Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 10:29:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Малко тен за сватбения ден!  (Прочетена 103661 пъти)
 
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #30 -: март 15, 2007, 15:25:56 »

Аз много не разбирам от тези неща,но фон дьо тен-а няма ли да ти изцапа роклята?Не съм сигурна,но ти препоръчвам да не рискуваш.Можеш да попиташ в някой козметичен магазин.

Ще изцапа и още как!!!!

Трябва да пробвам с някоя бяла дреха и този, който имам - на Лумене. Стрява ми се, че попива в кожата, дори не личи, поне на лицето е така. Не съм забелязала и да се размазва от пот, примерно... После ще кажа. Ама засега допускам солариум.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: март 15, 2007, 15:26:43 »

Ама, нали се сещаш, че от много Dance ще се поизпотиш и girl_impossible
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 15, 2007, 15:27:51 »

И аз имах тен от лятото и беше добре!
Иначе една приятелка беше ходила на солариум преди сватбата си и беше много сладка  girl_in_love
Само трябва да не се прекалява с минутите, че после да няма  Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: март 15, 2007, 15:30:47 »

И аз имах тен от лятото и беше добре!
Иначе една приятелка беше ходила на солариум преди сватбата си и беше много сладка  girl_in_love
Само трябва да не се прекалява с минутите, че после да няма  Oh my ... Oh my ... Oh my ...

И аз имах тенче от морето, бях ходили малко преди сватбата и си бях супер! Curtsey

А със солариума много трябва да се внимава наистина!!! good
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #34 -: март 15, 2007, 18:51:18 »

аз ходя на солариум. Според мен е по-опасно да се рискува точно преди сватбата да се ходи на море, защото може булката лошо да изгори и после да е червеничка.... да не говорим за болката от изгорялото. Особено е опасно за по-бели девойки като мен, които лесно изгарят...
Та аз предпочетох солариума... ако не прекаляваш с минутите няма никаква опасност да те сполети някоя кофти изненада
Но за съвсем сигурно по-добре поне месец два преди сватбата да походиш и да видиш дали резултата ще ти хареса... Ако не ти хареса ще имаш време да си избелееш.
Това е моята рецепта за тен.
Не препоръчвам бронзанти, защото някои хора може да получат обриви. А и не винаги резултата е добър - една приятелка беше станала оранжева, а не черна
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: март 15, 2007, 19:10:04 »

аз ще си ходя на плаж цяла лято и сватбата е чак края на септември,няма опасност да се появя като морков sarcastic
а миналаат година за абсолвентския бал ходих на солариум но ефекта беше нищожен поне като се гледах пред огледалото,а ходих 12 пъти по 15 мин и после на бала като видях колко сам черна в сравниние с всички чак се хванах за главата girl_impossible
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #36 -: март 15, 2007, 19:11:19 »

Аз съм решила скоро да отида в салон и да опитам Mystic Tan преди сватбата като безвредна алтернатива за изкуствен тен.
Преди много ходех на солариум, но така се наплаших със случаите на рак на кожата, че като чуя за солариуми вече изтръпвам.
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 15, 2007, 19:28:15 »

Аз съм решила първо на плаж,после може и на солариум.Но определено един месец преди сватбата няма да ходя на плаж,защото само като си представя,че може да се беля точно на сватбата и  bad
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #38 -: март 15, 2007, 19:52:38 »

аз бях станала като петниста хиена от такива бронзанти. на врата имах чертички-като мръсна бях.  И най-грозното беше контраста на кожата на лицето с корените на косата-все пак не може да напъхаш крема в корените на косата си. пробвах и холивудския-тропически-тен. За няма и минута те пръскат с крем /ако сте гледали сериала "Приятели"/ и до час след това си вече с крем.Ами станах жълта. Не бронзова. Жълта буквално. От собствен опит препоръчвам солариума
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #39 -: март 15, 2007, 20:18:27 »

Момичета, вие и за бронзаторите ме уплашихте вече. Най-накрая ще си остана май без тен...
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 16, 2007, 14:04:48 »

Аз от другата седмица започвам да ходя! :DANCE:Искам да е от по-рано,за да ходя в седмицата по един път и то за кратко,защото много изгарям и ме е страх!
Активен
mishel
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #41 -: март 27, 2007, 15:40:19 »

може ли да ми препоръчате добър солариум  в София и понеже аз сънпо принцип против солариумите и само заради сватбат аще ходя, за колко време се придобива хубав, не много силен тен, аз съм доста бяла. Благодаря
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: март 27, 2007, 15:45:24 »

аз бях станала като петниста хиена от такива бронзанти. на врата имах чертички-като мръсна бях.   От собствен опит препоръчвам солариума
и аз бях по същия на4ин, затов аи аз препоръ4вам солариума
НЕ СЕ ДОВЕРЯВАЙ ТЕ НА БРОНЗАНТИТЕ 6ТЕ СИ ИЗПАТИТЕ КАТО НАС 4Е НЕ СЕ МАХА И ЛЕСНО !!!
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 27, 2007, 15:54:21 »

Аз съм решила скоро да отида в салон и да опитам Mystic Tan преди сватбата като безвредна алтернатива за изкуствен тен.
Преди много ходех на солариум, но така се наплаших със случаите на рак на кожата, че като чуя за солариуми вече изтръпвам.
Диди, не е необходимо да се плашиш от солариумите  good Във всяко нещо най-важна е мярката. Освен това вече е научно доказано, че вредите за кожата, получени от лъчите на солариума са с пъти мо-малко отколкото вредите, нанасяни от слънцето  Girl_sing  Ако не прекаляваш с минутите и хидратираш кожата си добре, няма да има никакви проблеми  Wink Аз например ходя само веднъж в седмицата за по 9 мин. и в момента вече имам малко тен, който изглежда съвсем естествен и не се притеснявам, че може да ми има нещо  Bravo
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 27, 2007, 15:55:04 »

Кажете как вървят цените?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines