Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 15:17:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 242060 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #825 -: април 21, 2015, 15:33:16 »

То май в чужбина, като живееш, по-лесно може да видиш някое съкровище. nea
Ние все се каним за по-големи обиколки по 100-те национални обекта, ама пусто време. Пак де, доста места сме посетили. ММ се беше ентусиазирал много, когато се сдоби с книжката. Сега само мрънка, защо той нямал печат от софийския зоопарк. Спомен нямам! Най-много някой да е спал на гишето и да е лепнал само на мен печат crazy
Нансита, сетих се за колесниците. Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #826 -: април 21, 2015, 15:57:43 »

Ина, никой не те напада. Абсолютно е нормално, да си правиш сметка на парите, все пак сте с малка принцеса и е на път още един бебок. В случай, че имате време и решите да отделите финанси - ще отидете, ако не успеете, няма да е от нежелание..

Али, с тази книжка се разхождам от 7-ми клас. Имах 73 печата и я загубих преди 2 години, докато бяхме във Враца (родния ми град), от където разбира се нямах печати  crazy Поревах си доста, ама  pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #827 -: април 21, 2015, 16:03:47 »

Ние няколко пъти си купуваме книжки, аз вече имам печати за първата значка, ама не съм ходила да си я взема. Нещо не знам защо ми се ходи на екскурзии из чужбина. Като малка с нашите много обикаляхме, те са ме водили почти на всички забележителност, ама аз от тръшканици само от снимки от на мама разказите си припомням, че съм ходила.
Аз чакам патето и да ходим да му купи подарък за рождения ден, че ми извади душата- КОГА ще отидем.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #828 -: април 21, 2015, 16:06:25 »

Като казахте книжката 100 национални обекта, се сещам, че имам книжка 100 национални кръчми и си я ползвам с кеф, като ходя в командировка някъде. От софийските сме ги пообрали, ама има още ехеее, колко много да събираме.  pardon
Ина, няма човек, който да не си прави сметката за какво и с колко разполага. Аз в студентските си години живеех като мишка- всичко за УНИ-то трябваше да си купувам сама, понеже ни даваха материали с изтекъл срок. crazy Тогава съм ходила 1-2 пъти на кино или театър. То нямах и време,де. Сега пък събираме за сватбата, после за жилище - край нямат тия разходи,ама пък няма как иначе. Кога ли ще ми направят заплатата 5000лв нето!?!?!?! biggrin Ще ходя да подпитам ЧР и шефа, че са на кеф днес.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #829 -: април 21, 2015, 16:08:43 »

Нансита, я каже за тая книжка с кръчмите, от къде се взима? хубави ли са кръчмите?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #830 -: април 21, 2015, 16:31:17 »

Alichka, не са парчета, фрагменти са Wink

Аз пък един от малкото археолози, които не обичат да ходят на разкопки. Трябваше да ида в чужбинда да уча история на изкуството, ама като не съм амбициозна, така ми се пада.
Радвам, се че не съм ви отегчила. Аз обичам да разказвам, ама без картинки, не е интересно.

Аз ще готвя макарони болонезе, за мен само макарони сирене.

Снощи устнових, че всъшност съм малко кофти детегледачка. До 2 часа помагах на момичето да си говърши един проект по френски, а никога няма да го направя за момчето. Но понеже момичето ми е умно, много ми хареса как тя си обясни това - защото съм по-добра приятелка, отколкото детегледачка. Какво да ви кажа, и моята работа понякога не е лесна.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #831 -: април 21, 2015, 16:35:29 »

Панда кофтито е, че като си майка е сьщото  pardon
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #832 -: април 21, 2015, 16:42:14 »

Нансита, я каже за тая книжка с кръчмите, от къде се взима? хубави ли са кръчмите?
Можеш през сайта да я поръчаш, можеш и от някое заведение да я купиш. В София са добри повечето.
http://100текръчми.bg/ тук има инфо. smile
Панди, няма как да имаш 100% еднакво отношение към децата. То като при хората, не всички са ти симпатични. Оф, сега пък излезе, че децата не са хора...  crazy
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #833 -: април 21, 2015, 16:50:48 »

Мерси, Нансита!
Панди, не си лоша детегледачка, напротив, момичето дори те смята за приятелка, какво по-голямо признание от това!
Освен това ми се струва нормално да се държиш различно с всеки /всяко дете/, все пак имат различни потребности, не можеш да се държиш еднакво.
Инче, още колко време имаш да се занимаваш с това учене? Не му ли се вижда края вече? Не е ли близо твоята заслужена почивка?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #834 -: април 21, 2015, 17:01:18 »

Няма край. Защитата на дипломната и конкурса ми са когато ще сьм в деветия месец (края на юни, с термин 9 юли).  GROAN
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #835 -: април 21, 2015, 17:04:07 »

Леле, Инче  girl_impossible. Дано бебока да стои вътре до края и всичко да мине добре, както искаш! Аз съм сигурна в тебе, че ще си пушка и ще ги смаеш на защитата! Брой дните до края, само още 2 месеца и ще дишаш спокойно като дипломиран......./забравих какво учиш  blush ИЗВИНЯВАЙ!/
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #836 -: април 21, 2015, 17:12:29 »

Няма край. Защитата на дипломната и конкурса ми са когато ще сьм в деветия месец (края на юни, с термин 9 юли).  GROAN
С Марта кога роди? Преди или след термин? Чувам от все повече майки, че има повторяемост! Стискам палци, всичко ще е 6, ще видиш!
 
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #837 -: април 21, 2015, 17:54:19 »

Марта е родена ден след термин. Аз се надявам от стреса да не родя. Нали адреналина блокира раждането. Нищо чудно в момента в който си поема дьх излизайки от конкурса да ми изтекат водите  girl_haha Добре че родилното е на 15мин с рейса от университета.

ПП. Уча психология на развитието на децата и подрастващите
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #838 -: април 21, 2015, 17:57:25 »

Инче, значи ще ти е полезно във възпитаването и отглеждането на малките.
А какво мечтаеш да работиш след като завършиш? Това ти е финала, нали? Защитаваш дипломната и си готова за пазара на труда?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #839 -: април 21, 2015, 18:40:00 »

Alichka, не са парчета, фрагменти са Wink

Ау, простете на невежия blush

100-те обекта книжка много късно си взех. До тогава  въздишах по тези на майка и на татко. Чаааак първи курс студентка. И си я купих от място, на което не знам дали втори път ще ида. Преди това съм обикаляла много с нашите. Ама то няма и как - от два различни края на родината са. pardon Винаги се е налагало да се спира по пътя, та гледахме да съчетаем с културна разходка. Така и почти цялото Черноморие съм обиколила.
Това с кръчмите ме удари в земята. Верно ли има такова чудо shok
Активен
Страници: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines