Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 18, 2024, 19:31:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Monikamaria - 28.08.2011 година  (Прочетена 92939 пъти)
 
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: август 16, 2011, 09:22:44 »

Monikamaria, не трябва ли да ти е по-голяма тортата  crazy аз вчера уточних моята и я поръчах и понеже сме 120 човека е на 4 етажа, като между етажите разстоянието ще го запълнят с естествени рози, разцъфнали в лилаво. Имаше и вариант да са захарни розите, но с естествени ми хареса повече :)Само като идея го давам, моята я харесах от едно списание, но видях и снимки на изпълнени от фирмата такива торти, жалко, че са в Пловдив, можеше да ги ползваш.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: август 16, 2011, 09:44:23 »

Мони, давам едно предложение, защото мисля, че цветовете ще паснат на твоята сватба, ако ти хареса ще ти пратя на лични координати на тази фирма. Въпреки, че са в Пловдив, мисля, че можеш да говориш с тях колко ще ти излезе транспорта, но знам, че каквото и да харесаш ще го изпълнят на 1000 %


* 155081_149868841725442_100001069827765_247395_383289_n.jpg (64.71 KB, 540x720 - видяно 185 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #122 -: август 16, 2011, 09:59:41 »

Стискам палци, да имаш най- красивата и вкусна торта! Съсипахте се с този апартамент.....Чувството, че ще направиш сам всичко най- добре, ми е болезнено познато  blush. Колкото е предимство, толкова е и недостатък по отношение на времето за почивка. Дишай дълбоко.....малко остана /ама после пак започва, та цял живот е така/!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: август 16, 2011, 12:17:37 »

lawyer, идеята с естествените рози много ми харесва и мисля да я ползвам, good но чакам да видя какво ще ми отговорят. За съжаление няма да мога да си поръчам торта от друго място, тъй като тази ни влиза в цената.  sad Затова сега ми е малко напрегнато. Иначе ние ще имаме по-малка торта за рязане и отделно парчета за всички гости.  smile
.....малко остана /ама после пак започва, та цял живот е така/!
Точно!!!  good  sarcastic
mimi1809, много е била красива твоята торта.  smile
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: август 16, 2011, 17:04:12 »

Monikamaria моята торта също ще е с естествени рози, защото много повече ми харесва така, а и  сладкарката, която ще прави тортата ми е добра приятелка и също ме посъветва, че по-добре естествените, отколкото тя да ги направи. Имам снимка на тортата, която ще ми прави в глаерията, само където отгоре ще ми сложи булка и младоженец фигурки и може би ще я поръси със златист прах. За 3 етажа /70 парчета/ съм поръчала 11 големи и 2 малки естествени розички.

Дано ти отгововорят, че могат да ти я направят.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: август 20, 2011, 01:24:29 »

Ето какво се случва около нас.  smile
 -Тъй като нямам доверие на сладкарите в ресторанта, мой приятел, който работи в ресторантьорския бизнес ще ми поръча тортата от негови близки колеги за почти никакви пари. Ще бъде само за ритуала и няма да бъде голяма. Ще бъде с бял фондан и естествени рози посипани с някакъв прах като захар, но не запомних какъв е точно.  scratch one-s head От ресторанта ще има просто парчета за всички гости.
 -Същия мой приятел ще ни направи и кетъринга за у нас, у младоженеца и у кума. Това е уговорено вече.
 -В неделя ще се видим с агентката по украсата за последните щрихи.
 -В сряда ще вземем алкохола.
 -В неделя съм и на пробна прическа, а вечерта на моминско парти. Младоженецът не иска да има ергенско парти!  shok Защо, не знам! Нямало смисъл! А пък на мен ми е малко тъпо аз да си имам парти, а той вкъщи да си гледа филмчета! Ще го убедя поне вкъщи да покани момчетата.
 -В понеделник отиваме да проверим как е положението с цветята и да занесем документите в ритуалната.
 -Имаме да довършваме още малко от подаръчетата - много пипкави се оказаха!  girl_impossible
 -Имаме и малко още от украсата - ще нижа перлички на корда. Днес боядисах свещите със спрей, тъй като са от тези големите чаени, но те са сребристи, а аз ги направих слонова кост.
 -Най-хубавото е, че с ремонта се приключи. Остана едни лайсни да сложим върху новите паркети в две от стаите. Днес сложиха первазите на вратите, а вчера приключихме с боядисването. Какъв кеф ми беше като махахме найлоните, с които пазехме да не се цапа, идея си нямате!  danceg Остава да се почисти и майка ми да ушие пердетата за хола.
 -Остава и да разтъпча добре обувките (което нещо не се получава  sad ) и да изгладим роклята!  girl_impossible
 -Имаме и една последна среща с хората от ресторанта, защото жената, с която говорехме излезе в отпуска ( Mad girl) и искаме да сме сигурни, че другата е наясно с всичко.
 -Имаме и двайсетина покани да дораздадем и да направя схемата с разположението на масите за хората от ресторанта и от агенцията.
Общо взето май е това!  vivasvat Все ми се струва адски много работа, а то всъщност не е чак толкова. "Вталясвам" се май!  scratch one-s head
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #126 -: август 20, 2011, 08:53:42 »

"Вталясвам" се май!  scratch one-s head
Какво значи това, че слабееш ли?  Wink Браво за апартамента, другата работа не е много, а е и приятна, чака те хубава последна седмица.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #127 -: август 20, 2011, 09:26:46 »

Ама то не останало. Вече се вижда края така, че си оставете и време за почивка. След целия този ремонт и подготовка имате нужда иначе на сватбата ще сте скапани. Весело изкарване на моминкото и многоооо да се веселите.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: август 20, 2011, 10:43:28 »

Лелеле колко работа сте свършили.  Bravo Така като гледам сте готови. Сега вече си почини и си поеми въздух преди сватбата. Вече ще чакаме голямото събитие.  yahoo
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: август 20, 2011, 11:27:29 »

Мони, нямам търпение да видя пробната прическа! Пожелавам ти да имаш едно незабравимо моминско парти.  danceg yahoo danceg Нали се предполага, че и то е един път в живота girl_wink blum blum Младоженецът като не иска, поне ти го изживей както си трябва! Girl_hide
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: август 20, 2011, 12:24:05 »

Еееех, момичета!  Girl_sing Още не съм наясно май какво ми се случва!  tease
Благодаря ви за пожеланията!!!  friends
П.П. Не видях добре и си помислих, че в по-горния си пост съм написала, че ще убедя младоженеца "поне вкъщи да покани момичета"!  funnytooth funnytooth funnytooth
« Последна редакция: август 20, 2011, 12:26:00 от Monikamaria » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #131 -: август 20, 2011, 15:25:56 »

Аз да се върна към тортата, че чак сега "включих" за розите. :\Това е най- старата техника за украса, вероятно подобрена и усъвършенствана вече. Розите се потапят в белтък /малко преди да стане на пяна/ и после се поръсват с пудра захар. Става голяма красота, правила съм такава годежна торта за брат ми. Хем аз не съм професионалист, представям си какво ще направи човек, на когото това му е работата! Monikamaria, ако е нещо такова, просто си съвсем в темата на сватбата - приказно и сладко good.
 Offtopic Да не вземеш да се впечатлиш от думите на Пачоран, аз като написах по- горе професионалист, и направо настръхнах  marionette
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: август 20, 2011, 20:15:14 »

Мони като чета, с колко задачки си се захванала  направо настръхвам!Направо си железна! Bravo
И ремонт(добре ,че го приключихте де) и украса и подаръчета и цялата организация ..... кога намираш време за всичко това?Помага ли ти някой?
Останаха 8 дни до сватбеният ти ден ,желая ти прекрасни последни момински дни!
Като имам време ще по-поглеждам в твоята темичка ,защото ми е много интересно ,какво се случва при теб.. nazdrave
Активен
dilqna87
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #133 -: август 20, 2011, 20:42:20 »

Браво,Мони и нашата сватба е на 28...и ние сме в екшъна като вас!Успех и много щастие и любов от мен!  give_rose yahoo heart
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: август 20, 2011, 22:51:18 »

Благодаря за пожеланията, момичета! give_rose
svekarva, мерси за съвета за розите! Значи ще е много яко!  danceg А за "Професионалиста"- по-добре да не му обръщаме внимание, че... tease
panteryx, аз не правя нищо друго освен да се занимавам с дома и сватбата, та затова имам време. Ако бях на работа  nea трудно щеше да ми е! А и мама много помага за едно, а младоженецът за друго!  smile
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines