Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 19:03:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 9 част  (Прочетена 178800 пъти)
 
lindi
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #150 -: януари 11, 2011, 12:30:29 »

запис да следя, че изборът на ресторанти с градини или само градини и изобщо места на открито, се оказа доста труден в Пловдив...
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: януари 11, 2011, 13:28:04 »

lindi градината за изнесен ритуал ли ви трябва или искате сватбата да е на открито? Найстина такива р-ти са много малко в Пловдив. Империал има хубава градина /ако изключим строежа,само за изнесен ритуал/,Пълдин/ за изнесен ритуал/,хотел Екзотик/уникална градина изкуствено езеро отваряне на панорамните прозорци на р-та и оставате все едно сте навън/ Джиябич/само за изтнесен ритуал/,Острова/сватба в градината/,Рачич/басейн- сватба в градина/, Р-т градина Марково / сватба в градина/,р-т Русалка /басейн само за изнесен ритуал/,р-т 9-ти км. басейн за изнесен ритуал/,Резиденцията/малка сватба на вън или изнесен ритуал/,р-т Чанове /сватба в градина или изнесен ритуал. За други не се сещам в момента.  good
« Последна редакция: януари 11, 2011, 13:37:57 от Nina Style » Активен
cremy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #152 -: януари 11, 2011, 16:08:49 »

Аз искам да попитам булката на която сватбата и ще е в ресторант Руски клуб месец 06,, дали от въпросния ресторант са и предложили -задължили да ползват тяхна украса агенция и ДЖ + фото и видео,или сте се спрели на външни такива?......
Относно новия ресторант Екзотик мястото наистина е невероятно и до колкото разбрах се запълват със желаещи за сватби Bravo
Активен
diana_ss
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: януари 11, 2011, 20:31:12 »

Момичета,
някой може ли да ми каже за изнесена церемония дали има значение с кой обреден дом в Пловдив трябва да се уговаряме, и ако церемонията е извън града, например в с. Труд, пак ли от Пловдив идва представител? Аз си мисля че трябва да е от Пловдив (от къде другаде), обаче може и да бъркам.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: януари 11, 2011, 20:38:38 »

Няма значение от кой обреден дом ще си резервираш длъжностно лице. За с.Труд лицето трябва да е от Пловдив- важно е мястото, където ще се сключи гражданския брак да е на територията на съответната община (в случая Пловдив). Изнесената церемония е 222 лв. smile
Активен
diana_ss
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: януари 13, 2011, 21:23:54 »

Момичета,

някой знае ли дали може да се сключи църковен брак в събота?
Намерих информация че само следните са позволените дни да се сключи църковен брак през 2011, и нито един от тези дни е събота:

Януари –всички недели и понеделници
Февруари – всички недели и понеделници
Март - не може да се сключва брак
Април – не може да се сключва брак
Май – всички недели и понеделници без 1ви май
Юни - 5, 6, 13
Юли – всички недели и понеделници
Август – 21, 22
Септември – всички недели и понеделници
Октомври – всички недели и понеделници
Ноември – 6, 7, 13, 14
Декември – 26
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: януари 13, 2011, 21:49:35 »

diana_ss В събота след 17ч може. Без великденските пости,Петровите пости/юни/ и август има няколко дати в които не може.
Активен
Eli_P
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #157 -: януари 14, 2011, 12:19:02 »

Здрвейте отново момичета, имам едно много странно питане - моя приятелка планират към края на тази година сватба - още не са избрали ресторанта, но като са обикаляли да питат и оглеждат, на някои места са им казали, че е забранено вече пушенето и трябва гостите им да излизат да пушат?! Oh my ... А в някои са им казали, че е забранено, но те щели да се оправят. Знаете ли дали това е вярно и във всички ресторанти ли е вече така, как стои въпроса? Ние за нашата сватба нямахме проблеми, но тя пък беше миналата година huhhuh.gif
Активен
stefania1981
Любопитен
*
Публикации: 32


« Отговор #158 -: януари 14, 2011, 13:33:05 »

С оглед на новия закон за тютюнопушенето в доста ресторанти пушенето ще е забранено,защото в противен случай следват глоби.Лично аз видях на един ресторант ,в който се правят сватби сложена табела на входа"Пушенето забранено".
Активен
Eli_P
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #159 -: януари 14, 2011, 14:12:57 »

Ами ако гостите пушат, какво ще стане? Аз примерно не знам как ще кажеш на едно 40-50 човека да не пушат, особено и като пийнат. Добре че нашата сватба мина...както съпруга ми и свекър ми са заклети пушачи
Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #160 -: януари 14, 2011, 14:58:08 »

По този повод само искам да споделя, че Тримонциум си имат отделна зала за пушачи, която е точно срещу р-т Амбасадор. Предложиха ми още пред 2 месеца. Мисля че е много подходящо, на които му се пуши да прибергне до отсрещната зала. Но ми се струва, че на фона на хилядите пушачи, половината гости ще си стоят в другата зала, а самият ресторант ще опустее  crazy
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: януари 14, 2011, 15:21:07 »

бях на сватба лятото в Тримонцуим и пак не се пушеше в ресторанта, а в отделна зала, не беше проблем, явно повечето хора не пушат. проблем имаше само на моята маса sad доста често оставах сама на маса за 10 човека, ама какво да се прави като съм обградена с пушачи.
иначе всичко други си беше на ниво, храната беше вкусна, обслужването добро.
 бях и на още 2 сватби в Новотела и в Пълдин, някой ако се интересува мога да споделя впечатления
Активен
Nevenna
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #162 -: януари 14, 2011, 17:20:43 »

Здравейте,

Направи ми впечатление, че мненията по отношение на Новотела са изключително пестеливи: не е ли популярно място за сватби? Предстои ми сватба там през лятото, и бих се радвала да прочета мненията ви.

Благодаря  smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: януари 14, 2011, 18:50:40 »

Здравейте,

Направи ми впечатление, че мненията по отношение на Новотела са изключително пестеливи: не е ли популярно място за сватби? Предстои ми сватба там през лятото, и бих се радвала да прочета мненията ви.

Благодаря  smile
Перфектен е р-та! Там просто нямат грешка! Поне според мен.  good
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: януари 15, 2011, 19:57:46 »

Адвокат, църковният брак в новата църква в Смирненски е  без хор и 160 с него.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines