Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 21:37:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Търся бели гълъби за сватбеният ден  (Прочетена 55710 пъти)
 
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #75 -: октомври 29, 2009, 19:57:36 »

Това с фенерите съм го виждала и преди, уникално красиви са! Откъде се купуват или наемат, има ли фирма във Варна, която предлага такава услуга?
Активен
Katerina76
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


Катя и Янко


« Отговор #76 -: октомври 31, 2009, 11:21:21 »

Фенерите са хубави, но с гълъбите ще е много по-красиво. Мисля,че тези фенери все пак са само за вечерта ... От две места ни писаха за гълъби и ще си изберем. Има доста време до лятото smile
Решихме твърдо гълъбите да са поне 30. Сигурно ще се изненадат
Активен
denitza
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #77 -: май 21, 2010, 08:57:58 »

Момичета, помагайте  blush от къде мога да взема два бели гълъба за сватбения ден smile Става въпрос за София. pardon
Активен
elica_arteks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #78 -: май 21, 2010, 09:02:20 »

И аз се записвам в темата. smile И аз търся бели гълъби за София. Но тъй като нашето подписване ще е в градината на ресторанта и се чудя кога точно да ги пуснем pardon

Е първо трябва  да ги намерим  blum

Момичета помагайте give_rose
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #79 -: май 21, 2010, 09:12:21 »

 Преди време ми беше попаднал този сайт :
http://www.galabite.com/advs-1.html
Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #80 -: май 27, 2010, 01:22:19 »

Ето малко инфо и от мен:
http://www.minchevi-pigeons.com/?m=custompages&pid=2
Но май е само за Варна и околността. Като гледам цената е добра - 30 лв.
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 27, 2010, 07:22:43 »

На моя мъж братчето му продава гълъби за по 10лв , да се радва детето че върти търговия smile ако искате, пишете ми smile
Активен
Mimikaa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #82 -: август 12, 2010, 23:11:18 »

Здравейте момичета,имам въпрос отностно гълъбите... кога се пускат след венчавката или след подписването? Нашиат ритуал ще е на открито и се чудя кога да пуснем гълъбите,но маи повече ме харесва след венчавката.
 Има ли значение или който както си реши?
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: август 13, 2010, 09:12:52 »

Mimikaa, определено е въпрос на лично решение, но на мен като че ли ми се струва по-удачен вариантът да е след венчавката, в смисъл по-готино е да е на излизане от някъде (църквата или ритуалната зала), както и с хвърлянето на късметчета.
Някак си не си представям пускане на гълъби след подписване при изнесен ритуал.
Аз поради тази причина нямах хвърляне на късметчета на подписването на открито, а само след венчавката.
Струва ми се много по-хубаво да излезете от църквата и да пуснете гълъбите, отколкото на подписването, някак си ми се губи моментът иначе.
Но все пак решението си е твое.  give_rose
Активен
*mila*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: ноември 05, 2010, 09:04:59 »

Здравейте и от мен на всички ви пожелавам хубав и успешен ден smile и ми се искаше да попитам за гълъбите,май и на мен ми се иска да пуснем само два гълъба,но незнам към кой да се обърна,защото живеем в София,но венчавката ще е в Бачково blush
Активен
AnitaP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #85 -: януари 12, 2011, 15:56:23 »

Здравейте виждала съм да продават красиви бели гълъби с къдрави опашки на пазара за животни в Подуяне. Не си спомням колко струват, нещо ми се върти около 30лв. Но проблемът е, че този пазар работи само в събота, май и в неделя... А и едва ли ще хукна ден преди сватбата да купувам гълъбите, които може и да не намеря. Та затова търся някаква сигурна оферта.
Само искам да поясня за останалите, че става въпрос за обучени гълъби, които, като пусне човек си се връщат обратно при собственика, да не решите, че какви да е гълъби се пускат и те започват да ядат трохи пред някой блок.
Пояснявам това, защото някой тук предлагаше гълъби за 10 лв, хубаво, но такива ли са или просто ще отлетят неизвестно къде ?

А по въпроса, кога се пускат: след излизане от църквата, двамта младоженци взимат по един в ръка и ги пускат, може и някой друг да отвори пред тях клетката, те да ги погалят или да им дадат малко жито и да ги подканят да излетат, ако някой не иска да ги взима в ръце...
Активен
AnitaP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #86 -: януари 13, 2011, 11:18:36 »

Момичета вчера получих координатите на една жена, която осигурява такива гълъби. Гълъбчетата са спортни, след пускане се прибират при нея.  Вземат се с кашон предния ден. Взимат се от адрес на бул. "България". Цената е 30 лв. Това са координатите:
Стефка (гр. София)
0888 268 537
 give_rose Засега само тази оферта намерих, другият вариант мисля,че пак точно толкова струва, от пазара за животни в Подуяне, но си е на късмет да намерите човек с гълъби там.
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #87 -: ноември 22, 2011, 18:22:33 »

виждам, че отдавна не е писано в темата. информацията е много полезна! ще се радвам, ако булка със скорощни отзиви пише  give_rose
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: ноември 22, 2011, 18:38:14 »

Имам приятел, който отглежда гълъби. Нашите на сватбата бяха от него. Намира се в Нови искър, ако искате мога да го попитам колко пари взима за гълъбите, защото до сега не ги е давал на сватби срещу заплащане. ВСъщност, аз поне знам, че на нашата май беше за пръв път girl_wink
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #89 -: ноември 22, 2011, 19:00:14 »

веси, според мен ще е полезно, ако го може да го попиташ и пуснеш информацията. също така как стой въпроса, ако гълъбите се пуснат в различна точка на българия. ох, усещам как милото ще припадне днес като чуе новите ми идеи за гълъби и пеперуди...
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines