Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 01:03:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КОЛЕДА И НОВА ГОДИНА!!!  (Прочетена 161265 пъти)
 
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #510 -: декември 16, 2008, 16:54:47 »

Ние ще сме на вилата на шефа на мъжа ми, заедно с кумувете и още 2-3 семейства, но както обикновено аз и кумата ще сме на работа до към 16 ч. и сигурно като отидем всичко нас ще чака.Поне мъжете ни се смилиха над нас и салатата ще я вземат готова, а другото като отидем, щот на другите мадами ръцете им незнам къде са.Аз за подарък още не съм решила, като ходихме да купуваме на малката подарък, моят мъж си хареса от детския магазин един автовоз с болиди от Ф1 ама толкова му хареса, че чак забрави за кого сме отишли за подарък,замислям се, понеже друго незнам какво да му купя и може това да е подаръка му. Най- вече иска бебче, но ...........може за някой друг празник, тая Коледа Дядо Коледа май ще ни пропусне  cray cray cray Най много се радвам на подаръка на малката- една кукла колкото нея висока, пее и върви и е сравнително евтина в сравнения с всички барбета и Диамантени замъци. Искрено се надявам всички да получите това, което най-много желаете
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #511 -: декември 16, 2008, 20:29:43 »

Някъде бях чела,че ако имаш нова къща задължително Коледа трябва да се празнува в нея,така че за сега сме вкъщи,а Нова Година - имаме някакви планове с шефове някъде в Пазарджик,някакви прасета  и т.н. да видим какво ще стане......
Активен
nedkova
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #512 -: декември 29, 2008, 17:19:11 »

това е от мен
 Party time
« Последна редакция: декември 29, 2008, 17:25:38 от nedkova » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #513 -: ноември 17, 2009, 10:46:40 »

 winter-ski santz Christmas tree
Да побутнем тази тема, или може би е време за нова, защото  Santa Santa2 Christmas tree
КОЛЕДА ИДВА!!!! не знам за вас, но аз много се вълнувам и вече си мисля за коледни украси, за коледни трапези и за коледния дух като цяло. Вечер булевардите светят украсени, магазините зареждат коледни играчки, пие се червено винце и става едно такова хубав, зимно....
 DEER :I-love-winter:Дали има и други като мен?  winter-ski
 christmoose elf5
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #514 -: ноември 17, 2009, 10:59:25 »

Да, мила и аз съм така, въпреки че не знаем още къде ще празнуваме! cray
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #515 -: ноември 17, 2009, 11:06:40 »

Мисля че е хубаво да пуснем нова тема, защото тази вече надвърля 35 стр. Обаче тази не мога да я заключа че нямам права. Ще пусна нова тема и моля някой от другите модератори да я заключи smile

Ето я новата тема
« Последна редакция: ноември 17, 2009, 11:11:56 от Капризче » Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines