Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 19:31:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Търся бели гълъби за сватбеният ден  (Прочетена 55823 пъти)
 
kateto_
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #30 -: август 15, 2008, 17:19:37 »

За София blush
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 15, 2008, 17:49:01 »

ех аз за варна знам от къде.... ама
Активен
kateto_
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #32 -: август 16, 2008, 17:53:44 »

Сестра ми си намери в БУРГАС, обаче в София май това не е много популярно NO



Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 18, 2008, 14:01:43 »

И на мен ще ми трябват 2 гълъба за Бургас cap
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 18, 2008, 14:20:22 »

Luv4e, в Бургас ги предлагат от Ритуалната зала - вариантите са цяла кошница с гълъби, които се пускат от нея пред младоженците в момента, в който те излизат от Ритуалната зала или само 2 гълъба, които младоженците държат в ръце на излизане от залата и си пускат сами, това определено е по-евтиният вариант.

Само че май само ако сте в Ритуалната зала може да ползвате услугата, защото гълъбите са обучени да се връщат после самички там или нещо подобно.

Вие нали сте с изнесен ритуал в Морската и може да не се съгласят, ама ходи ги питай за всеки случай.

Ако не, ще трябва да си купуваш сама гълъби - продават в един зоомагазин на ул. "Гурко" (отстрани на 3-та поликлиника), няма начин да не го видиш, там гълъбите се разхождат по тротоара. smile 
Активен
bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 18, 2008, 16:28:17 »

ех аз за варна знам от къде.... ама

От къде, ако не е тайна  ?  spiteful
Активен
kateto_
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #36 -: август 18, 2008, 21:55:35 »

Аз май няма да успея да намеря..вече не остана време cray
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 19, 2008, 09:08:36 »

Luv4e, в Бургас ги предлагат от Ритуалната зала - вариантите са цяла кошница с гълъби, които се пускат от нея пред младоженците в момента, в който те излизат от Ритуалната зала или само 2 гълъба, които младоженците държат в ръце на излизане от залата и си пускат сами, това определено е по-евтиният вариант.

Само че май само ако сте в Ритуалната зала може да ползвате услугата, защото гълъбите са обучени да се връщат после самички там или нещо подобно.

Вие нали сте с изнесен ритуал в Морската и може да не се съгласят, ама ходи ги питай за всеки случай.

Ако не, ще трябва да си купуваш сама гълъби - продават в един зоомагазин на ул. "Гурко" (отстрани на 3-та поликлиника), няма начин да не го видиш, там гълъбите се разхождат по тротоара. smile 

Ами аз смятам да ги пускаме на излизане от църквата, поради тази причина , че няма да сме в ритуалната. И мисля за варианта за двата гълъба. От 'Мирена' ми бяха казали, че се опитат да ми намерят , днес ще разберем какво е станало... А инъче колко ли струва един .... гълъб ?! sarcastic
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 20, 2008, 08:32:25 »

Не знам колко струва един гълъб, ама питай в този зоомагазин на "Гурко" за който ти казах, там поне със сигурност продават много гълъби.

 Offtopic Значи от "Мирена" ти правят украсата, а роклята оттам ли е?
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 20, 2008, 16:23:04 »

Не знам колко струва един гълъб, ама питай в този зоомагазин на "Гурко" за който ти казах, там поне със сигурност продават много гълъби.

 Offtopic Значи от "Мирена" ти правят украсата, а роклята оттам ли е?

Абе накрая може и без гълъби да минем smile
От "Аз и ти" е роклята girl_wink
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 20, 2008, 16:31:15 »

Катето, аз съм в София и на нашата сватба точно след църквата ще пускаме гълъби, но ми ги урежда агентката и незнам от къде ги взима. Ако искаш на личен да ти дам координати, ао искаш питай дали може само с това да ти помогне. Дано се съгласи. Става въпрос за 25 гълъба, които пускаш от клетка май.

Между другото има стара такава тема, но е на последата страница, затова може да не си я видяла. Ето линк към нея, имаше някъде координати на един човек, но самия пост е стар. Незнам дали са актуални, но не пречи да опиташ. girl_wink
Търся бели гълъби за сватбения ден
« Последна редакция: август 20, 2008, 16:36:27 от Bybet0 » Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 21, 2008, 08:16:38 »

Ние имахме гълъби - 12 бели.
2 от които ние държим и хвърляме на излизане от рутуалната зала, а другите 10 - един дядо /собственикът им/ ги пуска пред нас от кошница.
Гълъбите са обучени да се връщат в двора, където си живее и дядото. Това е услуга, предлагаща се от ритуалната зала и те взимат % съответно.
Иначе цените са:
 - за 12 гълъба - 25 лева;
 - за 2 гълъба - 10 лева ..... какво му плащаш, стига да те влече  tease.
За Бургас става въпрос.
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 21, 2008, 14:56:08 »

От къде, ако не е тайна  ?  spiteful
отиди до художествената галерия и питай с кой дресьор са работили,оттам ще те опътят  good
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #43 -: август 22, 2008, 11:31:15 »

Хъм...извинете ме за тъпия въпрос (това с гълъбите много ми хареса), обаче....няма ли опасност да поизцапат, без да искат, роклята?  blush
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 22, 2008, 13:06:36 »

 Не е тъп въпроса smile и аз зададох същия когато имаше този ритуал с гълъбчета и ми казаха "ами ще видиш на сватббата".Че какво видях,когато дойде времето за пускането на готинките птиченца,един човек-дресьора им най вероятно ги носеше на раменете си,взе единия даде го на младоженеца,след това другия на булката и им каза да ги "хвърлят" нагоре.Те си политат на пред и нагоре и след около минутка се връщат пак при човека,ако в въздуха вече "оцелят" някой е друг въпрос smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines