Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 18, 2024, 04:52:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 241690 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #330 -: април 08, 2015, 09:24:41 »

Добро утро.

Рататуй ме нацели с препоръките за филмите. "Туристът" ми е от любимите филми и от същия тип като този който си гледала, Ина. Гледай го задължително! "Интерстелар" не е любовно-романтичен, ама на мен мноооого ме впечатли. И ние го гледахме наскоро, аз даже май и тогава му направих реклама.

Монтесори и на мен ми е интересно да я прочета. Мадлен Алгафари е бг варианта, тя има книжка с детски приказки за възрастни, свързани с възпитанието, не й помня името, ама има много интересни попадения. Запомнила съм и гледам да го прилагам, че на децата никога не трябва да се говори с частицата НЕ - "Ходете бавно" вместо "Не тичайте", примерно.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #331 -: април 08, 2015, 09:27:03 »

"Детето" се казва книгата, за кяото говоря. Иначе четох сьщо и "Етапите на вьзпитанието", която е сьвсем мальк формат и е 40стр, но е много вдьхновяваща  good

Значи Туристьт ми е на дневен ред.

Ох, колкото и да не ми се иска, трябва да ставам да се обличам  cray

Иначе не ми честитете, то нищо не е станало още. Само имам рандеву, предполагам че тя вика поне 10 човека, а и не се знае дали ще мога да валидирам М2 с него, защото е без отговорности. Днес ще питам.
« Последна редакция: април 08, 2015, 09:28:34 от inaxastra » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: април 08, 2015, 09:29:23 »

Шокиращо е, много би ми било интересно да разбера кой е филма?

Иначе за боядисването на яйца преди малко ми дойде музата... Попаднах на още една статия и ще приготвя артилерията, пък да видим на деня колко ще ми се боядисва.. Представям си го забавно с толкова жени и с малката на едно място  yahoo Ето я http://www.zajenata.bg/%D0%B1%D0%BE%D1%8F%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D1%8F%D0%B9%D1%86%D0%B0---13-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%B8%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D1%8F%D0%BC%D0%B0-%D0%B4%D0%B0-%D0%B2%D0%B8-%D0%B1%D1%8A%D0%B4%D0%B0%D1%82-%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%87%D0%BD%D0%B8-%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%BE-%D0%B1%D0%BE%D1%8F%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-%D0%BC%D1%8A%D1%80%D0%B7%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%B8-%D0%BA%D1%8A%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D0%B8-%D1%8F%D0%B9%D1%86%D0%B0-%D1%81-%D1%86%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B8-%D1%82%D0%BE%D0%BF%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%B0-news39688.html
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: април 08, 2015, 09:31:16 »

Това с убийството пред камера, доколкото знам, е започнало още по време на WWII. Имаше един документален филм за извращенията в тоя период, но не се сещам как се казваше. Ако го намеря, ще ви дам инфо. Гадости са, няма да пиша тук.

Ина, отбелязвам си да прочета "Детето" .

Ние боядисваме яйца в събота. Едно време се събирахме на село цялата рода и боядисвахме заедно яйцата. Сега вече сме се пръснали из света и рядко се виждаме.  sad
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: април 08, 2015, 09:31:39 »

Инче, аз съм в четвъртък. И  в събота бях дето мина и сега чакам уж резултати, но силно се съмнявам от 1000 човека, борещи се за 30 места да допуснат някой който не е с връзки, още повече то е обществена тайна, че само с връзки стават нещата.
Сега се сетих като заговорихте за филми с бременни за позабременяла и план Б. На мен ми харесват и са ми забавни.
Али, помниш ли как се казва филма с проституцията. Ние се падаме по такива, мм романтични комедии да не види и аз съм си извратена и ми се гледаха кървави филми с яки начина как умират героите и затова изгледахме всички части на последен изход.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #335 -: април 08, 2015, 09:32:17 »

Само да допълня, че Анджелина Джоли в "Туристът" е просто неземно красива. Тя по принцип участва все в екшъни и женствеността й отива малко на заден план. В този филм е толкова фина, стилна и в целия си блясък!

always_and_forever, аз този филм за Св.Валентин отдавна го гледах по Фокс лайф, понякога и там имат добри попадения за романтични филми, които не са придобили нужната им слава. Разревяващ беше много.

Пиша, пиша, а 3 реда съм написала и пак : Внимание - 3 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #336 -: април 08, 2015, 09:35:49 »

Запомнила съм и гледам да го прилагам, че на децата никога не трябва да се говори с частицата НЕ - "Ходете бавно" вместо "Не тичайте", примерно.

Да, това и аз гледам да го прилагам. Wink Въпрос на навик е, в интерес на истината.

Ина, тези хора живеят, за да шокират - с поведението си, с мислите, с изказванията. Това са хора от нездрави семейства. Не малка част от актрисите се подлагат на пластични операции като избиване на комплекси един вид. Оф, не помня много детайлите. Само се замисли... Тук в България масово деца, които са учили в ТВУ (или както сега се казват там) или са под наблюдение в педагогически стаи към полицията, са от този тип семейства. Тотален разпад на отношения, самотни родители, насилие вкъщи и тн, и тн. Тук вече зависи как ще отреагира детето, дали е интровертно, или екстровертно, дали ще стане насилник, или жертва на такъв.

Филмът ще бъде търсен, обещавам Wink
Изписахте темата blum
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: април 08, 2015, 09:43:28 »

Ама много трудно се отучва човек да казва НЕ на малко дете. Аз и "по-бвано" съм казвала, и "не тичай" съм казвала - ефектът е един - диването си правеше каквото си е наумило. Ще видим как ще го прилагам на моите деца някой ден.  crazy

Али, липсата на всякакви морални ценности у родителите също играе голяма роля. Ама то може би се припокрива с тотален разпад на семейството...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #338 -: април 08, 2015, 09:48:05 »

Сетих се!!! "8 милиметра" се казва филмът с Н. Кейдж. http://filmitena.com/mov/41/8mm-osem-milimetra

Нансита, по повод НЕ-то се сещам. Имах в училище съученичка, която имаше проблем със слуха. Малко трудно общувах с нея в началото. После се сближихме и някак вече не ми беше трудно. Тъкмо си казах, че съм свикнала да общувам с човек с увреждане... В унито имах колега, който е незрящ. Шок! Не от друго, а от това, че не знаех как да общувам с него. Как да кажа нещо, за да не го засегна. Трудно е да се владееш и да казваш "Снощи по ТВ даваха...", а не "Снощи гледах по ТВ...". Свикнах с времето. Въпрос на навик е! И двамата са страхотни хора! Уникални! Имаше за какво да полагам усилия 10x
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: април 08, 2015, 09:57:39 »

Добър ден smile
За филми си  говорите, аз преди гледах само филми на  ужасите и комедии. А за тези, който говорите са брутални за мен и не ги гледам. Гледахте ли новата версия на Пепеляшка на Дисни, страхотен филм приказка. Най добрата версия която съм гледала.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: април 08, 2015, 10:01:43 »

Али то навик, ама не ти ли се случва при някоя голяма беля просто да кажеш не, вмасто да се замслиш как да го формулираш.
Принципно и аз не казвам "не", ама то някой път нямаш време за друго smile
Като говорим за бели, да ви се оплача Алекс така се изпика на спалнята, като крава. Намокри всичко, шалте, олекотена, чаршафи ... sad Направо ми идеше да затворя в нейната стая, да не я виждам, че й бях бясна. Добре, че свеки беше тук да ме миряса малко, че дишах огън.
От филмите, аз съм си драпнала Пагминтън. Ще видим кога ще го гладем. Но мен такива лекички филми ме разтоварват. Гледах и Пепеляшка по същата причина и да убия малко време.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: април 08, 2015, 10:04:11 »

Момичета,съвсем случайно попаднах на това клипче и честно да ви кажа ме натъжи адски много и напълни очите ми със сълзи. cray
https://www.facebook.com/video.php?v=682710665152734
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: април 08, 2015, 10:05:37 »

Ние пък напоследък с ММ сме захапали едни сериали и само тях гледаме. С 300 зора изгледах един филм оня ден.
Гледаме Shameless (голяма веселба), И Marvel Agents of Shield. Т.е. последния ММ го гледа, а аз спя.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #343 -: април 08, 2015, 10:10:07 »

Али то навик, ама не ти ли се случва при някоя голяма беля просто да кажеш не, вмасто да се замслиш как да го формулираш.

Ааааа, Пънки, не съм самото съвършенство, моля, моля! Даже съм далече от съвършенството. Казвам си го, казвам, пустото му НЕ lol Просто се старая да е максимално рядко. pardon

Росита, колкото и жалко да е - няма начин да се премахне това различие. Винаги ще има бедни и богати sad
Я казвайте сега кой е онзи филм, в който Анджелина Джоли играеше посланик на ООН. По време на снимките беше решила да осинови дете от тази държава. Пфууу, хич не помня имена GROAN
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #344 -: април 08, 2015, 10:14:11 »

"Агент Солт"?

Това детенце верно е много миличко, Роси.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines