Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 02:52:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки 18  (Прочетена 144726 пъти)
 
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: октомври 20, 2013, 06:06:11 »

Искам да попитам малко глупав въпрос,но възглавничката за халки и кутията за пари - задължително ли е да се купуват?  blush Особено възглавничката не разбирам дори за какво по-точно трябва и кой я носи? blush
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: октомври 20, 2013, 08:19:19 »

Разбира се, че не са задължителни smile
Възглавничката основно се използва ако има изнесен ритуал и примерно пръстените стоят там, докато някой чете нещо, за да може после да ги вземете от нея и да си ги сложите smile То дори не е задължително да е възглавничка, може паничка или ако щеш дръвче biggrin А може и просто да няма нищо, изцяло от теб зависи smile

А кутията за пари е по-скоро за твое удобство, да не се чудиш къде да слагаш всичките пликове, защото пък това си е голям проблем smile
Да не говорим, че има и хора, които дори не се сещат да вземат пликове и решават просто, че ще ти дадат парите на ръка - тогава не върви да ги оставиш просто някъде на маса с подаръци (както впрочем и пликовете) и наистина е по-удобно да са на едно място. Никой няма да тръгне да отваря кутията, няма как да се злоупотреби smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: октомври 20, 2013, 13:46:36 »

Разбира се, че не са задължителни smile
Възглавничката основно се използва ако има изнесен ритуал и примерно пръстените стоят там, докато някой чете нещо, за да може после да ги вземете от нея и да си ги сложите smile То дори не е задължително да е възглавничка, може паничка или ако щеш дръвче biggrin А може и просто да няма нищо, изцяло от теб зависи smile

А кутията за пари е по-скоро за твое удобство, да не се чудиш къде да слагаш всичките пликове, защото пък това си е голям проблем smile
Да не говорим, че има и хора, които дори не се сещат да вземат пликове и решават просто, че ще ти дадат парите на ръка - тогава не върви да ги оставиш просто някъде на маса с подаръци (както впрочем и пликовете) и наистина е по-удобно да са на едно място. Никой няма да тръгне да отваря кутията, няма как да се злоупотреби smile
Мерси за отговора! Аз днес бях до сватбения център София и си накупих доста нещица.  Bravo Реших да не е възглавничка и взех нещо като малка кошница за халките. Иначе взех късметчета с кошница за тях. Също  така купих менче, бъклица и подаръчета за гостите. Поръчах си ги с панделки с имената ни,но за тях има отделна тема в форума.   LAUGHTER Доволна съм доста. Ще кача снимки в галерията. С малките нещица съм готова. Въй как после след време няма да ми се занимава с тези неща.  angry Няма да имам време!  blush
Иначе сега като помислих повече наистина ще трябва кутия за парите.  good
Активен
Бела
Ентусиаст
**
Публикации: 124


Моят съпруг е моят свят!


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: октомври 20, 2013, 15:00:13 »

Халките могат да се поставят и в цвете !Стои много красиво  ,зависи с какви цветя ви е сватбата .
п,с, иии ,верно ли има все още хора,които да не слагат парите в пликове ?А за кутията и аз съм ЗА ,отделно тя стои като много добър аксесоар  ,ако е в точните цветове
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: октомври 21, 2013, 08:12:38 »

Аз от тук си харесах една възглавничка с календар на месеца и датата в сърчице. Още се чудя дали да го правя в някоя агенция за печат или да си го избродирам biggrin

Искам да ви питам при положение, че гостите са около 100, колко късметчета е подходящо да се хвърлят? И 50-60ст. за късметчета много ли е? Харесах си едни много красиви, които си имаха и малки пръстенчета на джуфката и се отказах от идеята аз да ги правя biggrin
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: октомври 21, 2013, 08:43:24 »

Аз от тук си харесах една възглавничка с календар на месеца и датата в сърчице. Още се чудя дали да го правя в някоя агенция за печат или да си го избродирам biggrin

Искам да ви питам при положение, че гостите са около 100, колко късметчета е подходящо да се хвърлят? И 50-60ст. за късметчета много ли е? Харесах си едни много красиви, които си имаха и малки пръстенчета на джуфката и се отказах от идеята аз да ги правя biggrin
Не мога да ти кажа на 100% дали е много като цена,защото си зависи от бюджета и възможностите на всеки. Аз лично купих 50 късметчета за по 0,40 стотинки и съм повече от доволна. Все пак аз не смятам,че за тези мъничките неща трябва да се изхвърляме супер много. И аз някъде ще имам може би около 100 души на сватбата,но повече късмети не мисля,че ми трябват. Но ти си прецени най-добре как искаш да е и дали можеш като пари да си го позволиш.  blum
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #96 -: октомври 21, 2013, 09:04:02 »

късметчета на сватбата трябва да се колко годините на булката. Ако годините са четни се добавя още едно късметче.

Относно цената, мисля че е леко скъпичка. Като имаш в предвид че вътре слагат 1 стотинка, и малко жито, ти се оказваш да плащаш за една стотинка 50 стотинки.  Както е казала misspanda това наистина си е дреболийка и не трябва много да се  изхвърляш за нея, това нещо както и много други ще останат незабелязани от гостите .

Аз моите поръчах от тук. струват 0,25  стотинки, имат страшно много дреболийки на достъпни, даже ниски цени, и с покупка над 99 лева доставката ти е безплатна.

http://www.svatba-bg.info/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=12&Itemid=7
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: октомври 21, 2013, 09:10:13 »

Тези, които си ги показала, са доста мънички. Тези, които харесвах аз имат доста повече пълнеж - стотинка, жито и бонбони. Големи са и на джуфката имат пръстенчета. Наистина цената ме притеснява, защото има и по 25 стотинки (тоест двойно), но явно ще трябва да са 25. И общо ще излезнат 12,50лв., което и едно излизане в пицария не е. Чудя се дали да не си ги направя сама на ръка, по-евтино ще излезе, ама не знам дали за 12лв. си струва труда.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: октомври 21, 2013, 09:18:03 »

късметчета на сватбата трябва да се колко годините на булката. Ако годините са четни се добавя още едно късметче.

Относно цената, мисля че е леко скъпичка. Като имаш в предвид че вътре слагат 1 стотинка, и малко жито, ти се оказваш да плащаш за една стотинка 50 стотинки.  Както е казала misspanda това наистина си е дреболийка и не трябва много да се  изхвърляш за нея, това нещо както и много други ще останат незабелязани от гостите .

Аз моите поръчах от тук. струват 0,25  стотинки, имат страшно много дреболийки на достъпни, даже ниски цени, и с покупка над 99 лева доставката ти е безплатна.

http://www.svatba-bg.info/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=12&Itemid=7
Е нямах никаква идея,че трябва да са толкова на колкото години съм.  angry Сега не знам какво ще правя с 50 късметчета!  Oh my ...  Много съм зле!  girl_impossible
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: октомври 21, 2013, 09:32:45 »

Аз също нямах идея, но горе долу си мисля, че трябва да са толкова. Все пак са късметчета и не трябва да има за всеки втори biggrin Иначе става почти като подаръчетата за гостите. Може да ги продадеш примерно.

Аз сега се замислих сама да си правя бутониерите. Има доста уроци в интернет, ще мога да си ги направя точно както искам. Само още се чудя за кого е редно да правя. Само за родителите ли, или и за бабите и дядовците? За шаферките ще правя гривнички.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: октомври 21, 2013, 09:44:14 »

Аз също нямах идея, но горе долу си мисля, че трябва да са толкова. Все пак са късметчета и не трябва да има за всеки втори biggrin Иначе става почти като подаръчетата за гостите. Може да ги продадеш примерно.

Аз сега се замислих сама да си правя бутониерите. Има доста уроци в интернет, ще мога да си ги направя точно както искам. Само още се чудя за кого е редно да правя. Само за родителите ли, или и за бабите и дядовците? За шаферките ще правя гривнички.
Ами и да тръгна да ги продавам не знам кой би ги купил. scratch one-s head Иначе явно за всеки ще има късметче и подаръче за спомен. Боже,боже..! star Поне не се изръсих толкова много за тези неща.  Hmmm
Успех с бутониерите!  good Мен ми казаха,че попринцип се закичвали най-близките-родителите,шафери/ки,кумове и смятам от тях да не взимам 50 броя!  lol
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #101 -: октомври 21, 2013, 10:09:23 »

спокойно и аз не знаех и аз взех 50 късметчета, и ги разделих на две, половината ги хвърлихме вкъщи на взимането, т.е на излизането мама ги хвърли,  и половината на излизането на църквата. Не е задължително, но поне тези дето не са тръгнали да купуват/правят ще знаят Wink
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: октомври 21, 2013, 10:50:07 »

спокойно и аз не знаех и аз взех 50 късметчета, и ги разделих на две, половината ги хвърлихме вкъщи на взимането, т.е на излизането мама ги хвърли,  и половината на излизането на църквата. Не е задължително, но поне тези дето не са тръгнали да купуват/правят ще знаят Wink
  Xixixi Явно и ние може да направим така. За всеки проблем си има решение. smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: октомври 21, 2013, 12:07:14 »

Да ви покажа бутониерите, които съм си харесала и ще си направя:
http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/90/4c/be/904cbeeb083d2d2418302d75dee8999a.jpg

Цветовете ще са различни, вероятно ще си поръчам от интернет цветчетата.
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #104 -: октомври 21, 2013, 15:05:02 »

Да ви покажа бутониерите, които съм си харесала и ще си направя:
http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/90/4c/be/904cbeeb083d2d2418302d75dee8999a.jpg

Цветовете ще са различни, вероятно ще си поръчам от интернет цветчетата.

Аз поръчах ей такива цветчета, които смятам да използвам за бутониери и късметчета: http://www.aliexpress.com/item/MIX-12-COLOR-Artificial-mini-paper-rose-flower-Scrapbooking-Mulberry-Flowers-DIY-ORNAMENT-GIFT-BOX-144pcs/962939822.html , ако ти се сторят подходящи, ще дам реални снимки и отзиви, когато пристигнат  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines