Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 11:52:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата? - 5-та част  (Прочетена 260601 пъти)
 
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 01, 2011, 16:03:45 »

Mariaid, това с изкуствената опашка изобщо не ти го препоръчвам!  nea Косъмчетата са като от найлон! Твърди и ...абе, ужасни са. Изкуствената коса на треси няма нищо общо. Не е като естествената, но е много по-добър избор от тези опашки.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #31 -: февруари 01, 2011, 19:19:59 »

Не, няма да е опашка, защото аз не искам вдигната коса  Wink
Активен
iinaxastra
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #32 -: февруари 03, 2011, 10:54:44 »

Ако е коса нека е естествен косъм, изкуствените стоят ужасно и имат силен блясък...
Вера говорих с една фризьорка, показа ми прически на кок, с някаква подплънка специално за това, струвала около 12лв и много обемен кок прави, дори можело две да се сложат и кока да стане истински голям... smile
И аз много мислех за коса на сватбата, но се отказах, защото сигурно след сватбата много ще ме одумват как не съм била естествена и съм била с ноктопластика, коса, и т.н. а искам да имам добър вид, поне хората, които ще каня не биха одобрили такъв вид, и малко ще се съобразя с тях
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 03, 2011, 11:18:52 »

И аз много мислех за коса на сватбата, но се отказах, защото сигурно след сватбата много ще ме одумват как не съм била естествена и съм била с ноктопластика, коса, и т.н. а искам да имам добър вид, поне хората, които ще каня не биха одобрили такъв вид, и малко ще се съобразя с тях
Oh my ... че какво те интересуват другите. Тези които те обичат и държат на теб едва ли ще реагират по този начин. Все пак правите сватбата за себе си и е важното да се чувствате вие добре... Ако ти харесва изкуствена коса- сложи си  good
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #34 -: февруари 03, 2011, 13:52:33 »

Здравейте момичета, тук не съм се разписвала  tease
Дойде време и аз да умувам как да си подредя косицата и нищо общо взето не намирам ...
Имам дълга коса - златно руса Wink някои и рижава я наричат lol
Та искам да е пусната половината на едри къдрици, сега като четох и една тиарка ми звучи добре (кога, ако не сега  good ). Темата ми е перли и лалета, но естествено лале няма как да си забия, та перли със сигурност трябва да има. Всички снимки на пусната с къдрици са с едни бретони настрани, а аз нямам бритон, а и не ми стои. Искам отгоре/отпред да имам нещо интересно, защото реално само то ще се виджа - ще съм с було... Абе общо взето и аз не знам какво искам, ако някой ми каже ще съм много щастлива  yahoo
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 04, 2011, 17:43:41 »

shanny  погледни последната прическа.
http://www.friseur-fragen.de/wissen/hochsteck-und-abendfrisuren-leicht-gemacht/1970
и да има няколко перли в косата
http://cgi.ebay.de/12-Curlies-Perle-creme-Haarschmuck-Hochzeit-Braut-/310289703562?pt=Brautaccessoires&hash=item483eb5228a
примерно  blum
Активен
Теди..
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #36 -: февруари 04, 2011, 17:52:25 »

anelcka80 прическите са много хубави.... особено предпоследната
На мен ето тези много ми харесват...
супер много искам нещо такова, дано намеря къде да ми го направят
Даже по -склонна съм за първата на Дженифър, ннякак си не стои така изкуствено като втората, която е мн зализана... иска ми се нещо такова smile

« Последна редакция: февруари 04, 2011, 17:54:17 от Cariñosa » Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 04, 2011, 17:59:35 »

shanny ето малко идеи и от мен:, , , , но с перли. smile
anelcka80, страшно ми харесаха перличките, които си показала! good Май и аз ще си поръчам!
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 04, 2011, 18:28:26 »

Monikamaria, мн хубави предложения smile Аз все още си блъскам главата какво да се правя и май ще се ходи до фризьорката за някакви букли. То от толкова щуране по задачи съвсем се отнесох за косата lol))
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 06, 2011, 20:46:14 »

shanny  погледни последната прическа.
http://www.friseur-fragen.de/wissen/hochsteck-und-abendfrisuren-leicht-gemacht/1970
1-та показана прическа е разкошна. Обожавам този вид кок. Обаче за съжеление с моята коса не може да стане такъв :'(.
Активен
abs_
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #40 -: февруари 07, 2011, 15:12:50 »

Здравейте!
Моето питане няма да е точно за прическа, но мисля, че ще можете да ме посъветвате все пак. smile
Няма да съм с було и затова си  мислех да сложа нещо в косите - цвете или някакъв друг аксесоар. Къде мога да си намеря нещо подходящо за косата? Но да не е коронка. За София става въпрос.
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 07, 2011, 20:04:06 »

Здравейте!
Моето питане няма да е точно за прическа, но мисля, че ще можете да ме посъветвате все пак. smile
Няма да съм с було и затова си  мислех да сложа нещо в косите - цвете или някакъв друг аксесоар. Къде мога да си намеря нещо подходящо за косата? Но да не е коронка. За София става въпрос.

В булчинските магазини трябва да има или поне за булченски аксесоари - където има украси за чаши, шишета и др.
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 07, 2011, 20:36:15 »

Здравейте!
Моето питане няма да е точно за прическа, но мисля, че ще можете да ме посъветвате все пак. smile
Няма да съм с було и затова си  мислех да сложа нещо в косите - цвете или някакъв друг аксесоар. Къде мога да си намеря нещо подходящо за косата? Но да не е коронка. За София става въпрос.
Във всеки магазин за аксесоари има каквото ти душа иска - цветя. диадеми, панделки...И са на доста прилични цени. В Младост на Пътеките има магазинче и е пълно с всякакви такива неща.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 10, 2011, 21:11:52 »

Mariaid, открих нещо. Изкуствена коса, която ми изглежда доста добре и е на добра цена.
http://www.profesionalist.com/%D0%9A%D0%BE%D1%81%D0%B0__FreeTress_Equal_Bliss_Hair_Extensions_Weave___18__Weft-details.aspx
Все пак е хубаво да я видиш на живо. Ако искаш им пиши мейл, за да видиш дали имат магазин. smile
Активен
Теди..
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #44 -: февруари 11, 2011, 00:44:51 »

 heart heart heart heart
Това е моята прическа!


Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines