Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 06:20:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Най-после истинска лятна седмица! 17-23.06.  (Прочетена 18029 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 23, 2013, 12:05:42 »

Здравейтееее!
Допивам сутрешното си кафе и ви чета, заредена от прекрасната новина, която долетя от мама Цвети stork-gurl baby_girl
Сама съм, моето момче пак е на "обекта" и търчи назад-напред притеснен, че няма да успеем да свършим основното преди да се нанесем. Мен вече навсякъде ме познават из строителните хипермаркети и сме на "здрасти". Вчера се сдобихме с ключове и контакти на обща стойност 100лв. и то само за две от стаите. Другите помещения явно за сега ще си останат със старите biggrin Броя оставащите дни до нанасянето, както и оставащите ми работни дни, че напрежението взе да става мноого голямо.
Следобед сме го предвидили само за разходки и релакс, че уикенда си замина ей така без да усетим (както винаги в последните няколко месеца...)
На вас ви пожелавам приятни и релаксиращи оставащи часове до новата седмица! Заредете се с много положителна енергия и сили за новата седмица give_rose
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 23, 2013, 16:55:25 »

Зравейте и от мен в тези невероятни жеги.Едвам издържам вече с този тумбак.
Езра много е гадно да се учи в такива жеги.А колко електрофорези съм пускала,докато бях дипломантка.Беше ми втръснало,но сега така ми липсват.
Свекърва позволи ми да те поправя,но бъркаш електрофорезата с електролизата.Абе като цяло и двете са си сложни  crazy.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #47 -: юни 23, 2013, 18:30:38 »

ra_di, имах предвид, че и при двата процеса се движат частици в електрично поле. Да, електрофорезата това са частици от молекулата на ДНК, а при електролизата - частици от метал, които се движат към един от двата полюса. Нагледно пренесох процеса към позлатяването, защото е познат на всички. Права си, че става въпрос за две различни неща good, но идеята е една и съща.
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 23, 2013, 19:19:00 »

Да така е съгласна съм  Wink.Ти си интелигентна жена и се радвам,че не си изтълкувала поста ми като заяждане или нещо такова.
Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines