Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 18:11:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ¤ Enigma ¤ - 30.05.2009 г.  (Прочетена 43911 пъти)
 
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: май 20, 2009, 07:22:20 »

Ени, първо да ти пожелая успех на изпита, който не се съмнявам че ще вземеш.Стискам ти силни палци!
Да ти кажа,тейбълките,номерцата и етикетите са страшни.Според мен точно тая снимка подхожда на етикетите, защото има тост , така че хич не му мисли, ами действай. good
чакам с нетърпение да видя бижутата по-късничко  blum
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: май 20, 2009, 08:45:39 »

чакам с нетърпетие да видя бижутата
успех на изпита и от мен - сигурна съм ще се справиш  good
тейбъл картичките как мислиш да ги правиш, сгънати или на държач някакъв?
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #107 -: май 20, 2009, 09:38:38 »

Марти, стискам палци и аз за изпита (а и нали си ми колежка  Wink )   Good luck
Да те питам, откъде си взе кутията за пари и как мислиш да си украсяваш книгата за гости?
Какво стана с пеперудите?
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: май 20, 2009, 10:00:23 »

Поздравления и от мен! Роклята е страхотна и ти стои прекрасно. Според мен снимката си пасва на етикетите и тейбълките са много сладки  Bravo Още един път поздравления и стискам палци за изпита  good
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: май 21, 2009, 09:01:27 »

Мръннннн... sad

Каква бъркотия е ставало тука не знам.. Сега вместо рокля виждам някакъв бебок със зелени дрешки... Пък снимките на тейбълкие и етикетите дори не мога да ги видя...  cray

Дано да се оправи това скоро, че ще умра от любопитствооооо  diablo
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: май 21, 2009, 12:32:05 »

Enigma поздравления и от мен за прекрасната рокля, за прекрасния костюм, особено ми хареса вратовръзката - много е стилна. Гримът ти е невероятен - винаги съм аресвала тези нюанси, а на теб ти стоят чудесно. А пробна прическа имаш ли на снимка.
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: май 21, 2009, 21:25:08 »

Здравейте отново от мен! Благодаря за подкрепата за изпита, мина много добре и вече съм спокойна.
anbibian, тейбъл картичките с номерата на масите мисля да ги залепя за някаква пръчица или шишче и да ги набуча в ябълка. А иначе тези с имената на гостите ще са сгънати на две.
Слънце, кутията за пари си я взех от едно магазинче на ул. "Ген. Цимерман". В началото е на уличката, в дясно се пада някъде срещу ателието на "Холидей Сона". Пеперуди взех днес, но са розови, а аз исках бели. Ще мисля до последно какво да правя, дали да ги използвам или направо флористът да ми направи украсата за колата с цветя. Книгата за гости ще я облепя с бял перлен картон, а отгоре ще минава сатенена лента с панделка, нещо такова:



Блещуче, не знам и аз какво е ставало, ама днес видях, че са ми се затрили снимките на тейбълките, които бях качила. Сега пак ги качих, така че може да надникнеш в галерията.
valia_diva, не съм правила пробна прическа, фризьорката ми каза, че няма смисъл, а аз й се доверявам напълно.
Имам снимки на кутията за пари, колието, украсата на шампанското (за което много благодарности на gucci). Не знам защо, но не мога да си качвам снимки от галерията crazy. Ооо, вече имам и табелка за колата благодарение на Селвет give_rose!

Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: май 21, 2009, 22:18:24 »

Ох, влюбена съм в кутията ти за картички...  heart  heart  heart
Не бях виждала такива до сега smile Страхотна е просто!
Същото важи и за бижуто, изисканите тейбълки, номерца на маси и украса на шампанското, което е в абсолютен тон с всичко останало... give_rose  give_rose give_rose
Непременно покажи и книгата за гости! Да'н забраиш!  Bravo
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #113 -: май 22, 2009, 00:00:19 »

Много е красива!

Енигма, нещо е станало и със снимките и на предната страница има едно бебе на мястото на роклята ти.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: май 22, 2009, 08:46:11 »

Вдиях колието страхотно е  Bravo ще имаш ли обеци към него?
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: май 25, 2009, 17:59:10 »

Някоя от булките на 30-ти е облизвала тенжерата като малка.Видя ли прогнозата за времето.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: май 25, 2009, 18:47:06 »

Ангелче, какво е това за тенджерата? Аз знам, че времето на сватбата е  работа на булката, ама не съм знаела, че от малка трябва да започва да се грижи за него
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: май 25, 2009, 19:40:04 »

Ангелче, какво е това за тенджерата? Аз знам, че времето на сватбата е  работа на булката, ама не съм знаела, че от малка трябва да започва да се грижи за него
laugh

Енигма къде се загуби, стискам палци всичко да е ОК, ще купонясвам яко на концерта на Guano Apes на 30.05 и ще си мисля за теб. Успех мила  Love girl
« Последна редакция: май 25, 2009, 19:42:37 от anbibian » Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: май 25, 2009, 22:08:55 »

като бях малка ми казваха да не облизвам тенджерите(когато се прави,примерно,смес за кекс и след като се излее във формата,по купата е останало и децата винаги го облизват).защото на сватбата ми ще вали.нали се сещате,че като си малък не ти пука кога ще вали.
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: май 25, 2009, 22:11:18 »

Хахахах това с тенджерата много ми хареса  yahoo Дано е вярно! Никога не съм облизвала тенджерите smile
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines