъдещо мамче :)


« Отговор #423 -: март 07, 2011, 13:06:41 »

menyanthe поздравления за покупките  Bravo и аз мисля да си купя всичко предварително, че и аз съм доста капризна  Wink
Little flower честито и от мен за легълцето
carlyangel   с теб сме в една седмица и явно сега ни почват мъките  pardon. И аз съм като теб, ако полежиш повече почват болките в кръста, а ако повървиш повече - болки в таза и краката. От киселине не мога да се оплача, нямала съм до сега и стискам палци да не се появат, но безсънието ме мъчи от 1-2 месеца и не точно безсъне, а това ставане на 2 часа до тоалетната ме разсънява много и после няма заспиване, ама какво да се прави, както казват лесно мама не се става, ще постискаме зъби още малко  pardon
За покупките и ние сме набелязали легло и количка само трябва да си ги поръчаме.
Легълцето е това: http://visvitalisbg.com/store/product.php?ProductID=429 мястото ни е малко ограничено в спалнята и за това искам легълцето да е с колелца, пък и това е комбинирано и става и на люлка.
Количката, която харесахме засега е тази, но още не сме се спряли категорично на нея


* 43935995.cangaroo-victoria.jpg (43.56 KB, 576x600 - видяно 513 пъти.)
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: март 07, 2011, 15:09:03 »

menyanthe киселините ме убиват.По 24 часа са горе-долу,а през нощта се усилват.Дори и нищо да не съм яла,пак имам киселини,не е като да е от храна или от нещо определено  shok NO Пробвах със сода,ама има само временен ефект.. сега на прегледа в петък ще му кажа да ми изпише нещо,но майка ми ми каза,че спасение няма та..  pardon
И аз навъртам километража до тоалетната по цяла нощ  girl_impossible  pleasantry  И сега имам и практика и трябва да ставам супер рано,после по цял ден в училище и направо  nea  не знам как ще изкарам до края на април  angry вече се чувствам като някакъв танк  blum sarcastic и тия панталони за бременни хич не са ми удобни,смъкват се и постоянно трябва да ги вдигаш  nea
Ще пиша след прегледа в петък smile  give_rose
Активен
cRy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 74



« Отговор #425 -: март 07, 2011, 18:01:24 »

Nastiq ,и ние като че ли се спряхме на този модел количка,само че синя  good
Изглежда супер удобна,лека, доста маневрена и има достъп до коша когато бебчо ще бъде легнал:)
Пък и цената и е доста приемлива!!
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: март 07, 2011, 18:07:42 »

Момичета, относно кисилините и мене супер много ме мъчат, единственото спасение при мен е дъвка Орбит, винаги ми помага даже в момента си дъвча и си правя балончета  blum Днеска капарирахме кошарката и около  25-30 ще е готова, дано пристигне по-рано,че малкият да не ни изненада.Но здраве да е,а кошарката е този модел подобна като на Little flower http://rayatoys.com/details.php?offer=3837, само,че в др цветова гама.
Активен
milish
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #427 -: март 07, 2011, 19:27:12 »

Добър вечер майчета, току що се връщам от ФМ и съм много доволна. Всичко е на ниво като изключим че в дясно имам по-слабо кръвоснабдяване към матката но не било толкова сериозно иначе тя е около 1400кг 43 см отговаря си на седмиците влязла съм в 8 месец  pardon
Относно киселините направо ужасно как издържате аз бях с тях до 12 седмица  bad и немога да си представя да почнат на ново. Иначе си ме боли гърба и опашката почти от началото на бременност болките не са свързани с килограмите ми.
Много се кефя вече всяка от нас е започнала да пазарува и ми е готино да ви чета  good
хубава вечер
Активен
Little flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: март 07, 2011, 23:12:58 »

Bejkite, копирай целия ред, така се вижда. Не знам защо е толкова странен линка.
Честито на всички за покупките!  good
А за киселините - и на мен дъвката ми помага, а наскоро ми дадоха още една идея: парче обелена краставица! Може да звучи странно, ама и това помага, та опитайте.  smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: март 08, 2011, 00:04:37 »

Аз вчера открих и друг "лек" срещу киселините - сурови тиквени семки (естествено без сол).
А ще пробвам и това с краставицата и с дъвката.
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: март 08, 2011, 10:49:28 »

Привет мили дами и Честит ви празник, да сте много обичани  give_rose ) (не само днес )

Да дам отчет за вчерашния преглед. Доки каза, че бебка си надва добре и вече всичко е наред  yahoo Продължавам да си се тъпча с хапчета та даже и още едно ми изписа  pardon

За киселините аз нищо не мога д акажа, не съм имала и сега нямам и дано да нямам де. А за болките... е тука мога много да пиша. Мале като легна и ставането ми е кошмарно,то са болки в кръста, в таза, та чак и от вътрешната страна на бедрата, ужас направо, като седна същата работа. Първия път не беше така, чуствам се като пенсионерка. 

Цитат
и тия панталони за бременни хич не са ми удобни,смъкват се и постоянно трябва да ги вдигаш
  angry УЖАС през две крачки вдигам ту от едната страна ту от другата. Адски неудобни са ги направили  beating
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: март 08, 2011, 11:09:14 »

За панталоните - не съм пробвала, карам с бременна рокля - струва ми се далеч по-удобно!  blum
Активен
milish
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #432 -: март 08, 2011, 13:23:44 »

ЧЕСТИТ 8 МАРТ!!! ЖИВИ И ЗДРАВИ И СЪВСЕМ СКОРО ЗДРАВИ И ХУБАВИ БЕБЕТА!!!

Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: март 08, 2011, 21:06:03 »

МСтоянова, влезнах специално да видя какво е казал доки...много се радвам за теб, а за панталоните...сложио си тиранти...много е удобно
Активен
Little flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: март 08, 2011, 21:50:18 »

А, защо така сте недоволни от панталоните за бременни?!  shok Аз си купих 2-3 чифта дънки, едни джинси и още 1-2 други още към 4-5 месец - и то повечето си ги намерих в любимите ми магазини за втора употреба smile, и направо се родих! Но може би зависи от модела, моите са с нещо като леко ластична широка лента горе.
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines