Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 04:35:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 13 -та част  (Прочетена 143448 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: март 05, 2012, 20:36:04 »

« Последна редакция: юни 18, 2012, 07:42:00 от gucci » Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 05, 2012, 22:17:51 »

Една позната си запазиха Руски клуб, но сега се оказа, че са го взели други собственици и вече е Рубаят Лайф. Въпроса ми е имате ли идея колко горе-долу струва да се наеме един координатор в ресторанта, защото управителката им казала, че досега не е правила сватба и не знаела как се процедира  crazy
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 05, 2012, 23:35:54 »

Ресторант Руски клуб е даден под наем за 3 години smile А за координатор на сватбата в ресторанта проверете сватбените агенции в Пловдив, те предлагат координатори от 100 до 200 лв. smile
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #3 -: март 05, 2012, 23:52:35 »

Една позната си запазиха Руски клуб, но сега се оказа, че са го взели други собственици и вече е Рубаят Лайф. Въпроса ми е имате ли идея колко горе-долу струва да се наеме един координатор в ресторанта, защото управителката им казала, че досега не е правила сватба и не знаела как се процедира  crazy
Организацията на сватбено тържество си има специфични особености и е доста отговорна работа.Учудвам се все пак, че въпросната "управителка" си няма понятие и толкова категорично го признава.Вероятно опита и като ОТЗ е малък.Препоръчва се наемането на сватбен агент, а също и професионален сватбен DJ с дългогодишен опит.Той може да ви бъде незаменим помощник и консултант в организацията на тържеството.
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 06, 2012, 00:41:59 »

Момичета искам да питам нещо. Искам да направя подарък-изненада на младоженците на сватбата на сестрата на моя мъж. исках да е нещо малко, но интересно/тъй като ние ще им даваме и пари отделно/ и се сетих за нещо което бях чела преди. Беше за три бутилки-една с шампанско и две с вино, които се подаряват на младоженците. Шампанското е за да си го изпият на първата годишнина, а виното е за сребърната и златната сватба съответно. Но незнам какво трябва да е виното - бяло или червено и изобщо не съм сигурна дали съм схванала основната идея. Ако някой знае как става или има друга интересна идея ще му бъда изключително благодарна. Извинете за дългия пост  give_rose
Активен
MilenaOga
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91


Сключихме брак на 10 Септември 2011


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 06, 2012, 02:02:40 »

Момичета искам да питам нещо. Искам да направя подарък-изненада на младоженците на сватбата на сестрата на моя мъж. исках да е нещо малко, но интересно/тъй като ние ще им даваме и пари отделно/ и се сетих за нещо което бях чела преди. Беше за три бутилки-една с шампанско и две с вино, които се подаряват на младоженците. Шампанското е за да си го изпият на първата годишнина, а виното е за сребърната и златната сватба съответно. Но незнам какво трябва да е виното - бяло или червено и изобщо не съм сигурна дали съм схванала основната идея. Ако някой знае как става или има друга интересна идея ще му бъда изключително благодарна. Извинете за дългия пост  give_rose

Ние получихме 4 бутилки подарък от нашите родители
1. Червено вино за първата ни годишнина smile
2. Шампанско за Гошето, (да го отвори като стане баща) smile
3. Бяло вино за сребърната ни сватба smile
и
4. Ракия за златната ни сватба да се почерпим с кумувете и да си спомним за сватбения ден smile
За всяка подарена бутилка ни бяха написали пожелание и послание smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #6 -: март 06, 2012, 03:14:53 »

В общи линии е това в различни варианти. Правите каквото си решите, като се придържате към стандартния вариант. Аз най често съм виждал по 3 бутилки вино да се подаряват.
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 06, 2012, 12:54:01 »

MilenaOga благодаря за разяснението. give_rose
Deliysky ти с три бутилки как точно си го виждал?
Активен
anekra
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 06, 2012, 20:35:08 »

Момичета, остава ми малко време до големия ден, а все още не съм избрала  pleasantry специалисти pleasantry Грим и Прическа  girl_impossible Знам, че сте коментирали и друг път, но отново ви моля да споделите мнения и да дадете съвет  give_rose
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #9 -: март 06, 2012, 21:12:45 »

MilenaOga благодаря за разяснението. give_rose
Deliysky ти с три бутилки как точно си го виждал?

Здравей, виждал съм различни варианти. Класическият е да се увият бутилките в цветен целофан или нещо подобно в 3 цвята - червена, сребриста, златиста. Нарочвате си ги както искате - за 1 година ( или раждането на бебето), за сребърна и за златна сватба. 
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 06, 2012, 22:38:54 »

Здравей, виждал съм различни варианти. Класическият е да се увият бутилките в цветен целофан или нещо подобно в 3 цвята - червена, сребриста, златиста. Нарочвате си ги както искате - за 1 година ( или раждането на бебето), за сребърна и за златна сватба. 
и аз нещо подобно си представям. мерси  give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 07, 2012, 09:57:25 »

Момичета извинявам се че се включвам с  Offtopic ,но има размяна на подаръци за Великден.
ето и линк към темата http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,31435.new.html#new
« Последна редакция: март 09, 2012, 09:26:24 от gucci » Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #12 -: март 07, 2012, 14:20:18 »

tsvet_3 , честно да си кажа, това с бутилките ми идва малко изтъркано вече. Имам чувството, че на всяка сватба се подаряват тези бутилки.  blush  За мен по-интерсно би било да им подарите, да кажем, ваучер за някое сантиментално за тях заведение/ място (например, където са се запознали, където е била първата им целувка/ среща, където й е предложил или нещо от този род). Дори "ваучерът" може да не е истински, в смисъл, може да им разпечатате ваша измислица на ваучер за конкретното място и да им кажете, че важи само във ваше присъствие (така като отидете 4-мата,  вие ще платите сметката и готово).
Така, ако искате да подарявате подаръка "публично" ще може да използвате случая да разкажете на гостите как са се запознали/ целунали и т.н., т.е. да обясните смисъла на подаръка.
Ако нямаш такава идея, ми идва на ум, че бихте могли да им направите пъзел от тяхна специална/ любима снимка. И двата варианта не са много по-скъпи от 3 хубави бутилки вино ...
Дано съм била полезна  give_rose
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 07, 2012, 17:58:19 »

tsvet_3 , честно да си кажа, това с бутилките ми идва малко изтъркано вече. Имам чувството, че на всяка сватба се подаряват тези бутилки.  blush  За мен по-интерсно би било да им подарите, да кажем, ваучер за някое сантиментално за тях заведение/ място (например, където са се запознали, където е била първата им целувка/ среща, където й е предложил или нещо от този род). Дори "ваучерът" може да не е истински, в смисъл, може да им разпечатате ваша измислица на ваучер за конкретното място и да им кажете, че важи само във ваше присъствие (така като отидете 4-мата,  вие ще платите сметката и готово).
Така, ако искате да подарявате подаръка "публично" ще може да използвате случая да разкажете на гостите как са се запознали/ целунали и т.н., т.е. да обясните смисъла на подаръка.
Ако нямаш такава идея, ми идва на ум, че бихте могли да им направите пъзел от тяхна специална/ любима снимка. И двата варианта не са много по-скъпи от 3 хубави бутилки вино ...
Дано съм била полезна  give_rose
Идеите ти са интересни, но аз не съм запозната с подробностите, които са необходими за да направя тези неща. За щастие имам време да мисля още. give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 07, 2012, 19:16:04 »

tsvet_3 аз мога да ти кажа с какво ни изненадаха нашите кумове-кумата се беше срещнала със сладкаря който ни прави тортата и вътре в тортата имахме изненада,че в тортата имаше едно сребърно ключе и сребърно сърце-достатъчно големи да не бъдат глътнати.Трябваше тези на които се паднат да им отидем след една година на гости и да си ги откупим.Сърцето символизирало сърцето на булката ,а ключа ключето ,с което младоженеца отключва сърцето на булката.Беше интересно и не беше стандартно.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines