Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 12:17:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване! - 2 част  (Прочетена 167011 пъти)
 
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: февруари 03, 2009, 17:20:03 »

Момичета, и аз съм на диетата на Дюкан и съм много доволна. За седмица съм свалила 4 кг, което е страхотно! Чувствам се добре и по - важното, че не съм гладна. Търся си съмишленици, за да обменяме опит в диетата.

Аз, аз , аз  blum
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: февруари 04, 2009, 00:01:23 »

Аз преди три години с помоща на диетоложка за 2 месеца и половина успях да сваля 10кг,но искам да ви кажа,че потенето във фитнеса беше обилно girl_wink Обаче съм си лакомничка и мързеливка и пак си ги върнах килограмите,че даже и 3 отгоре,значи сега имам да свалям 13кг shok Какви ли не диети и чайове и хапчета и какво ли още не съм пробвала-ефекта е 3-4 кг,които си възвръщам след време...
Та да си дойда на думата-начина за отслабване е по-малко количество храна(за всеки организъм различна храна) и повечко движение и спорт!!! И най-важното е след това да задържим килограмите,а не да се отпускаме и пак да се залежаваме!!! А най-интересното е,че това го знам много добре(на теория),а сигурно и Вие,но защо е толкова трудно да се спази???
Сега от 3 дена съм на разделно хранене и аеробика и каланетика,засега резултата е 2кг,но дано да остискам по-дълго така!!!
Успех на всички! good
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: февруари 04, 2009, 00:24:14 »

Хайде и аз да се включа отново в темата.. значи доколкото някои са чели моят неуспешен опит с Дюканчо предният път..грешката е била в мен, аз не приемах витамини по никакъв начин. Другото , което правих беше че пиех по 4-5 л вода че и не ми стигаха..а аз задържам в единия бъбрек и от там ми е идвал проблема..Та реших аз да се пробвам пак и резултата е -10 кг( общо с предните 3 които бях свалила) и това е от 7 януари, и искам да ви кажа че продължавам, сега нищо не ме боли, чуствам се страхотно, но всеки ден пия мултивитамини.Другото което е че  с тая диета се сваля много на см, и по бавно на кг, но според мен аз открих " моята диета".Така че, който е решил да я изкара докрай, няма да сгреши, стига да устоява на изкушенията и да прави вси1ко така както Дюкан пише.Диетата действа..( скоро ще пусна снимки от преди и сега да си кажете мнението). Успех на Гери и на Маги!  give_rose
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: февруари 04, 2009, 06:03:30 »

Браво Kristinka много се радвам че си открила грешката и сега всичко е наред, толкова е хубаво да виждаш как се топиш, по принцип свалянето на сантиметри е по-важно и знай че всеки см е само мазнина, не сваляш грам мускули, което е чудесно, браво и за резултатите, успех и за напред, спазвай си и третия етап и няма да качиш въобще.
Сега да се оплача, аз не спазвах много стриктно третия етап, понеже бях изкарала около 4 месеца на втория и малко ми беше поомръзнало и резултата е 3 кг отгоре но се чувствам много потдута сякаш съм качила 10 и сега ми е толкова трудно, направо полудявам. Значи 1 месец бях на Дюкан и си я спазвах много добре, всичко както си трябва - резултата беше 1 кг  cray cray cray cray cray не знам от гадната американска храна ли от какво ужасена съм, а през по голямата част съм прекарала на айрян понеже месото им е тъпкано с глупости и дори не ми е вкусно пък какво остава за чисти протеини  cray и от 2-3 дена така съм се отчаяла, само си опитвам от на милото яденето и ми е много гузно нищо не спазвам, днес даже изядох не 1 а 3 бомбона  cray сякаш нямам сили да продължа. Знам че като отида в БГ ще си ги свала, но ме е страх да не кача още докато се прибера тогава свалянето ще стане по-трудно. Последната ми надежда е - ще пробвам лунната диета сега на пълнолуние, само че не знам колко е ефективна за задържане, може би ако ям само зеленчуци за седмица след това може и да задържа не знам не знам направо съм в паника. Ще кажете не се шашкай толкова, но като знам как ми се лепи и въздуха се вцепенявам, не искам да стана като дебелите тлъсти американки. Някой ако е пробвал лунната да сподели моля  cray cray cray
Извинявайте за дългия пост, но трябваше да се оплача, толкова ми е свинско  angry
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: февруари 04, 2009, 07:51:57 »

Cinderella, не се отчайвай мила give_rose Преди години за балът ни моята класна беше стшно отслабнала именно с лунната диета... good
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: февруари 04, 2009, 08:20:18 »

maj4eto  благодаря мила, пак ти ми даваш кураж, другата седмица е пълнолуние ще я пробвам и ще разказвам има ли резултат при мен, дано има че GROAN
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: февруари 04, 2009, 08:31:41 »

За нищо,мила smile
Ето какво намерих smile http://www.lose-weight.hit.bg/moon-diet.htm
http://news.fashion.bg/article/1607/5/moon-diet-calendar-moon-phases-2009
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: февруари 04, 2009, 11:51:13 »

Cinderella, не се притеснявай, мила. всичко ще си дойде на мястото.И аз съм правила лунната диета и наистина действа. Можеш да пробваш и 4-5 дни само П дни, и резултата ще си дойде на мястото.
И тук храната е пълен боклук( за Англия става въпрос), но аз си ям само месо, пълно е сигурно с боклуци, но все пак е нещо, аи щом си отслабнала предния път от тия продукти, няма как сега да не стане.Успех  give_rose
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: февруари 04, 2009, 11:52:11 »

А как издържате с диетите по време на ментруация?!  crazy Аз вече 5 дена съм стрикна с Дюкана, но днес немога да спра да мисля за парче шоколадова торта, направо откачам ............  GROAN
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: февруари 04, 2009, 12:04:24 »

Гери, аз нямам проблем със сладкото и по принцип не си падам много по него..но щом ти имаш такъв проблем , можеш да си направиш нещо сладко-режимно.има страшно много рецепти в нета, виж едно Брауни може да ти свърши работа...
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: февруари 04, 2009, 12:18:04 »

Не ми се яде просто нещо сладко, в къщи даже има някакъв диетичен пудинг....работата е там че ми се яде точно определена торта, от една сладкарничка до гарата  Girl_hide Ще видя може и да хапна, вместо да се мъча, ще помисля  pleasantry
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: февруари 04, 2009, 12:34:26 »

Не ми се яде просто нещо сладко, в къщи даже има някакъв диетичен пудинг....работата е там че ми се яде точно определена торта, от една сладкарничка до гарата  Girl_hide Ще видя може и да хапна, вместо да се мъча, ще помисля  pleasantry

Пробвай да си разтвориш трици с подсладител, може и да ти се отяде тортичката  girl_wink
Активен
katrin_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: февруари 04, 2009, 12:39:07 »

За сега аз нямам проблеми със сладкото. Не че не ми се яде - непрекъснато си представям една голяма торта, един камион шоколад и много мандарини, но се въздържам. Когато ми се яде много, ама наистина много, се залъгвам с едно корни без захар и продължавам нататък. А ядете ли трици преди обяд? На мен са ми много гадни. Повдига ми се докато ги хапна, но дерзая. Чувствам се като прасе, на което са му забъркали една купичка със смески.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: февруари 04, 2009, 12:41:14 »

За сега аз нямам проблеми със сладкото. Не че не ми се яде - непрекъснато си представям една голяма торта, един камион шоколад и много мандарини, но се въздържам. Когато ми се яде много, ама наистина много, се залъгвам с едно корни без захар и продължавам нататък. А ядете ли трици преди обяд? На мен са ми много гадни. Повдига ми се докато ги хапна, но дерзая. Чувствам се като прасе, на което са му забъркали една купичка със смески.

И мъжа ми вика че само прасетата ядът такива неща  funnytooth На мен ми хареват, в купичка кисело мляко  pleasantry
Активен
katrin_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: февруари 04, 2009, 12:50:45 »

И аз съм на мнението на мъжа ти, но съм принудена. След толкова опити да отслабна...няма как. Моят мъж не смее да прави такива изказвания, защото  beating. В края на краищата трябва да ни укоражават и да бъдат с нас в добро и зло. smile
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines