Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 02, 2024, 13:15:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 16  (Прочетена 206926 пъти)
 
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: април 13, 2012, 10:21:27 »

След доста разглеждане, в крайна сметка харесахме нещо съвсем различно. Взехме лятна количка Nuna Pepp (холандски са), в същите цветове като на линка. Страшно маневрена, лесна за управление, интересен дизайн и със стабилна рама. На Ели също, за щастие, й е комфортна и все се катери и намества в нея yahoo Днес ще й направим сефтето навън.

http://kasida.bg/nuna-bebeshka-kombinirana-kolichka-pepp-wineberry-45-14402.html
Активен
kokiche
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 312



« Отговор #91 -: април 13, 2012, 18:40:54 »

Количката изглежда много яко Bravo. Страхотен дизайн. Със здраве да си я ползвате smile
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: април 19, 2012, 08:38:05 »

След доста разглеждане, в крайна сметка харесахме нещо съвсем различно. Взехме лятна количка Nuna Pepp ...
Честито и от мен!
Аз се уморих от търсене и гледане и нищо не мога да харесам.В Бургас по магазините има твърде ограничен избор,а на картинка не мога да се доверя.
Ели,ти ще купуваш ли лятна?
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #93 -: април 19, 2012, 16:26:23 »

Цопвам се в темата, за да следя прекрасните ви покупки smile Аз още не съм на тази вълна, понеже е раничко (в 5-ти месец съм), но поне ще трупам инфо
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: април 19, 2012, 16:57:26 »

Диде, напълно те разбирам! Аз също количка по снимка не бих взела - важна и не евтина покупка си е! Какви са ти основните изисквания? Аз толкова разгелждах и четох, че може да ти помогна някак.

Бърборана, чак пък много рано не ви е за покупки blum Аз в същия месец вече пазарувах усилено, не съм суеверна порсто. Истинска радост е бебешкия шопинг blum
Активен
bubi_baby
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 474



« Отговор #95 -: април 20, 2012, 08:19:34 »

dodo23, sunray  и аз като вас не бих се доверила на снимка, нали знаете поговорката „Око да види ръка да пипне“.
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #96 -: април 20, 2012, 11:51:21 »

Мамчета, благодаря ви за топлото посрещане  give_rose

sunray good
И аз не съм суеверна и вече съм започнала да се "образовам" на тема бебешки покупки, но още нищо не съм купила. То, ние до скоро знаехме че ще имаме момче, но на последния преглед (ФМ) ми казаха момиче и сега искам да ми потвърдят пола в началото на другия месец, че да се развихря smile
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: април 20, 2012, 12:36:14 »

Диде, напълно те разбирам! Аз също количка по снимка не бих взела - важна и не евтина покупка си е! Какви са ти основните изисквания? Аз толкова разгелждах и четох, че може да ти помогна някак.
Вчера видях последните магазини в Бургас,и напълно се отчаях,че лесно и бързо ще си купя лятна количка.
Изискванията ми,като съм склонна на някой компромиси:
-да има прилично легнало положение;
-да има широка/дълга подставка за крачетата,която да може да се регулира-сложих Дари в едно Бертони,от което крачетата й висят без опора и имам усещането че е супер неудобно.Това може би ми е изкривяване от триколката ни,на която спокойно си отпуска краката.
-да има зимно чувалче,което да се прикрепя лесно;
-да има голям сенник;
-да има багажник;
-да е от памучна материя или нещо друго качествено,което да не спарва;
Привикнала съм на триколка,и някак четириколките ми се виждат неудобни,но бих купила.Искам цяла дръжка,а не две отделни.Височината й също ми е от значение,че на въпросното Бертони се изгърбих,а уж не съм висока.
Не ми е важно да се сгъва като чадър или да е ултра лека,няма да я нося на гръб.Бюджет 300лв.
Изобщо,все едно кола ще купувам,ама като си патих със зимната....
Останах озадачена,от това,че на много летни колички гърба се вдига с едни връзки/шнурове.Изглежда ми страшно непрактично и изобщо детето не пропада ли в дупка,като се облегне?
Спирачките на предните колела,могат ли да се регулират с натискане с крак,или трябва ръка да пипне?

Бих купила и втора ръка,но всичко,което харесам е или в София,или в Плевен....
« Последна редакция: април 20, 2012, 14:06:38 от dodo23 » Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #98 -: април 20, 2012, 15:04:16 »

dodo23, имам приятелка с TCM - ска триколка на която гърба се вдига с шнурове и няма никакъв проблем. Нито изпуска, нито дупка се получава.  Wink Но като цяло и гърба е твърд така че няма как да се получи дупка.
Активен
kokiche
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 312



« Отговор #99 -: април 21, 2012, 20:14:11 »

Додо, извинявай сега ти виждам въпроса. Не знам дали ще купувам количка. Сносните модели ми идват доста скъпи. На мен тази ми върши работа и си е екстра, но е тежка. Чудя се дали да не я продам  crazy.По магазините не съм гледала целенасочено. Но ми прави впечатление, че са много смотани мнозинството. Харесах една количка на Хартан, бях писала по-напред. Но тя е над 500лв, което е много за лятна количка. Тя даже не е точно лятна, но е по-лека от нашта. Моделът на Сънрей също е страхотен, макар да не съм го виждала на живо, но и той не е от евтините. nea
« Последна редакция: април 21, 2012, 20:15:43 от kokiche » Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: април 21, 2012, 20:34:01 »

За нас Чиполино Суифт се оказа най-удачен вариант.Отговаря на условията,които си изброила/няколко положения на гръбчето,включително и напълно легнало,голям сенник,регулируема поставка за крачетата,голям багажник,с който пренасяме тонове продукти,понеже нямаме кола,зимно чувалче,материята не мога да кажа каква е,понеже не отбирам от платове/,триколка е и е около 160лв.Друг плюс за мен са поставките за детето и за майката и теглото на самата количка.Също така се сгъва много лесно.
На мен ми я препоръча една потребителка тук,малко по-назад в темата.Много сме доволни.  Girl_hide  Определено ни беше над бюджета,а и бях против триколките,но си заслужава парите отвсякъде.  good
« Последна редакция: април 21, 2012, 20:38:40 от carlyangel » Активен
*mila*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: април 23, 2012, 12:31:50 »

Мамчета,може ли да ви помоля за съвет относно кенгуру,за момента сме се спрели на това,
http://kasida.bg/chicco-kenguru-you-me-physio-comfort-asia-502-2505.htm
ако някой го е ползвал или имате нещо друго впредвид ще се радвам да го споделите  smile
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: април 23, 2012, 14:57:53 »

Мамчета,може ли да ви помоля за съвет относно кенгуру,за момента сме се спрели на това,
http://kasida.bg/chicco-kenguru-you-me-physio-comfort-asia-502-2505.htm
ако някой го е ползвал или имате нещо друго впредвид ще се радвам да го споделите  smile
Не ми отваря линка. sad
Ние ползвахме на Bertoni и бях много доволна.Удобно е и доста често влизаше в употреба. Wink За съжаление вече сме над 9кг. и не мога да го ползвам. pardon
Ето такова е нашето:
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: април 23, 2012, 21:58:39 »

Просто липсва "l" накрая в линка Wink
Аз не съм ползвала никакво кенгуру, но имаме познати, доволни от Чико. Изглеждат ми и доста здрави и ергономични.
Но, Мила, предполагам знаеш, че е рано да сложиш бебенце в кенгуру. Не е добре за гръбнака и таза.

Диде, нашите положения на облегалката са с ципове, определено по- ми допада от варианта коланчета/ връзки. И, да, самата облегалка е твърда, не се продънва под тежестта.

Тук качих моделите, на които се бях спряла аз, погледни ги, ако искаш: http://dox.bg/files/dw?a=1b6fb2822f
« Последна редакция: април 23, 2012, 22:06:01 от sunray » Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: април 29, 2012, 01:15:51 »

Момичета, искам да ви попитам следното. Смятам за първите месеци само да ползвам за спане кошничка вместо легълце, защото е компактна и мога да я държа до леглото за удобство. Мислите ли, че е добра идея? Като тази: http://img.dooyoo.co.uk/GB_EN/orig/0/6/4/8/2/648270.jpgЯ
И ако да, поставката  да е люляща или не? Виждам, че ги продават и в двата варианта и се чудя кое ли е по-добре?  blush
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines