Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 00:44:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 18 част  (Прочетена 188715 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: ноември 08, 2010, 14:33:17 »

.................

Кога трябва да се притесняваме?

!!! Ако забележите внезапно усилване на течението;
!!! Ако забележите промяна в цвета на течението ("необичаен цвят") - от жълтеникаво-бяло до кафеникаво, червеникаво или заленикаво;
!!! Ако усетите необичайна миризма на течението;


Различни видове течение и самопреценка

Бяло течение: Гъстото и бяло течение е обичайно в началото и в края на вашия цикъл. Нормалното бяло течение не е съпътствано със сърбежи. Ако има такива, гъстото бяло течение може да е признак на гъбична инфекция.

Бистро и разтегливо течение:
  Това е "фертилна" слуз обозначаваща вашата овулация.

Бистро и воднисто течение:
Наблюдава се през различни етапи от цикъла и може да е особено обилно след физическо натоварване.

Жълто и зелено течение: Може да индикира инфекция, особено ако е гъсто и ронливо подобно на каймак и извара или има неприятен мирис.

Кафеникаво течение: Може да се наблюдава веднага след края на цикъла и да има "прочистваща" функция. Старата кръв има кафеникав цвят.

Кърваво зацапване и/или кафеникаво течение: Може да се наблюдава по време на овулация, в средата на цикъла. Понякога в ранна бременност може да има зацапване или кафеникаво течение около деня на очакваната менстурация. Ако забележите само зацапване вместо обичайната ви менстурация и сте имали сексуални контакти без предпазни средства, необходимо е да направите тест за бременност.

Секс и течение
В повечето случаи вагиналните течения се променят съобразно сексуалната активност. Течението може да се измени според количеството сексуални партньори, честотоа на половите контакти, типът партньори, предпазните мерки или липсата им, видовете секс, наличието на сексуално насилие и т.н.
Избягвайте сексуалните контакти без предпазни средства, защото тогава рискът от пренасяне на инфекции по полов път е много голям.

Източник
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: ноември 08, 2010, 21:58:09 »

здравейте сладурки Wink
Аз днес съм с + тест за овулация, стискайте палци smile
« Последна редакция: ноември 08, 2010, 23:52:05 от anitta » Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: ноември 09, 2010, 20:48:44 »

Момичета, имам един въпрос. На някой дали му се е случвало или дали е запознат със следното:
При неуспешна първа бременност - моларна, и след това доказване чрез изследвания, че жената е рискова за задържане на плод в първите месеци на бременността, то редно ли е при подновяване на опитите за забременяване да се вземат някакви медикаменти и да се бият инжекции за задържане още преди да има бременност, т.е. в периода на бебеправене?
Изобщо не съм запозната с тези неща, затова се извинявам, ако не обяснявам както трябва или не ползвам правила терминология, но се надявам да се разбира какво имам в предвид pardon
Не миличка,педварително теьи медикаменти не се дават,препоръчва се освен фолиева и магнезий, но това се прави след наличие на плоден сак има и други схеми за задържане разбира се,но те се решават индивидуално
след моларна е хубаво да се изчака по голям период
« Последна редакция: ноември 09, 2010, 20:50:46 от liva82 » Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: ноември 10, 2010, 19:52:20 »

Тук май е тихо, като затишие преди буря.  Girl_hide А дано,дано.

Ние сме все така, но се надявам скоро да се преместим в друга темичка. Аз поне за сега съм вече с възстановено ТСХ, след като за два месеца се беше повишило и с увеличаване на дозата само за месец достигна до нормалните стойности  yahoo и се надявам това да е била единствената пречка. Декември ми предстои контролен преглед.

Успех на всички  give_rose
« Последна редакция: ноември 10, 2010, 19:55:49 от valia_diva » Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: ноември 10, 2010, 21:23:57 »

Тук май е тихо, като затишие преди буря.  Girl_hide А дано,дано.


Успех на всички  give_rose

Аааа дано, дано smile Тук като поизчезнат момичетата и се появяват с две чертички....ама какво по- хубаво от това....
Аз вече съм със 1 ден закъснение и много отрицателни тестове....вероятно просто ми закъснява....би трябвало с цикъл от 10ти октомври вече да се види ако има нещо, ама здраве да е....
Активен
Lina81
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #425 -: ноември 10, 2010, 22:25:29 »

Стискам палци за най-хубавите коледни подаръци на всички.
Аз този месец ходя на фоликулометрия.Имам два фоликула на левия яйчник,в момента и двата са 25 мм.Понеже цикъла ми е по- дълъг док каза, че е нормално и до другия преглед (след 5 дни) трябва да са се спукали.Ами стискаме палци,действаме и ...чакаме чудото.
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: ноември 11, 2010, 16:39:14 »

Аааа дано, дано smile Тук като поизчезнат момичетата и се появяват с две чертички....ама какво по- хубаво от това....
Аз вече съм със 1 ден закъснение и много отрицателни тестове....вероятно просто ми закъснява....би трябвало с цикъл от 10ти октомври вече да се види ако има нещо, ама здраве да е....
ехххх vanessssa, и аз съм в подобна ситуация, закъснява ми с четири дни при цикъл от 8ми окт. тестът вчера беше отрицателен. милото вика: аз докато не ти дойде ще си мисля че има вероятност ххахаха, и си е така, ама аз май почвам да се притеснявам , ще изчакам още ден-два и ще посетя чичо доктор.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: ноември 11, 2010, 16:49:50 »

И аз този месец съм със закъснение. Според мен е от времето. Днес дори четох статия как ни влияе, вкл.  и магнитните бури, които имало тези дни. pardon Стискам палци при вас да е  PREGQ
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: ноември 11, 2010, 18:05:08 »

Аз оставам в темичката и следващия месец...дано да е по- успешен. Този месец се разминах само с два дена закъснение иняколко отрицателни теста..... smile
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: ноември 11, 2010, 19:35:20 »

Успех на всички и аз съм си още тук дано този месец имаме повече късмет и ние да си имаме един хубав подарък за празниците - PREGQ
Активен
Lady_Diamond
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #430 -: ноември 12, 2010, 18:47:18 »

Здравейте момичета,

аз съм още в шок tease yahoo danceg и цялата треперя, току-що си правих тест (макар и 2 дни преди датата, защото ме усъмниха, някои симптоми) и имам бледа, много бледа втора чертичка yahoo

За сега си оставам в тази тема, докато доки не потвърди, че всичко е наред, надявам се да повлека крак!!! good
« Последна редакция: ноември 12, 2010, 19:21:00 от Lady_Diamond » Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: ноември 12, 2010, 19:32:20 »

Lady_Diamond, надявам се всичко да е наред когато отидеш при доктора и както преди няколко мнения казаха момичетата, твоя тест да е първия от множеството в тази тема.  give_rose
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: ноември 12, 2010, 20:42:44 »

Lady_Diamond
пожелавам ти доки да ти потвърди  PREGQ и скоро да напуснеш тази темичка.
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: ноември 15, 2010, 10:31:05 »

стискаме палци Lady_Diamond !!!!

а иначе и аз си оставам в тази темичка, дано другия месец имаме повече късмет smile
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: ноември 15, 2010, 10:50:39 »

 Здравейте ,момичета ! Отдавна не бях писала - докато се каних да се впиша в тази тема и вече съм за другата  smile PREGQ
 Все още неможем пълноценно да се нарадваме на новината поради не леките първи  месеци-затова пък другите се радват за наша сметка  smile
Пожелавам успех на всички и наистина да получите най-добрия коледен подарък  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines