Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 16:00:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: На този ден,преди 1 година!  (Прочетена 17189 пъти)
 
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 13, 2007, 17:51:18 »

Много хубава темичка  Bravo

Ние миналия септември заживяхме с милото заедно и ни предстоеше първата Коледа заедно и аз се бях побъркала на темата. Изкупих играчките и украсите от всички магазини около нас, вече ме бяха запомнили и като видеха много ми се радваха, защото постоянно пазарях. След всяка покупка званях на милото и разговора започваше с фразата: Нали каквото и да купя пак ще ме обичаш?! И той: Да, разбира се, какво е този път... И така, после правих коледен венец за кандидат свеки, стана много красив smile Ох, сега се сещам започнах и да плета шал на милото, който още не е доизплетен  blush И той само ме базика, дали со сватбата ще го завърша да дойде с него да ме вземе. laugh

А иначе конкретно на този ден, първо съм била на работа, а после съм украсявала вкъщи smile
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 13, 2007, 20:15:24 »

 ROFL ROFL ROFL Еее, МисКаприз, историята с шала ми е много позната. Само дето преди 3 години стана. Реших да му плета пуловер на моя Деянчо и докато го оплетох, то стана лято, после шкембака му порасна и досега си стои така неупотребяван smile.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 13, 2007, 20:57:36 »

На този ден преди година бях самичка и тъжна.Милото беше заминал точно преди два дни за Босна и ми беше много тъжничко и самотно.Пишех си само смс-и с него,защото още и интернет си нямаше в стаята и така.Много тъжно беше.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 14, 2007, 09:03:10 »

Тъкмо бях завършила сместриално и се бях запознала с една жена, която ми помогна много в намирането на работа и все още ми помага!!!!! Това беше времето, когато ми се случваха наистина чудеса!!!!! Беше седмици преди да се запозная с настоящия ми шеф!!!!!! Бях спряла да навивам милото да се местим, започнах да свиквам с града и атмосферата!!!! Започнахме да си търсим апартамент!!!! Бяхме определили датата на сватбата, но още не ме тресеше треската!!!!!! Толкова много неща се случиха за една година.....
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #19 -: декември 17, 2007, 16:16:26 »

На този ден преди една година си бяхме вкъщи,беше неделя, разглеждахме си подаръците от сватбата ..
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #20 -: декември 17, 2007, 16:20:54 »

На този ден преди една година, бях в Испания и чках майка ми да се прибере от работа
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 07, 2008, 12:24:12 »

На този ден точно преди 1 година казах на половинката ми, че ще става тати, точно на рождения му ден!!!  heart
А по-късно вечерта казахме и на моите родители, че ще си имаме бебе!!!
yahoo
А днес бебето ни е на почти 5 месеца, как лети времето... heart
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 07, 2008, 12:27:39 »

На този ден преди година течеше трескава подготовка за най-хубавият ден в живота и на двамата с милото.Но тази година живот и здраве май-начело на класацията ще е друг ден, в който ще съм най-щастливата жена, а това е денят на запознанството ни с малкото съкровище което нося в мен give_rose
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 07, 2008, 12:28:23 »

Еха супер е когато си спомняш какво е станало преди е дна година ,нали girl_wink

Аз преди една година на този ден сае вълнувах,защото заминахме с милото на малка почивчица послучай ПЪРВИЯТ НИ рожден ден от както се оженихме give_rose give_rose give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 07, 2008, 12:29:43 »

на този ден преди 1 година се ядосвах че съм на работа от 7 до 21ч и не можах да купя подарък на мама за 8ми март  shok angry нооо днес ще поправя грешката си
 Offtopic Таня мила бях убедена че ти първа ще пишеш в темичката и като писа и в тази за хубавия ден  girl_in_love gu6
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 07, 2008, 12:42:30 »

:offtopic:нямам си ни най-малка престава,опитах се да си спомня и къде празнувахме 8 и какво съм получила,но ми е бяло петно,сигурно на София съм била знам ли,ама като нямам спомен...... blush blush blush blushили не май тук бях,ох не знам
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 08, 2008, 12:33:18 »

На този ден преди 1 година милото беше на работа цял ден, вечерта отидохме на ресторант.
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: март 08, 2008, 12:55:33 »

на този ден преди една година получих годежден пръстен и въпроса ...
 Ще се омъжиш ли за мен???... twohearts
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 08, 2008, 13:30:04 »

На този ден преди една година се разхождах в Кембридж yahoo yahoo yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 23, 2008, 13:49:43 »

На този ден миналата година си мислех, че с аминали 7 години от бала ми!!! Wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines