Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 06:40:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Стара Загора !!!!! част 6  (Прочетена 137816 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: юли 16, 2009, 19:12:29 »

Заповядайте в новата тема на Старозагорските булки, където да споделяте всички вълнения покрай подготовката на сватбата и моля, не преминавайте границата на добрия тон или не обръщайте внимание на този, който го направи! 
Много моля, без "записи" в темата! 
Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 16, 2009, 19:37:06 »

Охо нова темичка smile

Ами Тея мойто мъж нищо не ми подари тогава, но яко се получи според мен тази изненадка...... blush
Активен
Били
Сватбар
***
Публикации: 171



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 16, 2009, 22:03:59 »

Теа, много благодаря за комплимента за килограмите, но аз не се чувствам добре така. Искам още 5-6 кг да махна.
Аз също поръчах от тези тениски, но няма надпис на гърба и се чудех къде в Стара Загора мога да я дам да ми добавят тази щампа  blush

Намерихме си джип да ни кара  yahoo Шевролет Каптива- сребрист- на някакъв познат на баща ми. Искаше ми се да е черен, но в крайна сметка и този върши работа
« Последна редакция: юли 16, 2009, 22:06:39 от Били » Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 16, 2009, 22:35:21 »

Ели - питаше защо не виждаш сватбеният ми албум..  cray
Ами , преди повече от година когато се регистрирах тук, почвах подготовката на моята сватба.. която за съжаление не се състоя..
Тогава си бях направила сватбен албум, но после помолих модераторите да го махнат - просто вече не ми трябваше.
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 16, 2009, 23:35:06 »

Били , знам за едно магазинче където правят такива надписи ( сина на жената , която продава там ).Тръгваш по ул.Ленин към Аязмото . На края на улицата има магазинче за 1левче а точно преди него е магазин за дрехи( от лявата страна).Човека прави и сватбени етикети , има малки шишенца с надписи за подаръчета, надписва чаши, прави табели ''младоженци'' и разни др такива неща smile
Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 17, 2009, 08:28:59 »

Били радвам се че си намерила вече кола.....  Yes
А за щамповането там от където си я поръчала немогат ли да ти направят и отзад надписа....?
Провери тук мисля, че имаха за щамповане... http://www.patchov.com/

Slyn4o  Извинявай, че попитах ... не се съобразих, а и не съм видяла никаде да го споменаваш...
Извинявай пак... Сигурно ти стана кофти... shok blush
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 17, 2009, 08:43:21 »

Били, и аз за Пачов знам. Дори вчера с милото ходихме до там за една табела. Той ми каза, че преди, на старата работа, са си носели там дрехите за щамповане на логото на фирмата good
Пък за автомобила и аз идея си нямам къде ще го търсим. И двамата сме на мнение, че няма да дадем пари за кола под наем, освен ако не е нещо ретро или по-интересно. Предполагам, че ще проучим близките и приятелите ни дали не могат да ударят едно рамо blush...
Активен
Били
Сватбар
***
Публикации: 171



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 17, 2009, 16:32:03 »

Ада, и аз съм решила в деня преди сватбата да се поглезя и да се грижа само за себе си. Днес си запазих час за кола маска (на цялото тяло) и масаж. Друго, с което мисля да се занимавам са маникюр и педикюр и цял ден релааааааааааааакс. А подписването от колко беше? Да отида да те видя  yahoo yahoo yahoo
Активен
Alexa_sf
Любопитен
*
Публикации: 38



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 17, 2009, 17:35:00 »

 Аз съм решила всичко това да го направя в петъка:) ..даже вече и часове имам записани Bravo

Весело Ада!
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 17, 2009, 19:49:00 »

Заралийки, сега като се зачетох в темата Ресторанти, та сериозно се замислих дали не трябва да отидем да си запазим дата за църковния и гражданския брак, а после и да капарираме ресторанта. Все си мислех, че е твърде рано, ама дали пък не е време? Как мислите вие? huhhuh.gif
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 17, 2009, 21:31:10 »

Ели - няма проблем! При мен всичко вече е наред smile
Ада - страхотна сватба ти пожелавам утре. Вече е сигурно че няма да вали - така че, забавлявайте се и бъдете най-щастливите утре  weddingday И чакаме снимки smile
Velvet   - вие се бяхте спряли на Сити, нали?
« Последна редакция: юли 17, 2009, 21:34:58 от Slyn4o » Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 17, 2009, 22:05:56 »

Да, Слънчо, харесахме си Сити - заради цветовете и самия интериор, и това че няма да има нужда от кой знае каква украса smile
Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 18, 2009, 07:48:54 »

Ада  Ако мислите, че до сега сте били щастливи, то от тук нататък бъдете истински щастливи
сто пъти повече! Ако до сега сте се чувствали обичани, то от тук нататък бъдете обожавани, чувствайте се и бъдете желани, неповторими и единствени!  Ако до сега сте мислили, че сте опознали любовта,
то пожелавам Ви от тук нататък да я видите в целият и блясък..... give_rose weddingday nazdrave
Пожелавам Ви ДНЕС да е най- щастливия Ви ден ! Честито и наздраве! nazdrave
velvet Сопмням си че някой беше казал, че е рано да се запазват дати за съвета за май месец и най рано можело Ноември.... Мисля, че все още наистина е рано, но не по късно от Ноември, защото и аз като теб исках да сме май и като отидохме Декември да проверяваме за датата се оказа, че за нощна няма часове.... След което реших и да проверя в ресторанта как стоят нещата и от Май отидохме на Юни. Също като теб държах да сме в този ресторант (Кипарис) 
« Последна редакция: юли 18, 2009, 08:01:41 от Elitooo » Активен
Били
Сватбар
***
Публикации: 171



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 18, 2009, 20:55:47 »

За датите- ние запазихме 08.08.09. още през октомври или ноември миналата година. Аз също мислех, че ще е рано, но жената каза,че имат запазени дати чак за септември. Ако нещо стане по- нататък, датата може да се промени, стига да е свободна новата дата. Аз така сменях часа на подписването.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 18, 2009, 21:59:54 »

Ами...значи ще разберем на място дали може или не blum Към средата на август, когато се върнем от почивката, ще отидем и ще ви разправям след това. Дано не е рано и да си запазим нашата датичка smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines