Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 05:51:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Търся бели гълъби за сватбеният ден  (Прочетена 55718 пъти)
 
kateto_
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #45 -: август 25, 2008, 16:32:26 »

Bybet0, Благодаря, в старата тема има телефон сега ще звънна на човека.Дано да помогне Bravo
Активен
buboleche
Ентусиаст
**
Публикации: 79



« Отговор #46 -: март 19, 2009, 08:30:32 »

на мен един човек от София ми поиска 40 за единия. Много скъпо ми се струва... момичета помагайте... искаме бели гълъби, ама 80 лева за има няма и половин минута атракция ми се струва много скъпо. От къде да взема по-ефтини crazy
Активен
Elena_Hristova
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #47 -: март 19, 2009, 17:24:12 »




                 Здравей,

       мога да помогна за бели гълъби,но за къде става въпрос за кои град.
     
Активен
jiveto81
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: март 19, 2009, 21:06:36 »

на мен един човек от София ми поиска 40 за единия. Много скъпо ми се струва... момичета помагайте... искаме бели гълъби, ама 80 лева за има няма и половин минута атракция ми се струва много скъпо. От къде да взема по-ефтини crazy

В Пловдив има на Руския пазар,но мисля че само в неделя продават животни.Предполагам,че и в другите градове има пазари,на които продават.40 лв за един гълъб е прекалено много.Може и из разни обяви за продажба на животни и птици да се поразровиш.Със сигурност ще са доста по-евтини.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: март 31, 2009, 16:26:53 »

Момичета, аз в събота случайно попаднах на пазара за животни в София. И там продават много гълъби - някои са декоративни, други - не. Майка ми ми каза, че онези другите са за ... ГОТВЕНЕ!! shok. Чудя се дали да не купя два в събота, за да ги спася от тенджерата и да ги пуснем с милото в неделя. Но дали ще издържат нощта вкъщи в малката клетчица, в която ти ги продават.. ако умрат, направо ще се побъркам, че от суета съм им причинила такова страдание. Дали просто да не идем с милото и да купим за определена сума птички и да ги пуснем в парка още в съботата и да се снимаме за спомен - нещо като благотворителна предсватбена акция.

От друга страна, ако за през нощта ги сложа в голям кашон.. те нали като им е тъмно спят така или иначе.. какво мислите?
Активен
Fiorella
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #50 -: април 11, 2009, 11:32:33 »

Момичета, научих за гълабар в София, скоро ще му взема телефона от позната и ще го напиша тук. Доколкото разбрах цената е около 100 лв за 25 гълъба или нещо такова...
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 11, 2009, 11:42:25 »

Леле 100лв за 25 гълъба,това истина ли е?На мен ми искат 40 лв за 2 и досега ми се струваше нормална цена! crazy
Активен
Fiorella
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #52 -: април 11, 2009, 12:40:49 »

 И аз се бях примирила вече на тази цена... Но уви, гълъби "под наем" се оказва доста по-евтин вариант, стига да го има такъв и в София smile Ще гледам днес да се свържа с гълъбаря
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 11, 2009, 13:19:41 »

Ами на мен ми искат 40лв. за гълъби под наем,мила!
Активен
buboleche
Ентусиаст
**
Публикации: 79



« Отговор #54 -: април 21, 2009, 13:11:46 »

lady_in_love, ще питам агентката ми за телефон... и ще пратя на лични. Имам някакви спомени, че ми каза 1 за 10 лева, ама не съм много сигурна. Човекът идва и си ги пуска...а те са дресирани и си се връщат при него.
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: април 21, 2009, 14:08:08 »

Искам и аз номера,ако може .Гълъбите наистина се връщат и не мога да разбера защо искат толкова пари.  crazy А ако трагна да си купувам гълъби,после трябва да ги продавам,че няма кой да ме изтрае с гълъби вкъщи  girl_wink
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 21, 2009, 14:16:14 »

buboleche ще чакам с нетърпение!!!
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 21, 2009, 14:22:23 »

На нас тази екстра ни я предложиха от самата ритуална зала и ни струваше 20лв +изакване на ръката  DANCE
Активен
Fiorella
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #58 -: април 22, 2009, 11:43:19 »

Хаха, да, тази опасност винаги я има... Четох една статия, че белите гълъби умират след като се пуснат и малка част от тях успяват да долетят до местата, от които идват, но така било по-изгодно за гълъбарите...надявм се това да е преувеличение, защото би било твърде неприятно. Аз още не мога да се свържа с жената, която трябва да ми даде номера, иначе веднага ще го драсна тук.
Активен
buboleche
Ентусиаст
**
Публикации: 79



« Отговор #59 -: април 23, 2009, 20:00:55 »

това не е вярно... и те са дресирани и се връщат при стопаните си... даже малко след като излетят и се връщат...

би било много жалко да имат такава съдба...  особено след като са полетели на вашата сватба.

До всички, които искат телефон  за гълъбите, не съм ви забравила, но агентката ми е леко луднала щото прави сватба за отрицателно кратко време ... като мине зора веднага ще питам.

Цената на един гълъб май е 10 лв. в случай че не искате ятото от 25  Wink
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines