Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 15:59:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сезонът на дините започваааа! 08 - 14.07.13  (Прочетена 23064 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« -: юли 08, 2013, 07:46:11 »

Честита нова седмица! Да е сладка, сочна и предизвикателна като диня!
Намерих във Фб едно хубаво стихче, което ме накара да се замисля, че сутрин, покрай грижите за майка ми, котката и цветята, не можем да си кажем две думи със съпруга ми.
Събудих се със мисъл за кафе,
но още слънцето навън не грее.
Във нежна мекота от кадифе
дали е спряло... и ще закъснее.

Ще го почакам. Може би и ти
ще дойдеш с него тази сутрин рано.
Ще те помоля тихо - остани,
кафето да изпием с тебе само...
То май ми се иска да го кажа на синовете...Да се надявам, че малкият ще може да си дойде това лято.
Хехе, кафето е с локум, да ни върви приказката.


* lokum.jpg (65.09 KB, 720x612 - видяно 1131 пъти.)
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 08, 2013, 07:54:08 »

Добро утро!

Свекърва, много вдъхновяващо ми подейства стихчето, а още повече кафенцето с локум.
Аз днес съм ранобудна, че ме чака дълъг път drive Поне сме компания и няма да скучая по пътя. Дано спрем по пътя, за да снимам красивите жълти полета, че аз докато се наканя и лятото ще свърши.
Пожелавам на всички една хубава седмица с много усмивки give_rose
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #2 -: юли 08, 2013, 08:04:38 »

Добро утро!  Coffe

свекърва, хубаво стихче. Сигурна съм, че синовете ти не бързаа да си тръгнат, като се приберат. Като студентка ненавиждах времето за тръгване аз София, а и сега не бързам да си ходя Wink
Али, лек път!

От мен приятна седмица girl_wink

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #3 -: юли 08, 2013, 08:45:21 »

Сега имам малко време, преди да дойдат стажантите не искам да се захващам с нещо сериозно.
Alleksia, те не бързат да си ходят, просто предпочитат да си пият кафето с приятели Wink. А и като не могат да "обърнат" часовата разлика, винаги стават много преди изгрева, та по тази причина правя асоциация със стихчето.
Снощи гледах "Великият Гетсби" на 3Д /за първи път/. До средата на филма само свалях и слагах очилата и даже ми беше скучно. После обаче направо бях приятно изненадана от играта на Леонардо и в крайна сметка май давам положителна оценка на преживяването. Няма как книгата да не превъзхожда филма, но този е много по- различен от старата версия. Съгласна съм, че музиката е много хубава, само на мен ми идва с висока сила на звука. Може и да съм твърде стара, но 3Д ми е много изкуствено по отношение на декора. Все едно хората са пред картонени макети /то в действителност е така, но на обикновените някак не личи/ и имам чувството, че съм на театър. Все пак направих нещо за първи път. За колежката се замислям дали това ще е хубав подарък. Вчера изрових една ръчно тъкана вълнена черга и мисля, че ще е луда радост за нея, тя си пада по такива неща. Хлапетата идват, чао ви!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 08, 2013, 16:42:15 »

в темата  за дините, да влезна както подобава:


Днес на нас ни се пада почивен ден, та сме мързеливи и стоящи вкъщи, гледахме код олимп, добър екшън.

момичета, да ви питам , вие правите ли си на блендер някакви съчетания между зеленчуци и плодове, или смуутита, както им викат сега? Аз досега не съм експериментирала, пробвала съм стандартното- плод, сладолед, прясно мляко като смеска.
нетът е пълен с идеи по темата, но ако някой каже нещо изпробвано, ще го пробвам с удоволствие. smile
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #5 -: юли 08, 2013, 18:37:10 »

Е, свекърва, ти не си избрала най-подходящия филм да направиш премиера на 3Д-то smile на тоя филм и на мен ми беше малко изкуствено. Най-хубаво се гледат на 3Д анимации и филми с много ефекти, тогава най се усеща. Само дето мене от 3Д-то в София ме боли глава много след това.

Еми, ние правим смуутита само от плод, без сладолед, понякога с прясно мляко, но мъжът ми често замесва млякото със сок от портокал и каквито плодове имаме. Пила съм и зеленчукови, ама не са за мен, честно да си призная blush Най-хубаво става ягода/банан (с млякото или портокаловия сок) и киви евентуално. С круша също много ми харесва.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 08, 2013, 23:13:31 »

наминавам да не изпусна темата, супер заглавие  give_rose при мен започна работната седмица с пълна сила

Но пък имах чудна сутрин  good утре ще напиша  heart
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #7 -: юли 09, 2013, 08:02:17 »

Добро утро, момичета,

Чаках да дойде топлото време, сега се чудя какво да обличам за работа, хем да ми е хладно докато стигна, хем да не ми е студено вътре, хем да съм прилично облечена... Затова най-лесното решение ми се струва лятото да се прекарва по бански на плажа pardon

Хубав ден smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #8 -: юли 09, 2013, 08:22:29 »

Затова най-лесното решение ми се струва лятото да се прекарва по бански на плажа pardon
Така де, да си дойдем на думата! Само на плажа и само по дини! Wink
И на мен ми е топло, а с климатик - студено. Не ми се ходи на плаж, защото няма какво да показвам, само трябва да крия crazy разни работи и да се замотая в бял чаршаф от глава до пети.
Приятен вторник, гони ме променливо настроение Wink


* dini.jpg (30.03 KB, 546x302 - видяно 428 пъти.)
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #9 -: юли 09, 2013, 09:05:53 »

Добро утро на всички!

Ох колко ме размечтавате за това море, а как знам че май няма да го вида тази година sad.

svekarva миналта година с майка ми осъзнахме че е най-добре за самочувствието на плаж в Гърция през септември! толкова много дебелички пенсионерки сърбкини имаше че аз се чувствах недорхранена а майка ми слаба ( а жената си е доста закръглена). Висяха им по 5-6 корема и си стояха във водата цял ден  и си разменяха рецепти за зимнина lol)

Лек ден на всички!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #10 -: юли 09, 2013, 09:43:49 »

Добро утроооооооо smile Как сте в прохладния вторник? Аз съм по блуза с къс ръкав и сандали и представете си - студено ми е. Не очаквах такива температури днес, ама им се радвам, че на жегите (особено при нас) сме живи за жалене, освен ако не сме на морето по дини, де.  good
Аз излязох отпуска от училище, а днес съм на склада и реших да ви видя как сте и какви ги вършите, докато чакам клиенти.
Да ви се похваля мислим другата седмица да ходим на Гърция на море на палатки. Никога не съм спала на палатка и ми е голяма емоция. Чакам с нетърпение. Вие какви почивки планирате?

Желая ви ползотворен и усмихнат ден! И .... до скоро!  heart
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 09, 2013, 09:49:05 »





Привет! Ние вчера сутринта се подготвихме за път понеже бях следобедна смяна от 16ч ; станахме рано и тръгнахме по разходки към Добрич, Балчик, Тузлата... по пътя имаше красиви слънчогледи и се снимахме - мъкнех и сватбената рокля  Girl_hide girl_wink
На Балчик вече изморени седнахме да хапнем;
Прекарахме си много хубаво!

Купих си една книжка Хорхе Букай и мн ми допадна;

Днес ще ходя за резлутата по латински, че нали по-късно ги провериха, после пак на работа, не се знае до кога ще съм на новото място, но там почти няма работа, не съм свикнала, коренно различно е от предното, където нямах време за нищичко  girl_impossible

Хубав ден!  heart
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #12 -: юли 09, 2013, 10:01:10 »

.
Да ви се похваля мислим другата седмица да ходим на Гърция на море на палатки. Никога не съм спала на палатка и ми е голяма емоция. Чакам с нетърпение. Вие какви почивки планирате?


в кой къмпинг ще ходите? smile на палтки винаги си е приключение smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #13 -: юли 09, 2013, 10:08:59 »

Не знам как да ти отговоря - дали не сме решили или аз не съм разбрала. Аз не съм главен организатор и където ме закарат, там лягам.  pardon
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #14 -: юли 09, 2013, 10:16:48 »

ние ходихме в най-популярният български къмпинг там, на Ситония Каламици ( Талата) много е хубаво. ако сте там няма да съжеляваш smile много е чистичко и плажа е на крачки smile
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines