Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 14:05:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки 18  (Прочетена 144771 пъти)
 
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: септември 20, 2013, 08:31:58 »

това от Джъмбо ли е?как не се сетих аз взех от малките кошнички и си чудя ся дали няма да са малки...плитки смисъл
Да от Джъмбо е аз само му направих бонус панделка smile Мисла да взема и бяло такова за житото с стотинките и бонбонките
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: септември 20, 2013, 16:05:09 »

момичета, вижте на какво попаднах днес. В мола имаше някакво представяне и ми дадоха визитка:

http://www.choco-party.eu/

идейно е за персонализирани подаръчета за гостите - шоколадчета. Имат и малки о голями smile
Активен
bulka2014
Ентусиаст
**
Публикации: 93


« Отговор #62 -: септември 22, 2013, 00:37:52 »

Аз на последните две сватби, на които ходих си похапнах такива пдаръчета, супер идейни са, но аз като,че ли харесвам освен шоколад, да има и нещо друго или поне шоколадчето да е в кутийка. Аз съм в голяма чуденка всъщност. В един сайт си харесах кутийки, който са много интересни и са под формата на цвете в саксийка, която се отваря и вътре се слага нещо - аз си мислех освен бонбон, да сложа и по едно пожелание за гостите, но да са различни, не еднакво на всички. Така хем си хапват нещо сладко, хем остава нещо за спомен.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: септември 23, 2013, 12:31:13 »

Дам, това с пожеланията и аз ги направих. Към всяко пожелание имаше мини- картичка с различна 'мисъл за любовта'. Ама какъв зор беше на намеря стотина различни мисли Girl_hide
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #64 -: септември 23, 2013, 12:46:45 »

Имам една книга - Мъдростта на вековете. Ако пак ви се наложи да търсите мисли, ще помагам. Скоро една съфорумка си беше харесала Тема на сватбата Love is......от картинките на дъвките могат да се намерят интересни мисли. В другия комп имам линк.
Активен
bulka2014
Ентусиаст
**
Публикации: 93


« Отговор #65 -: септември 23, 2013, 13:08:31 »

Аз ще съм благодарна, ако дадеш някоя друга идея smile
Мерси предварително!
Активен
Бела
Ентусиаст
**
Публикации: 124


Моят съпруг е моят свят!


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: октомври 02, 2013, 09:55:49 »

Момичета ,моля за идейка - каква хартия да купя ,за да направя малки надписи и да ги пъхна в малки юзчета  *crazy*От картон се мачка много ,перлената е дебела  *crazy*Вие къде ги поръчвате ?
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: октомври 02, 2013, 10:05:57 »

Оризова?
На една сватба на такава бяха написани пожелания към гостите. Като се навие като свитък не прозира smile
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: октомври 02, 2013, 10:09:45 »

Момичета ,моля за идейка - каква хартия да купя ,за да направя малки надписи и да ги пъхна в малки юзчета  *crazy*От картон се мачка много ,перлената е дебела  *crazy*Вие къде ги поръчвате ?
Бела, немога да разбера като влезна в алубма ти пише че сте скл брак преди 5г. и нещо?!Нещо май не мога схвана ?
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: октомври 02, 2013, 11:13:50 »

Може да помага за нечия друга сватба smile или от 5 години да са заедно smile

Според мен оризовата хартия е единственият вариант. Тя се и навива, не остават гънки.
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #70 -: октомври 02, 2013, 11:58:45 »

С перлена хартия също няма проблем - стига да е малкия грамаж - 120, а не 300, не знам с каква си пробвала...
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: октомври 02, 2013, 14:34:56 »

Извинете не знам дали е мястото да попитам тук,но все пак ще опитам.
Бутониерите колко точно трябва да са на брой и само на роднините или на родителите и на двамата се слагат или на всички гости?  blush
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: октомври 02, 2013, 14:38:45 »

Доколкото знам се слагат (лично при това) от булката на най-близките роднини и от двете страни - родителите, братя, сестри. Това е, което аз знам, ще се радвам да чуя истината. Но не се дават на всички гости.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: октомври 02, 2013, 14:44:26 »

Аз смятам, че се дават на всички гости. Бутониери това е цветенцето (или подобно), което се закичва на ревера, друга идея е за жените да са гривнички. За по-близките - родители, кумове, младоженец, братя/сестри може да се направи нещо по-голямо и специално, напр. бутониери от естествени цветя.
Аз държах да закича собственоръчно близките си и младоженеца, останалите гости бяха закичени от шаферките ми.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #74 -: октомври 02, 2013, 14:48:55 »

Аз имах бутониери само за родителите и кумовете и не съжалявам, защото не мисля, че имах времето да закичвам другите гости и си спестихме доста време. Не мисля, че имаше сърдити по въпроса. А, и шаферките ми имаха гривнички. Wink
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines