Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 13:19:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 242051 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #975 -: април 24, 2015, 09:42:19 »

Докато ви изчета и стана добър ден!
Наде, поздравления! Радвам се, че всичко е минало добре!
Акушерката, за мене тя нещо си е изтрещяла, а не поема чужда вина, защото кой разследващи, прокурори и съдии ще се правят на ударени, че на записите виждат нея, а е друг човек реално.
Пепеляшките, само тая вчера беше злобна, другите според мен много се притесняваха от камерата, а и сигурно им е гадно, че с адски много честен труд не могат да си позволят нищо от това, което имат тези дето даже не разбрах какво работят реално. А миските се държат добре за пред камерата, да се трупа имидж.
За промоциите, за мене в Турция е много по-евтино всичко- храна, дрехи, препарати. Само месото им е доста скъпо.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #976 -: април 24, 2015, 09:48:17 »

А бе на мен ми е странно, защо никъде не се пише защо тая жена е постъпила така. В крайна сметка за толкова време все щеше нещо да каже. Колкото и да си изтрещял, едва ли ще си го изкараш само на едно от всичките бебета. А тя само едно е нападнала. Просто ми е някак нагласено всичко.
Жалко само за детенцето, че не знае още къде се намира и му се е случило такова нещо!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #977 -: април 24, 2015, 09:59:42 »

ratatui , дано си права, аз нямам капка вяра на прокурори и съдии. Зависи на кого ще попаднеш...Нека видим как ще се развият събитията, нали знаеш, че всеки е невинен до доказване на противното.
За всички лекари мога да кажа, че работят по 14 часа, в по 3 болници... Не вярвам да са толкова издържливи, както и не вярвам, че ако заплатите им бяха 10000лв. пак нямаше да ходят да работят като луди. Да не говорим, че и работят до преклонна възраст. Пенсионират се, взимат хем пенсия, хем заплата и пак не отварят път на младите. Луда работа.
А, да попитам /не че има значение/ детенцето ромче ли е?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #978 -: април 24, 2015, 10:06:16 »

Свекърва, не се знае какво е детето, ама в частна болница, едва ли. Ми не знам за мене дори да решат да подкупват съдебната система, това първо са много пари и второ дали ще попаднат на такива, които да ги вземат. Те не знаят от сега на кого ще попаднат. Записите ще се гледат от много хора и едва ли ще могат да ги манипулират. А защо е нападнала само това дете- човек не знае какво се случва в главата на другия човек, може да я е "ядосало" по хиляди начини.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #979 -: април 24, 2015, 10:06:46 »

Напълно съм съгласна с теб Свекърва.. Колкото повече вземат, искат още и не зависи от заплащането, а те просто са побъркани всички доктори.. Заложено им е някак да не спират да работят  pleasantry pardon Иначе, за детето.. Едва ли е ромче, в Софиямед  nea
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #980 -: април 24, 2015, 10:17:50 »

Напълно съм съгласна с теб Свекърва.. Колкото повече вземат, искат още и не зависи от заплащането, а те просто са побъркани всички доктори.. Заложено им е някак да не спират да работят  pleasantry pardon Иначе, за детето.. Едва ли е ромче, в Софиямед  nea
Недейте така, момичета! има си доктори и доктори! А то - кой не иска повече пари? И аз искам! За мен не е нормално в нормална държава най-хубавите коли да ги карат хирурзи например, а при нас тия като въпросните Миски, дето наистина не е ясно какво работят...Ако ще и ден и нощ да бачкат на село и много добре да се държат, не вярвам, че са искрени!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #981 -: април 24, 2015, 10:22:49 »

Добрутро

Може акушерката да има някаква лична вражда с родителите... Примерно майката навремето я е тормозила в училище или таткото я е зарязал заради майката... може да е нещо лично... Все пак само това детенце е пострадало... Не знам, но за мен 100% психически тая жена не е в ред... Няма как да си нормален и душата ти да ти позволи да направиш такова нещо crazy... много ми е криво, направо не знам...

За моловете - да ви кажа никога не съм обичала от там да пазарувам, все съм гледала от Графа примерно - там ми е най-любимото. Онзи ден си купих 2 блузи за по 5 лв. Вярно, не са на някоя марка, но пък са много хубави. Не знам напоследък  (последните 2-3 години) се убедих че пари за дрехи не ми се дават. Преди давах по 50-70 в за дънки, сега не давам повече от 30 за някакъв вид панталон/дънки. За блузи тавана ми беше 50, сега е 20-25...
А за обувките да не подхващам... миналата година си купих два чифта- едни уж истински от естествена кожа струващи 120 лв и едни от китайския мол за 30 лв... Познайте кои издържаха два сезона crazy lol Така че стигнах до извода - количество, на по-ниски цени. Преди бях на принципа 1 да е ама качествено - е сега гледам да има повече и да ги сменям и така...

Вчера ми извадиха душата на педикюра - големи мъки, големи болки. Аз попринцип имам проблеми с краката, ама това сега което им се случва е трагедия sad Другата седмица пак ще ходя. Нокътя на кутрето ми беше забит бе хора... имаше повече забито в кожата отколкото има нокътче за лакиране Oh my ... ... Голяма болка беше докато се справи жената и после и в студена вода се киснах и чак тогава разбрах колко всъщност са ми се издули краката.... Ужасно е ...
Каза да спра да миткам чак толкова, че с толкова ходене помагам на бременността, ама си разкатавам фамилията на краката и после ще си патя...

Оххх това е засега, ставам да си направя нещо за закуска smile Свеки днес има РД та довечера ще празнуваме smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #982 -: април 24, 2015, 10:28:33 »

Миленка, а така стига разходки и ела при нас да клюкарим. Какво купихте на свекървата?
А според мен, много скоро ще изтекат от някъде записите как тая бие бебето и ще се види тя ли е, не е ли. А докато стигне делото до съда всички отдавна ще са забравили за историята.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #983 -: април 24, 2015, 10:33:40 »

Понеже поокъсяхме с парите тоя месец, на свеки и купихме сенки, молив за очи и гланц - тя това си поиска, че и били свършили...
 Да ви кажа предпочитамм така, че миналата година я изненадах с истнска перличка и колие и нито веднъж не го е сложила и мисля че май не и е харесало... Така че по-добре да си каже... Тя казала на Фил и аз вчера ги купих нещата smile Макар че с неговото обяснение ми беше малко трудно - ми тя иска нещо за мацане, нещо за мазане и едно такова за очи.... хахахахаха funnytooth funnytooth funnytooth

Да ви питам гледахте ли Бързи и Яростни 7? Какво мислите?


Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #984 -: април 24, 2015, 10:36:51 »

Аз не съм го гледала, казаха ми че е тъп, но ще го гледаме вкъщи, като излезе с добро качество.
Той много те е улеснил Фил, то за мазане може и блажна боя да е  lol
Добре, че си казва, моята казва "Аз на всички се радвам" и като й подарим нещо  и се мръщи и прави физиономии, а веднъж ми подари нещо, което аз й бях подарила!
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #985 -: април 24, 2015, 10:38:27 »

Според мен ако беше заради лична вражда, нямаше да го прави там, където знае, че има камери.

Тони, ето http://dnes.dir.bg/news/lekar-speshna-pomosht-pazarjik-angel-dobrev-9075251
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #986 -: април 24, 2015, 10:46:34 »

На мен все повече ми се върти в главата ситуацията, че някой е изпуснал бебето или нещо от сорта и сега великата частна болница си измива ръцете с акушерка.. Започнаха да се разпространяват някакви снимки в нета, как жена стои над бебешко легълце (или както там се наричат пластмасовите неща, в които държат бебетата - колички може би  huhhuh.gif).. Запис, обаче как удра бебето няма да има.. Странно ми е, че прокурорката каза, че го е гледала и други хора.. Не знам..

Фани, аз съм съгласна за това, че предпочитам хора, които си скъсват гъза от работа - да карат скъпите коли, а не тези на които им го скъсват по други причини (без извинение). Но, повечето лекари, над които имам наблюдение (за щастие не попадам в ръцете им и дай Боже да не попадна.. ) са безкрупулни, одъртели и изкуфели професори, използващи изградените си имена.. Пример беше болницата в Плевен, където беше майка ми.. Професор, имащ частна клиника, считащ се за светило в онко-гинекологията, работи като шеф на отделението в държавната.. Взема на жените по 3000лв за операция (поемаща се от ЗК, т.е болния трябва да плати около 1000 за прословутия избор на екип), но му ги плаща на него лично на ръка! , а той накрая дори не благоволява да се яви, а в момента в който е операцията с очите си го видях, да се качва в колата и шофьора му да го кара в частната клиника.. Защо не, там докато оперира в държавната за 3000  pleasantry (т.е някой доктор му върши работатА), ще вземе допълнително за рутитнен преглед още 300лв.. Направо не ми се говори, как хората доверяват живота си за много пари, които принципно не бива да дават, все пак са здравно осигурени подяволите.. Накрая даже ги оперира друг.. Може би е по-добре де, предвид това че тоя професор е тотално откачил от 349923849234-годишния си стаж.. Някак нередно ми се струва  pardon
« Последна редакция: април 24, 2015, 10:48:49 от alexandrova_90 » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #987 -: април 24, 2015, 10:58:23 »

Тони, за съжаление има лекари и лекари, доста често доц. и проф. са по-некомпетентни от млади лекари. В много болници мед. сестри вършат и работата на лекарите. Вуйна ми отговаря за здравеопазването в една община и лекарите я бяха питали защо нямат стая, за спане докато са нощна. Тя дълги години беше сестра там и им казала, че нямат право изобщо да спят, а е се изсмяли и казали, че е луда и няма да будуват цяла нощ за нищо на света.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #988 -: април 24, 2015, 11:49:49 »

В случая с акушерката мен ме притеснява, че дори да бъде пуснат записа от камерите, в съда няма да го вземат под внимание, защото законите в България са такива - СРС-тата не играят. 
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #989 -: април 24, 2015, 11:52:25 »

Наде, взимат ги под внимание, докато бях на стаж даже гледахме записи в съд. заседание. Въпроса е да се докаже автентичност- някой експерт да каже, че записа не е пипан или преправян. Това не е СРС, а веществено доказателство.
Активен
Страници: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines