Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 11:53:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 242034 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #645 -: април 16, 2015, 09:42:57 »

Али, и аз съм с много ниско кръвно, затова питах. Чувала съм, че много ти се замайва главата, нямаш сили за нищо и т.н. Ама хайде ще го мисля, като му дойде времето.  smile Просто ми стана любопитно за малко повече инфо. smile

Тони, те вашите гости, наистина са ви взели за хотел и то all inclusive. Значи аз си избирам от другия вид - без преспиването. хихих  blum

Джоси, тъкмо щях да ти пиша за лентичката и видях, че си се справила. Ама то не останало време при теб. smile

Аз не харесвам такива животинки, с които няма как да си поиграеш. Скучни са ми. Това риби, костенурки, мишки и прочие - хич не ме впечатляват.
Имахме папагали, но понякога забравях дори, че съществуват. Никога не съм се занимавала с тях. Който ги е искал, да си ги гледа хихих ами така, де.  Wink
Виж кучета много обичам. Когато бях малка имахме различни породи, защото майка ми се занимаваше с това. Обичам ги тези животни, но не знам как ще преживея евентуалната им загуба. Не мога!  sad
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #646 -: април 16, 2015, 09:50:38 »

А, виж, то и аз обичам гушливи животни. Да мога да ги намачкам! blum dog cat Обаче костенурките са ми някак интересни. И аз не мога да си обясня с какво точно. Пилци не обичам. Даже папагалите ме изнервят как врещят. Имала съм хамстер - готино е! Мишките знам от кумата, че много хапят, ама нямам опит с тях.
Хахаха, сега питам малката дали иска на разходка, а тя ме пита "Мааа?". funnytooth Ако не преброим уличните котки и кучета, все едно не сме били навън.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #647 -: април 16, 2015, 10:38:05 »

Здравейте милички, аз минавам за едно бързо здрасти и тичам по задачки и разходки.smile

Само да кажа за Тони и наглите хора- на това му се вика Аврамов дом, или казано по нашенски - Райчо-петковия хан lol Не можеш да спреш наглостта на хората, само може да ти писне по някое време и като ти писне тогава става весело...

Навремето имах костенурка,  но сухоземна - много беше яка и се показваше само пред мен, но и от нея направих алергия и я махнаха нашите sad Съдба, ко да праиш...

Е, това е засега, тичам за козметика да купувам и после ще се разходя в Борисовата - ако някой е наоколо да казва kiss2

Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #648 -: април 16, 2015, 11:21:24 »

Здравейте сладурки! Аз вчера следобед го изкарах в работа, а днес се знаимавах с родната милиция до обяд. За пореден път ни разбиха колата и вече ми писна. За капак, трябва да чакам и протокола от кат, за да я закарам до застрахователя за оглед. И чак тогава мога да сменям стъклото. Как не им писна все нашата кола да разбиват- не знам. Ни аларма ги плаши, ни бой.  beating GROAN Boy cry
Сега имам найлон за стъкло и е голяма гъзарийка. Чак шефа ми се смя. Ама си има и един голям +, колата е проветрена. Все пак цяла нощ е стояла без прозорец и ще я почистят основно. Ехее, плюсовете станаха два!  girl_impossible
Отивам да дочета темите от вчера, че съм изпуснала.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #649 -: април 16, 2015, 11:42:09 »

Ужас, много е гадно това, Нат  girl_impossible Колата я държите пред блока, ама къде живеете егати, отдавна не съм чувала такива неща  huhhuh.gif Има и друго положително, не си затворена в офис, а си на въздух  good blum
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #650 -: април 16, 2015, 11:53:02 »

В Дианабад сме, точно до Търговска лига. Егати глупостта е,наистина. Аз вече съм в офиса, че изпратих едното шеф да води преговори и съм му дала една камара формуляри и документация, пък той нищо не вдява от тия документи и чакам да ми звънне да давам обяснения и разяснения.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #651 -: април 16, 2015, 11:55:22 »

Егати неприятното.. ама като стана дума за неприятно, видяхте ли това:



Горкият, 100% го е захапала и като не е очаквал.. Тая Мадона, не знам как и защо, но никога не съм я харесвала.. Толкова ми е извратена, но по неприятен начин.. хахаха Някак гадна ми е nea Най-смешното е, че след този момент на стрес и отвръщение може би, уловен от фотографите, е написал в инстаграм "„ Всички интерпретираха погрешно моя шок! На мен ми се случи да ме целуне кралицата, самата Мадона, и аз ще помня това цял живот." Дали са го натиснали да го напише хахаха
« Последна редакция: април 16, 2015, 11:57:16 от alexandrova_90 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #652 -: април 16, 2015, 11:58:51 »

мен па тая би ме било гнус да ме целуне, разбирам го. А на едно място пишеше че гланцът ѝ за устни имал ужасен вкус, така се бил оправдал той .

У нас никой па не смее да спи, първо няма диван, сега и фотьойла махнахме, въобще сме страшно гостоприемни  pardon pardon pardon beating

аз харесвам всякви животинки, костенурки, таралежи. smile

Вижте как са съживили грозните нещица:
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #653 -: април 16, 2015, 12:03:35 »

Е какво не, тя е на преклонна възраст и е толкова влачена милата.. Страшно си е funnytooth

Много са яки тези съживени неща, харесва ми много като идея. Супер се изкефих като изрисуваха старите грозни трамвай, повече такива неща трябва да има. Но съм твърдо против безумните драсканици на можещи и неможещи хора по стени, паметници, сгради с историческо значение, просто блока ми и т.н  beating

Обожавам животни с изключение на мишки, котки и змии, от които изпитвам истински ужас. Просто не искам да ме доближават, не ги мразя и им желая доброто хахаха  pardon
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #654 -: април 16, 2015, 12:09:49 »

ехее, сега видях на djosi костенурковците. Големи са сладури. Djosi, може да им вържеш по една цветна лентичка на главата и да ги наснимаш като костенурките нинджа. heart  girl_wink
Ние преди години гледахме един таралеж на терасата. Таралеж+яйце за обяд = кофти комбинация.
Еми, много ме радват такива снимки. Трябва всички сгради да ги рисуват така. Сега в студентски град има една нова сграда,която максимално ме кефи. Фасадата е черна, на нея са нарисували разни формули от физиката и математиката, нарисували са Айнщайн. Много е добра.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #655 -: април 16, 2015, 12:25:52 »

И мен ме радват такива проекти. Виж онази простотия с опаковането и нависените парцали... Било ми ти изкуство. Аре, моля ви се! beating nansita, я снимай някой ден, да видим и ние.
Тая Мадона я харесвах преди време. Ама и тя с годините голям кукумицин стана. Вече се чудят с какво да станат популярни. По този повод снощи комшийката ни разсмя. Братовчедка й имала навик да се снима (постоянно) и през половин час да качва снимките във ФБ! Хора без работа и хобита!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #656 -: април 16, 2015, 12:41:56 »

На Илиян леля му е такава.. Постоянно обяснява как се скапва от работа и едва смогват в спешното (там работи), а непрекъснато е във фейсбук и не спира да споделя снимки на полуголи мъже с някакви супер-зверски-смислените сентенции  pleasantry, такива от типа "Ако не споделиш, ще си счупиш крак"; или просто селфита с апарат за мерене на кръвно и стетоскоп  crazy

В случая наистина е по-добре да няма работа, защото това ще значи, че по-малко хора имат нужда от спешна помощ, ама..  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #657 -: април 16, 2015, 12:52:22 »

"Ако не споделиш, ще си счупиш крак"; или просто селфита с апарат за мерене на кръвно и стетоскоп  crazy

laugh Ще опрем накрая пак до здравето на патерици! Тя не е за спешното, в Курило добре може да се впише crazy
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #658 -: април 16, 2015, 15:14:56 »

Егати затишието  crazy NO
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #659 -: април 16, 2015, 15:25:18 »

Така, най-сетне да напиша:
Излязохме навън, мъжете пиеха бира под асмата, а жените +младоженеца и кума танцувахме пред къщата на наште. Знаех, че може да ме досрамее посред бял ден и то с рокля с деколте до пъпа та предвидливо бях ударила 1,2,3 аперитивчета за отскок. В резултат хич не ми пукаше кой гледа... После като гледах снимките на всички съм се ухилила като зелка. Баба ми бог да я прости ми вика известно време след сватбата : "Толкоз ли ти бяхме втръснали, че така се зарадва, че си тръгваш от бащиния дом  blush " хихихи. Тя имаше много незабравими Лудо-горски лафове, но за тях друг път.
След 2-3 танца постлаха едно такова бамбуково ли ратаново ли нещо на земята. Който има село може да е виждал такова слага се на земята вместо черга. Седнахме всички на него. Жените на земята, само аз на стол по средата, че да ме виждат всички. Целувах ръцете на свекито и там другите жени от родата, след това беше даряването с пари и злато. В миналото са се давали и платове, за да си шие снахата различни тоалети. И при мен имаше някоя друга басма или пясъчна коприна, пазя си ги в нашата стая у свекито, да седят за спомен.
След даряването най-близките жени хвърляха бонбони над главите на зяпачите да ни е сладък живота. Най-обичах когато баба ме водеше по сватби да събирам бонбони. Брояхме с другите деца кой е събрал най-много.  heart
Следва най-трогателния момент - прегръдки целувки и прощаване с най-близките. Бащата задължително последен и качва булката в колата. Има една адски тъжна мелодия, която ме разплаква на всяка сватба, свири се само когато бащата се прощава с булката и се качва в колата. Ако я намеря някъде ще ви пусна линк. Няма да се впускам в подробности, че настръхвам -само отбелязвам, че тогава видях татко разплакан за 1ви път.
Следва продължение...
Активен
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines