Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 04, 2024, 16:25:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хайде всички на моминско парти на Вероника!  (Прочетена 48082 пъти)
 
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #90 -: ноември 04, 2007, 00:52:45 »

Оу мацка звучи страхотно сега остана да дойде утре и другите мацки да разкажат и покажат снимки- направо нямам търпение  DANCE DANCE DANCE Вероника сладур хайде да се нащурееш и утре на отчет  tease tease kiss2 kiss2
Активен
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #91 -: ноември 04, 2007, 06:30:13 »

Добро утро, момичета или по-скоро лека нощ  pardon
Пускам една снимка да задоволя любопитството ви , че утре всички май ще спим до късно  blum


* P1100930.JPG (39.64 KB, 640x480 - видяно 334 пъти.)
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #92 -: ноември 04, 2007, 11:40:59 »

Браво!  Bravo Bravo Ехаа, личи си, че е било супер парти DANCE Bravo
Само, че кой кой е на снимките pardon
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: ноември 04, 2007, 11:43:04 »

Момичета,било е супер парти,това се вижда,а и Вероника я няма още значи ясна е работата.Дайте още снимки и разкази.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: ноември 04, 2007, 12:02:09 »

ухааааааааа, мацки, били сте във вихъра си! Направо сте изпепеляващи и мнооого страстни! Но съдейки по часа на съобщението на Танчето, нека ги оставим още час-два да се наспят поне тези палавници.  blum
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: ноември 04, 2007, 12:14:10 »

ей ме на свежа краставичка след 4 часа сън!!!ами така де казаха ни да не се прибираме по-рано от 6 а ние нали сме добрички и изпълнителни blum :laugh:беше страхотно парти много щуро и весело си изкарахме9надявам се говоря от името на всички blush)танци манци  danceg първо седнахме на сладки приказки и да загреем преди големия купон   drinks аз да си призная не усетих кога дойде времето да се насочваме към същината  yahoo в дискотеката беше супер зобкахме си пиййнието и много танцувахме!така не съм танцувала от доста време и не съм се смяла!!искренно се надявам на Вяра да и остане един незабрамим спомен от партито!!бяхме послушни и културни и определено бая щури!!!аз лично да съм седяла не повече от 5 мин на едно място  Party time Party time мисля че се представихме на ниво че даже и отгоре  Dance2 cap щом на мен ми мин температурата!!!значи смятайте за какво говорим!!!сега чакам да ми се зареди амапрата и аз ще прегледам снимчиците и ще пусна нещо за жадните любопитки!!!а ето и сега кой кой е Мария си я знаете Wink до нея е Събина с това розовкото(подарък от катитка)малии бая време се чудих какво е това  :laugh:ама беше много сладко наистина до нея се е подала Вяра аз съм  следващата и отпред мъника катитка!!!танчето снима тя се изявяваше като перфектен фотограф и е побързала да представи плода на своята работа danceg :danceg:много бяхме щури да Бени и явно другите не са се наспинкали още blum мен мъжа ми ме събуди да ме разпитва "и какаво как мина имаше ли мъже голи облечени съблечени" blum blum :laugh:викам "не бе мило не можеш да си представиш колко весело и щуро могат да си прекарат 6 мадами  в една дискотека"ейй като филм звучи
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #96 -: ноември 04, 2007, 12:17:37 »

а ето и сега кой кой е Мария си я знаете Wink до нея е Събина с това розовкото(подарък от катитка)малии бая време се чудих какво е това  :laugh:ама беше много сладко наистина до нея се е подала Вяра аз съм  следващата и отпред мъника катитка!!!

kleo_20, мерси миличка за инфото blush blush Тебе те познах, да бъда искрена, но другите момичета - трябваше ми малко помощ laugh
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: ноември 04, 2007, 12:21:13 »

Настина партито беше невероятно! Всички момичета изглеждаха страхотно!  Ashamed Makeup chee За съжаление аз пак си тръгнах по-рано към 03.00ч.  blushдругите останаха да си докупонясват, а Катето тази сутрин ми пусна SMS в 06.40ч, че се прибират след като са хапнали подобаващо в HAPPY - направо щях да падна.  :bravo:Едвам-едвам станах!  sleeping :sleep:Почти не мога да говоря, защото много пяхме SERENADE Blush много танцувахме  Party time drum singer violin Elvis, а момичетата бяха във вихъра на купона - общо взето всички погледи бяха в нас!  :1tongue:Дори ни се лепнаха някакви италианци, но Катето учтиво им каза че сме на моминско парти и да ни оставят на мира }:->Клео беше болна, но след първата водка всичко й мина  laugh Бяхме се разположили в залата за ретро парти, където имаше всякакви хитове от миналото - беше много много готино!  danceg Ще оставя и другите момичета да се разпишат в темата, но наистина беше незабравимо!  А продължението ще бъде в едно заведение с мъжки стриптийз, така че очаквайте TO BE CONTIUNED..................Ще очаквам и аз с нетърпение снимки, защото аз лично не носех фотоапарат!  smilephotograph
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: ноември 04, 2007, 12:28:15 »

оо да забравих да споделя за хапването!!еми какво да направим като огладняхме! laugh :laugh:някои му викат алкохолен глад ама какво сега с празни стомахчета ли да си легнем cap pill след толкова танци се изтощихме и за това се хванахме и пеша до happy малко супички топли и салатки ммдамм и МИНЕРАЛНА ВОДА!!хехех а за продължението обещава се да бъде нещо което да не може да се опише с думи!ние с Катето сме много навити да водим момичетата и колкото сме повече толкова по-добре!!!! Party time singer drinkz малеее колко пяхме laugh laugh
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #99 -: ноември 04, 2007, 13:07:49 »

Браааавооооооооо мацки за танците до сутринта,снимката е супер,само ореолчето не е много на място,трябват ви по едни рогца май  Wink  blum Bravo Bravo Bravo Сигурна съм,че на Вяра й е останал един незабравим спомен  good good good Само че аз продължавам да си мисля за нещо и то е хареса ли си подаръка?Кажете,моля ви,че толкова се чудих и не мога повече  laugh
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: ноември 04, 2007, 13:10:55 »

разбира се бе мила!!!не се притеснявай всичкое наред хареса си го и как иначе!!!! *THUMBS*дишай вече спокойно
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: ноември 04, 2007, 13:11:01 »

Dоброоо утрооо  pardon или добър ден  Girl_hide
Видях вече написаното и аз да кажа, че беше невероятно и ноща не ни стигна, а краката ни изневериха и така имаше приказки имаше подаръциии имаме танциии  Party time Party time Party time Party time
снимки много, аз направих след дискотеката в Хепито някой не толкова инетересни но хубави снимки с телефона, но иначе хубави снимки са в Катинка и Танчето  Wink
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #102 -: ноември 04, 2007, 13:40:08 »

Dоброоо утрооо  pardon или добър ден  Girl_hide
Видях вече написаното и аз да кажа, че беше невероятно и ноща не ни стигна, а краката ни изневериха и така имаше приказки имаше подаръциии имаме танциии  Party time Party time Party time Party time
снимки много, аз направих след дискотеката в Хепито някой не толкова инетересни но хубави снимки с телефона, но иначе хубави снимки са в Катинка и Танчето  Wink

Добър ден,събуди ли се вече  Wink Тук ви гледам как "изгрявате" една по една,ама така е след тежка нощ  TONGUE
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: ноември 04, 2007, 13:51:34 »

Излюпих се вече , сега ще покажа хубавия подарък и малко снимки от сутринта в Хепи (от телефона са и са малки защото той автоматично е намалил резолюцията поради това че паметта е била малко  pardon)
Искам и да кажа, че снощи дадох покани за сватбата ни на Клео. Мария Лакова и Танчето - така че купона продължава  danceg
Дяволинкееее, подаръците много ми харесаха  DANCE , а я кажете вие харесахте ли си гълъбчетата  blush?
Ей сегичка качвам и показвам  blum
Снимките от Хепито са в Галерията с обяснения  good
« Последна редакция: ноември 04, 2007, 14:12:51 от Вероника » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: ноември 04, 2007, 15:15:17 »

сладуранче,маймунче събуди ли се вече tease наспинка ли се поне малко?много са сладки снимките от хепи  good поздравления за фотографа  Bravo "и не е магданоз" laugh laugh laugh
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines