Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 18:44:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Търся бели гълъби за сватбеният ден  (Прочетена 55823 пъти)
 
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 24, 2009, 08:14:51 »

Утре ще ида до софийската зооборса и ще ви кажа колко РЕАЛНО струват тия гълъби, защощо, buboleche, тия цени дето на мене ми ги каза твоята агентка, нито една не се оказа вярна и подведох без да искам доста хора с лъжливата й информация.
Активен
buboleche
Ентусиаст
**
Публикации: 79



« Отговор #61 -: април 24, 2009, 08:18:21 »

хммм.... странно... аз толкова ще дам за моята сватба!!!!  danceg danceg danceg

пък ти твойте можеш да си ги сготвиш... хихи... четох по-напред, че си писала че са за готвене... така с един куршум... 2 заека....  blum майтапя се деееее

Бастет, между другото видях, че и други хора са писали, че толкова им е цената. Така че агентката ми не те е подвела. Информацията за цената идва от няколко места.
« Последна редакция: април 24, 2009, 08:22:17 от buboleche » Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: април 24, 2009, 08:29:01 »

хммм.... странно... аз толкова ще дам за моята сватба!!!!  danceg danceg danceg

пък ти твойте можеш да си ги сготвиш... хихи... четох по-напред, че си писала че са за готвене... така с един куршум... 2 заека....  blum майтапя се деееее

Бастет, между другото видях, че и други хора са писали, че толкова им е цената. Така че агентката ми не те е подвела. Информацията за цената идва от няколко места.

Може, може даже да са по-скъпи (аз по-скоро това очаквам, честно казано). Ще питам и за такива "под наем". Може би част от гълъбарите биха се съгласили да ми дадат техни гълъби и да си ги чакат да се приберат. Там знаеш ли колко са много продавачите.. ще е интересно да ги питам. На дали ще съм първата с тоя въпрос.

За шегата - ма ти като ги пуснеш веднъж, ходи ги гони после с тенджерата - хихих

Поканиха ме на една сватба едни мои приятели, дето имам пръст в тяхното събиране. Дали да не ги изненадам с два гълъба за след църквата? Или да ги питам първо дали искат да ги изненадам с два гълъба? Абе от друга страна, ако булката се притеснява от какита, можем ние да ги пуснем близо до младоженците и на снимката пак ще са ОК
« Последна редакция: април 24, 2009, 08:33:42 от BASTET » Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: април 24, 2009, 13:51:45 »

BASTET  аз мисля,че има разлика между гълъбите който се продават на пазара и другите,първо който се предлагат под наем после на 100% се връщат при собственика,те са обучени,а й съпо ти стоят кротко в ръката,незнам тези от пазара дали ще има същия ефект,дали има същия ефекта да стой така,а и после какво ще стане с това гълъче,мисля,че те не живеят по сами,някой винаги ги гледа,и тогава тези гълъби,който си купила къде ще отидат.На мен лично,ще ми е жалничко,ако им стане нещо след моята сватба.Незнам пак,не мога д атвърдв със сигурност,но поне така си мисля.
Активен
buboleche
Ентусиаст
**
Публикации: 79



« Отговор #64 -: април 27, 2009, 08:17:57 »

който иска координати на гълъбите да ми пише на лични  blum
Активен
linna_1986
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60


г-жа Димитрова


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 12, 2009, 10:05:59 »

Моля ви дайте ми някакви координати и информация откъде да взема бели гълъби, пишете ми на лични sad
Активен
red_fly
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #66 -: юли 14, 2009, 11:46:31 »

ami az otglejdam takiva galabi no neznam na kogo bih svarshil rabota tai kato sam v svishtovskiqt raion ako nqkoi iska po-podrobna informatsiq moje da me nameri na e-mail: [email protected] ili 0883346183
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 11, 2009, 22:59:14 »

Ехо, и аз да се включа в търсенето. Искам два бели гълъба до 20-ти. За Пловдив, Панагюрище, Пазарджик и района. Ако някой има някакво инфо, на лични. Мерси Wink
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 14, 2009, 12:42:12 »

това не е вярно... и те са дресирани и се връщат при стопаните си... даже малко след като излетят и се връщат...

би било много жалко да имат такава съдба...  особено след като са полетели на вашата сватба.

До всички, които искат телефон  за гълъбите, не съм ви забравила, но агентката ми е леко луднала щото прави сватба за отрицателно кратко време ... като мине зора веднага ще питам.

Цената на един гълъб май е 10 лв. в случай че не искате ятото от 25  Wink

Моля ви дайте ми някакви координати и ако ви е удобно ми пишете на лични  за собственици, които продават или отдават под наем! Странно ми се видя гълъб бял за 10 лв., но наистина си заслужава ако цената е реална!
Благодаря предварително!
Активен
dark_avenger
Ентусиаст
**
Публикации: 127


« Отговор #69 -: септември 19, 2009, 00:20:06 »

     Здравейте бих внесъл малко яснота по въпроса
   1.Цената гравитираща около 10 лв е реална в момента за района на София, доколкото знам зависи от района в които трябва да се доставят и бройката.
   2.Дискутират се понятия да купя или наема, както и някакви предложения да се ходи по борси за животни(може би все от идеята да се икономиса по нещо) Всичко това е крайно неточно да не казвам грешно, по тази причина бих желал да ви обясня що за услуга е това и откъде да я поръчате а именно:
   Не е необходимо никъде да ходите да купувате или наемате гълъби.Принципно белите гълъби които се използват за сватби са специална порода отглеждани от специалисти, дресирани, гледани и хранени по специален начин.Хората които предлагат тази услуга КОРЕКТНО, ги доставят в клетки до указаното от вас място и по режисиран от вас сценарии тайно ви ги подават в ръцете или пускат да излетят от клетката в точно определен момент.Наистина гълъбите ако са дресирани сами се връщат при собственика.Така че не може да ги купите или наемете, това е вид услуга.Поради начина по които се прадлага, цената зависи от бройката.Естественно съществуват и много шарлатани както навсякъде (и такива дето ловят най-обикновени гълъби от улицата).
    Познавам най-големия производител от БГ, мисля че отглежда около 2000 гълъба, работи в района на София и околносттите, за по-далече не знам дали приема заявки.Които го интересува да пише ЛС ще ви дам телефон.
 Относно страха да не ви насерат роклята - аз бих се радвал на ваше място - това е на късмет, ще ви върви на пари Bravo
 Аз имам такъв доказан случаи - 2008г май месец, на излизане от църквата "Георги Победоносец", снимам младоженците на излизане, хвърлят жито, гълъбите идват , изяждат го и отлитат на близкото дърво(а аз под него), и така ме усраха яко.След няколко дни зазвъня тел. ама яко, до края на годината се счупих от работа, не ми устана време за сън. star
 Така че на желаещите  - Успех и Щастие.
« Последна редакция: септември 19, 2009, 00:42:55 от dark_avenger » Активен
red_fly
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #70 -: септември 28, 2009, 17:09:20 »

По-горе бях написал, че се занимавам с тази услуга. Но това, че съм от Свищовският район не означава, че само там предлагам услугата. Ако има хора от други райони не е проблем да се уговорим. тел.0883346183 e-mail [email protected] skype stiuan
Активен
Katerina76
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


Катя и Янко


« Отговор #71 -: октомври 28, 2009, 17:56:33 »

 Братовчетка ми, ще прави сватба догодина в Бургас и мечтата са и белите гълъби.
Дайте ми моля, координати за Бургас и региона. Искаме да ги изненадаме с поне 30. smile


 
 
 
Активен
Mondeshka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7


Магазин за спомени...


« Отговор #72 -: октомври 28, 2009, 21:07:08 »

Обадете са на агенция "Приказен ден" те могат да го уредят http://www.prikazenden.com/contacts.html
Активен
Elena_Hristova
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #73 -: октомври 28, 2009, 21:26:28 »




                           Белите гълъби са доста скъпи,до колкото знам са на цена около25-30лв,
                           за това ако можете да се свържите с човек който ги отглежда, иначе си
                           е сериозна сума за 30броя.
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #74 -: октомври 29, 2009, 01:09:53 »

По принцип белите гълаби въврят по 50 лв двойката но за толкова много трябва да се договорите с някой който отглежда за по сносна цена защото по плинцип те се въщат при собствениците си.Но ако е през лятото по добре да и поръчате летящи фенери по 10 лв бройката и са страшно атрактивни и при пускането им участват повече от половината сватбари и иживяването е страхотно виж :http://www.vbox7.com/play:87355788
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines