Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 07:21:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища месец Януари,Февруари,Март!!  (Прочетена 129244 пъти)
 
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: ноември 07, 2008, 17:51:46 »

zlatomira, радвам се че притесненията ти са били напразни и с бебчо всичко е наред. А колкото до пола ... ами то почти не остана girl_wink и скоро ще разберете със сигурност  blum
elfina, честито синьо щъркелче, мила!
*Elle*, разкажи къде ходиш на йога, защото аз отдавна се каня, но нещо все не намирам време, а определено ми трябва, защото напрежението около мен в офиса ми се отразява много зле: станала съм страшно изнервена, избухлива и ... абе не е за разказване. А това определено не е най-доброто за бебчо.
elfina, аз мисля да ходя на лекциите на "9 месеца" /дано ме пуснат от офиса/. Като бях бременна с Ади ходех и определено ми бяха доста полезни. Ако искате може да се организираме повече мами и да ходим заедно.
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: ноември 07, 2008, 22:06:18 »

 И на мен ми се ходи на курс за родители, но това ще стане сигурно след Нова година, защото няма да ме пуснат от работа - много са ми неразбрани шефовете lacnl8 А определено ще е най-приятно с компания съфорумки smile
 На йога ходя на курс за пренатално възпитание - 12 посещения + още 2 само лекции. Минали са 2 пъти.    Сени,курсът се провежда на 2 места, аз ходя в четвъртък и неделя вечер. Ако искаш повече инфо, за да не правя реклама, можеш да ми пишеш на лични
Активен
elfina
Сватбар
***
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: ноември 08, 2008, 20:48:33 »

   С удоволствие и аз бих дошла,но имам един малък проблем от 150км............ sad
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: ноември 10, 2008, 10:26:43 »

Здравейте и от мен!
Сега и аз се записах на първа страничка с термин 22 януари,очакваме момиченце smile
Гледам,че за март сте заформили добър мъжки отбор blum а за февруари пък още никой не се е обадил Girl_hide
Радвам се за хубавите новини на всички и ви пожелавам добро здраве heart
Ние с нашата бебка сме добре,работя доста и не спирам от сутрин до вечер,понякога умората си казва думата,но като цяло се чувствам жизнена и подвижна.Всички ми казват да поспра и да почивам повече..Коремчето ми е хвръкнало напред и едно такова като топка,та всички са твърдо убедени,че чакаме момче и много се изненадват като кажа,че ще си имаме сестричка smile До тук съм качила около 10-12кг,но съм в добра форма.От миналата седмица вземам по един Малтофер фол на ден,доки ми го изписа за всеки случай,че хемоглобина за пръв път и през двете бременности ми пада под 120,т.е. сега ми е 117,което по принцип не е зле.Киселини не ме мъчат.
На 8 декември излизам майчинство Wink ,направо не мога да повярвам колко бързо лети времето...хич не ме е страх от нищо,искам нормално да родя,но и да ми кажат второ секцио пак не ми е притеснено.Само се моля да сме живи и здрави всички heart Вече имам някои нови страхотни дрешки за беболина,но си ги пазя в магазина,още не нося вкъщи blush
Май доста си пописах,но знам ли кога пак ще имам време pardon
А,на Сени исках да кажа,че и аз съм чувала само страхотни отзиви за Велковски и добре,че не си отишла при Майа Павлова,аз съм с лоши впечатления след двете ми ехокардиографии при нея през миналата бременност...

Лек ден на всички и само хубави неща да се четат тук good
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: ноември 10, 2008, 10:39:17 »

Здравейте и от мен!
Сега и аз се записах на първа страничка с термин 22 януари,очакваме момиченце smile
Гледам,че за март сте заформили добър мъжки отбор blum а за февруари пък още никой не се е обадил Girl_hide

За февруари има една мама - vesi1983 - на 2-ра страница в темата е написала, че терминът й е на 18.02.2009 г.  smile Просто не е добавена в списъка, предполагам, че Гучи не е забелязала и ще я добави, когато може.  good
Дано не пропускам някой, ама май засега е само vesi1983.
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: ноември 10, 2008, 10:46:17 »

Даа,благодаря,поправих се good
Веси,много хубави и ясни снимки на бебата smile
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: ноември 10, 2008, 12:02:48 »

здравейте и от мен девойчета!Аз нямам какво да отчитам, но минавах да ви видя как сте и много се радвам, че всичко сте добре. аз излизам в майчинство на 2 декември.Вчера ходихме на гости с мъжо при баба му в едно село.Но тя жената не е добре, не може да върви, а и с акъла нещо не я бива : cray Но не знам какво и е щукнало и оплела терлички за бебока едни синички и едни белички, много са хубави, но каза жената, че няма да ни ги даде докато не се роди бебчето и аз си викам ооохх супер.Нямам още нищичко купено, тази седмица влизам вече в 8 месец искам да го избутам него и да идва декември и януари и деня в който бебчо реши да излиза и да го видиме момиче ли е момче ли е smile
Това е за сега от нас... smile
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: ноември 10, 2008, 13:00:32 »

здравейте и от мен, то си имаме нова темичка която вече е станала старичка но аз чак се разписвам...
около нас се случиха много неща, първо термина сега ми казаха че е на 29. 12. 2008
хванах един ужасен вирус миналата седмица и 2 дни температура 39.0 С  cray и на втория през ноща хоп в болница, бях ужасно притеснена за бебо и когато там вече прокървих направо незнаех къде се намирах. е както и да е слушаха му тоновете, направиха ми хиляди изследвания, дадоха ми антибиотици и тъпата температура си замина. сега вече съм в къщи и стоя на толпличко а от петък вече съм и майченство, малко ранко но аз така исках, да имам време да подготвя всичко за господина- току виж реши да избърза
аа да исках да ви попитам, кажете какво да права с тези киселини  bad ужасно е, до сега нямах проблеми но тези два дни... от антибиотиците ли е незнам, но наистина е гадно, дайте ми съвет какво да права
Активен
elfina
Сватбар
***
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: ноември 10, 2008, 13:17:19 »

Ками,много неприятна ситуация с боледуването.Пази се ! huhhuh.gif  Иначе за киселините- сода,Талцид, има и други безвредни препарати в аптеките. На мене ми помага,когато хапна нещо сладко-бисквитка или вафличка.....  good Успех в борбата с киселините- досадна работа!!
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: ноември 10, 2008, 15:09:49 »

ками в никакъв случай сода, содата в редна за бебето.Пии малко безалкохолно, каквото и да е или сода(газирана вода) или х апни една лъжичка захар.На мен ми минават много често киселините от захар, като хапна една лъжичка захар и те минават, аз също имам киселини от 1,2 седмици, може и повече.И когато бях в 6 месец и аз така акто теб вдигнах температура 39, но изпих един парацитамол и се оправих.Стой вкъщи на топличко и се пази, моля те
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: ноември 10, 2008, 17:15:53 »

за содата и аз знам, че не е добре да се взима редовно, но веднъж на ден няма никакъв проблем  (мен само тя ме спасяваше, в комбинация с лимонтузу и захар)good
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: ноември 10, 2008, 17:20:39 »

Ками дръж се good!!! А за киселините просто не минават от нищо, днес при мен вече са нетърпими, имам чувството, че ми се схвана даже гръкляна от тея киселини. Поръчах сода на мъжо да ми купи, че не ги търпя, но не сода за хляб, а белкохолното сода. Ще ипша дали има ефект по-късно.
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: ноември 10, 2008, 18:29:52 »

Ками, добре, че всичко е приключило благополучно. Пази се, мила и дано нямаш повече проблеми. А колкото до киселините, за съжаление почти няма мама отървала се без тях, особено в по-напредналите месеци когато бебчо порасне и започне да притиска стомаха.  Аз също съм чувала, че содата бикарбонат не се препоръчва при бременни. Пробвай с газирана вода или Талцид както са те посъветвали момичетата и дано помогне.
Роси, радвам се че при вас всичко върви добре. Качи няколко снимчици да ти се порадваме и ние girl_wink , а може и някои от покупките да покажеш.
Аз утре съм на преглед и после ще се отчитам. Иначе тези дни ми се налага пак да си стоя болнични вкъщи с малката, но добре, че вече се оправя. Хайде чао на всички и поздрави-аз отивам да обръщам внимание на каката.  pleasantry
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: ноември 11, 2008, 09:48:21 »

Ехх,Ками,какви са тези перипетии!Пожелавам ти здраве и спокойствие занапред!Значи може да очакваме от теб едно новогодишно бебе?! smile
Сени,то аз пак съм пускала снимки,обаче въобще не се сещам теб да сме те виждали с коремчето Girl_hide Хайде,не се крий!Чакаме да споделиш след днешния преглед, а на малката ти госпожица-бързо оздравяване!
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: ноември 11, 2008, 09:58:41 »

Момичета,като ви слушам за киселините в последните месеци и направо shok Аз от сега ги имам и се питам какво ли ще правя в 9-я.Аз зная че и мляко помага.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines