Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 06, 2024, 05:40:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ina0208 28.08.2010  (Прочетена 7779 пъти)
 
ina0208
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #15 -: август 09, 2010, 21:58:16 »

Благодаря ти bubu_123 @}->--Все още не сме правили пробна украса,днес правихме подаръчетата за гостите,ама и те не са готови crazy,само се размотаваме,а няма много време blum.Иначе утре ще ходим да си занесем документите,да видим да не сме забравили нещо.

Ариел,ми той само снове насам-натам,брои дните,няма търпение,проверява списъка с гостите,кой какво,това да направим,онова да се направи...,как ли ще бъде,дали ще стане купон,пробва си халката всеки ден danceg,луди работи....хихихи.Тези дни ще снимам нещата,и ще кача снимки smile
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 12, 2010, 07:34:39 »

чакам снимки с нетърпение  Wink
приятна подготовка, имате достатъчно време
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #17 -: септември 13, 2010, 00:00:07 »

Хей Ина, ние сме и двете вече омъжени от 16 дни! Честито и на вас младо семейство! Желая ви много щастие, доверие, любов и разбирателство, но най-вече здраве! Вярвам, че сватбата ви е била невероятна, въпреки жегите на този ден и се надявам скоро да ни разкажеш за нея и да ни покажеш снимки! Поздрави и горчиво!
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 13, 2010, 08:51:09 »

Честито, желая ви от сърце много дълъг и много щастлив семеен живот  give_rose

Присъединявам се и аз в чакането на разказче и снимки  smile
Активен
ina0208
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #19 -: септември 13, 2010, 15:09:18 »

Незнам от къде да започна,всичко мина толкова бързо.....Сватбата ни беше в един хотел на 70км.от София.Ние отидохме на 27.08.,за да можем да релаксираме и подготвим нещата за следващит ден.Кумовете ни дойдоха и те при нас,и цял ден в петък се размотавахме на плажа.Учудващо беше,че бях много спокойна,все едно утре нямаше да се омъжвам.Към 18ч.отидохме да си вземем тортата,беше много топло и едвам я занесохме здрава,малко започна да се разпада,но това не развали настроенито ми.Отидохме с кумата и сестра ми на маникюр,после се прибрахме в хотела,вечеряхме,и се качихме в апартамента на по уиски,и така до 2 часа.Легнахме,и спахме като къпани,все едно нямаше да се омъжвам утре...

СВАТБАТА

Станахме,закусихме към 9часа,милото и кума заедно с дъщеричката ни си сложиха банските,и хоп на басейна.Аз,кумата и сестра ми си седнахме на кафе и клюки,и все едно бяхме на почивка,а не на моята сватба.Седяхме най-спокойно,и нищо не правихме,а имаше толкова неща за вършене.Аз си казвах,че има време,и след фризьора ще си украся чашите,ще довърша всичко.Седях си спокойно,пиех си кафе и се наслаждавах на прекрасният слънчев ден.Към 11ч.дойдоха и първите гости,стана ми едно такова хубаво,ама все още не усещам никаква еуфория.Към 12ч.дойде приятелката ми,която трябваше да  направи цялата украса,да сложи цветя на арката,да дооправи стойките(ние с милото си направихме сами арката и стойките,а с прителката ми сложихме тюла на арката),трябваше да направи букета на мен и дъщеричката ми,бутониери...абе един куп задачи.Без да се устя,станало време да ходим на фризьор и гримьор(от 12.30ч.на 9 км. от хотела,в съседен град).Там трябваше да свършим до 15.30ч.,и после да си дооправя нещата.В голяма грешка съм била.Понеже имам много дълга коса и гъста,навиването и отне 3 часа Oh my ...
Активен
ina0208
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #20 -: септември 13, 2010, 15:56:59 »

Към 15.40 видях,че няма да се прибера по-рано от 16.30 в хотела,и започнах да им давам зор.Набързо ми направиха кола под мишниците(бях решила да се обезкосмявам сле фриз.,като се къпя),оформиха ми веждите,и пак на фриз.стол,да ми дооправят косата.В 16ч.се включи и гримьорката,а аз все още съм спокойна,до след 15 мин.,когато ми звъни ДЖ,за да ми каже,че не може да дойде за 18ч.Трябваше да озвучи изнесения ритуал,да има закачка с кума преди ритуала,а той не може.. cray cray :'(С целият грим се разплаках,стана страшно,и сега незнам какво да направя.Звъня на една приятелка,която имаше задачки в организацията да види какво може да направи.В хотела нямат с какво да озвучат ритуала,нямат микрофон,нямат менделсон....,а дж бил на дневна свтба,и обещал на булката да стои до 17-17.30ч,и нямало да може да дойде за 20 мин.при нас cray,булката била плакала.А аз нямаше ли да съм булка,нямаше ли да плача?Яна,моята приятелка намери лап топ,свалила мелденсон,уговорила се с персонала на летния бар,до градината,да пуснат музиката от там,обадила се на дж,дали ще дойде за 20ч.,подредила всичко(милото не беше разбрал,само ми се обади 5мин.преди церемонията да ми каже,че го няма дж.,а аз знам,и той Oh my ...).Гримираха ме,оформиха прическата и се поглеждам в огледалото ohmyУау,това аз ли съм?чувствах се като фолк певица,казах да ми махнат малко от грима,да ми поизправят косата,не бях аз....Сестра ми кумата,леле страхотна си,леле,леле,а аз ама не мога да се позна... angry Тръгнахме си,аз започнах да свиквам с вида си,че даже се захаресвах blushА часът е 16.40,сле малко повече от час,ще се омъжвам,сърцето ми биеше лудо,треперех,страх ме беше дали ще ме хареса...започна яка сватбена треска.Прибрах се в хотела,качвам се в стаята,а милото с детето още в басейна,УЖАС,няма време,започва лудо суетене,чашите не са готови,питите не са в целуфан,документите не се знае къде са,за църквата нещата не са готови.Бях в прединфарктно състояние.Всичко започнах да подготвям,времето лети,а аз в старанието си да направя всичко наведъж,нищо не става.На всичкото отгоре съм сама и няма кой да ми помогне.Дойде фотографа и камерата,те ми се хилят,снимат ме,а аз пред нервен срив.На всичкото отгоре,детето беше изкъпано  в 17.30ч.,а трябваше да и суша косата,да  навия с маша...абе пълна лудница(ама съм си виновна сама,не направих нищо сутринта).Извках по телефона някой да дойде да помага,кумата навива детето(то като ме видя,ахна и каза 'мамо,много си красива',аз замалко да се разплача),аз си обличам роклята,младоженеца стои в другата стая и само го гоним да не ме види,а той милия,незнае какво да прави,умира от жега(беше 35 градуса),и реши да слезе долу.5 мин.преди церемонита се сещам,че бутониерите не са закачени,няма ми го букета,нямам нещо на заем,и пак телефони....абе лудница
Активен
ina0208
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #21 -: септември 13, 2010, 16:23:35 »

Донесоха ми букета,свеки беше закичила бутониерите,всички освен аз,детето и шаферките вече бяха долу и чакаха,а фотото 'още една снимка...',аз вече треперех от нерви,и виждам,че е 18ч.,церемонията трябва да започне,а аз незнам какво да правя.Изпратих някой да пита,казаха да слезем и да чакаме в ресторанта и като чуем музиката да излезем....Започва музиката,малките шаферки от пред с кошнички да хвърлят рози,моят татко ме води към олтара с детенцето ми,аз треперя,всички които обичам са там,снимат,пляскат,радват се...Ето го и моето мило,с гръб към мен,чака...,тати ме завежда при него,някаква приказка,той се разплаква от щастие,а аз 'хубава ли съм"Каза,че съм най-прекрасната жена,и изглеждам невероятно blush,детенцето ни също....Всичко мина,за миг,снимки,снимки и от там в църквата.Там беше много весело,попа ни се радваше през цялото време,всичко мина,пак снимки,ние най-щастливи на света(забравих да кажа,че на гражданския ритуал имаше пръстен и за детето,и я питаха дали ще се омъжи за тати,тя каза много гордо'да').От там се върнахме в ресторанта,всички се настаниха,посрещнаха ни свеки и мама,менчето го ритнах леко,но все пак се обурна и показа,че и второто ще е момиче yahoo,седнахме,пробвахме да хапнем,ама всичко ни пресядаше,и се започна.... :danceg:Аз бях най-щастливата булка на света,първият танц беше вълшебно преживяване,и от там едни танци.....цяла нощ..луд купон,отказахме се да правим игри,са с чупенето на питката,направихме.Разрзахме тортата,поомазахме се....хихихи,беше невероятно,но много бързо свърши.Към 2.30ч.гостите решиха да се преместим на басейна,и в 3ч. вече всички се къпеха....луда работа.Много от нещата ми се губят,и като се сетя,колко много се ядосвах,а всички казаха,че всичко било невероятно организирано...,храната и обслужването,страхотни,купона на 6 и се успокоих.
Тук е мястото да благодаря на персонала на 'Мотел Долна баня',на Олимпия,за това,че направи цялата ми украса и невероятен букет,на Яна,че се зае с организацията....и на всички гости за доброто изкарване!

Това е от мен,надявам се,че не съм ви оттегчила с моя дълъг разказ... give_rose

Сега ще кача и снимки
Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 13, 2010, 18:54:29 »

Честито,

Желая ви цялото щастие на света, много разбирателство и живот изпълнен с моменти, които да спират дъха ви. Разказът ти е много вълнуващ... сетих се за това, как се чувствах аз на моята сватба smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 14, 2010, 13:17:18 »

ina0208, пожелавам ви много дълъг и щастлив семеен живот!
Нека спънките ви бъдат малки, като на сватбения ви ден
и винаги имате около вас близки, които да ви помагат!

Кога ще ни покажеш снимки? Нямам търпение да те видя Girl_hide
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines