Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 23:50:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ 3  (Прочетена 217483 пъти)
 
jem18
Регистриран

Публикации: 6


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: октомври 02, 2008, 13:58:41 »

Забравих за препоръчам на дамата със сватба от около 150 човека - ресторанта на хотел метрополитан- не е лош и е точно за толкова хола- цените стартират от 50лв, но е с украса, с питие за гостите преди да влязат в ресторанта, така нареченото welcome drink, апартамент за младоженците, няма такси мисля за алкохол. Сключва се договор и цените ви гарантират, е остават каквито са сега, което е добре. Но пак не е евтино .......
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: октомври 02, 2008, 14:26:44 »

За момичетата, които търсят ресторант за повече души - знам един на ул. Шипка точно до Руския културен център - етно ресторант "Чергата". Има и лятна градина, но не знам за колко човека е. Всъщност ето линк, където има малко снимки.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: октомври 02, 2008, 15:21:11 »

ами за ресторант Той и тя управителя каза, че едната зала побира 140-150 човека, но ще отида да погледна  Wink Много хубави отзиви чух за ресторант Либекс, някой нещо знае ли за там?
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: октомври 02, 2008, 15:23:08 »

Забравих за препоръчам на дамата със сватба от около 150 човека - ресторанта на хотел метрополитан- не е лош и е точно за толкова хола- цените стартират от 50лв, но е с украса, с питие за гостите преди да влязат в ресторанта, така нареченото welcome drink, апартамент за младоженците, няма такси мисля за алкохол. Сключва се договор и цените ви гарантират, е остават каквито са сега, което е добре. Но пак не е евтино .......

Благодаря jem18 не е лош хотел метрополитан, поне на снимките изглежда така, но куверт от 50 лв май ще ми е множко с толкова много приятели sad май ще избера нещо до 40 лв защото не искам да режа от списъка с гостите
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: октомври 02, 2008, 15:30:37 »

Аз прозвънях напред назад и получих следните оферти, може да са полезни и за другите затова ги публикувам : Good luck Good luck Good luck
р-т Либекс куверт от 30-35 лв с окраса, около 100 лв украса на масата на младоженците и още 100 ако се иска арка с балони или нещо по -специално
р-т Крали Марко куверт от 27 лв без  украса, около 200 лв окраса
р-т Лебеда куверт от 43 лв без украса, външна фирма за украса
р-т Горублянско ханче куверт от 40 лв с украса,
р-т Той и Тя куверт от 35 лв без окра, предлагат както украса така и цялостна организация
ами това е като имам още информация ще пиша, но моля който има отзиви от тези ресторанти да ги сподели

« Последна редакция: октомври 02, 2008, 15:34:16 от tasty » Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: октомври 02, 2008, 15:34:55 »

Аз бих ви препоръчала с р-т "Лебед" изобщо да не се занимавате. Такива грубияни са, гледат само и единствено да изкопчат парите на хората, а какво ще дадат те в замяна - нищо.

Извинявам се за корекцията /не е злонамерена/, но Украса се пише с У.
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: октомври 02, 2008, 17:09:07 »

нашата сватба беше в р-нт либекс.........но нещата не стояха по този начин....
куверта можеше да си го избираме 35-38лв........,украсата на масата беше от ресторанта........(но аз им дадох и мой неща,но така или иначе за техните не поискаха нищо-справиха се чудесно),а за балоните и арката си платихме допълнително.......-но всяка арка имаше различна цена!ние бяхме много доволни.......сега не знам как стоят нещата там!успех girl_wink
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: октомври 03, 2008, 08:31:08 »

Снощи бях в Либекс, всъщност нещата съвсем не стоят така. Кувертите започват от 37 лв, но има 10 % сервиз, което автоматично значи 40 лв, окрасата и то само на булчинската маса се включва само в куверта от 50 лв на човек +10 % сервиз т.е 55 лв. Ние с милото искаме храната в ресторанта ни да е хубава и затова вечеряме като ходим да гледаме ресторанти. В Либекс храната беше ужасна. Може би за сватби се стараят далеч повече, но в нормален ден беше ад. Яйцата на зелената салата бяха развалени, шишчетата и картофите бяха правени поне вчера, млякото на таратора киселееше ..... Незная какво ще се прави с тези ресторанти
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: октомври 03, 2008, 18:12:20 »

ами явно нещата са се променили многоооооо.................за съжаление!
успех с търсенето............дано скоро да откриете вашия ресторант!
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: октомври 03, 2008, 22:44:40 »

...
р-т Той и �

Моята сватба беше в Той и Тя. Много неща мога да кажа, и хубави и лоши. Като цяло атмосферата е приятна и уютна. Ако сте до 100 човека, даже до 90 - ще ви е добре. НО:
- исках украса от балони в екрю, бордо и бяло - на деня получих червен, жълти и бели;
- НЕ исках арка от балони за сватбената маса - казах го поне 2 пъти - имаше арка
- исках виното да е шардоне - беше 3 различни вида пръснати по масите
- платих си с 0.50лв. по скъп куверт, за да има и по 1 сок вместо фантата към куверта - не навсякъде имаше сок
- бяхме се разбрали за украса с балони - 150 лв., на деня ми написаха 180лв..
- ако не ползваме ехния диджей се оказа, че трябвало да му платим 100 лв. ОБЕЗЩЕТЕНИЕ, че НЯМА да работи на нашата сватба; естествено казаха ни го 2 седмици преди сватбата
- в крайната сметка имаше разход - 150лв. - режийни - е това вече не го преглътнах - "ами може и да сме пропуснали да ви кажем" - това било за евентуални щети за погроми - обаче не ги платих
- порциите бяха видимо по-малки, отколкото когато ги опитвахме преди сватбата
- не знам защо, но собствениците на ресторанта много си мислят, че трябва да участват в празника; държат погачата и др. е, в моя не участваха
- говорят едно и също, малко са наставнически, все едно те се женят, не приемат много чуждо мнение

+ няма такса за внасяне на алкохол
+ няма такса за престой след 5тия час
+ уютно е - имам снимки в галерията
+ сервитьорите дойдоха да уточним кои допълнителни поръчки да се плащат от гостите
+ има градина

Какво да ти кажа, моята сватба беше хубава. Но аз доста следях за разни дреболии. Не беше като да им вярвам...
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: октомври 03, 2008, 22:46:15 »

Моята сватба беше в Той и Тя. Много неща мога да кажа, и хубави и лоши. Като цяло атмосферата е приятна и уютна. Ако сте до 100 човека, даже до 90 - ще ви е добре. НО:
- исках украса от балони в екрю, бордо и бяло - на деня получих червен, жълти и бели;
- НЕ исках арка от балони за сватбената маса - казах го поне 2 пъти - имаше арка
- исках виното да е шардоне - беше 3 различни вида пръснати по масите
- платих си с 0.50лв. по скъп куверт, за да има и по 1 сок вместо фантата към куверта - не навсякъде имаше сок
- бяхме се разбрали за украса с балони - 150 лв., на деня ми написаха 180лв..
- ако не ползваме ехния диджей се оказа, че трябвало да му платим 100 лв. ОБЕЗЩЕТЕНИЕ, че НЯМА да работи на нашата сватба; естествено казаха ни го 2 седмици преди сватбата
- в крайната сметка имаше разход - 150лв. - режийни - е това вече не го преглътнах - "ами може и да сме пропуснали да ви кажем" - това било за евентуални щети за погроми - обаче не ги платих
- порциите бяха видимо по-малки, отколкото когато ги опитвахме преди сватбата
- не знам защо, но собствениците на ресторанта много си мислят, че трябва да участват в празника; държат погачата и др. е, в моя не участваха
- говорят едно и също, малко са наставнически, все едно те се женят, не приемат много чуждо мнение

+ няма такса за внасяне на алкохол
+ няма такса за престой след 5тия час
+ уютно е - имам снимки в галерията
+ сервитьорите дойдоха да уточним кои допълнителни поръчки да се плащат от гостите
+ има градина

Какво да ти кажа, моята сватба беше хубава. Но аз доста следях за разни дреболии. Не беше като да им вярвам...
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: октомври 03, 2008, 22:52:57 »

Mила, не си само ти така. Тези номера собственикът - кръчмар ги прилага на всяко младо семейство! diablo
На наши познати, чиито гости запълваха само едната зала те поискаха 500 лв., за да пуснат и втората, т.к били губели клиенти за вечерта и това било вид застраховка за тях. Ресторантът наистина е красив, но с тези совсвеници, а и сервитьори. blum
« Последна редакция: октомври 03, 2008, 22:55:39 от mirindadimi » Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: октомври 03, 2008, 22:55:05 »

Снощи бях в Либекс, всъщност нещата съвсем не стоят така. Кувертите започват от 37 лв, но има 10 % сервиз, което автоматично значи 40 лв, окрасата и то само на булчинската маса се включва само в куверта от 50 лв на човек +10 % сервиз т.е 55 лв. Ние с милото искаме храната в ресторанта ни да е хубава и затова вечеряме като ходим да гледаме ресторанти. В Либекс храната беше ужасна. Може би за сватби се стараят далеч повече, но в нормален ден беше ад. Яйцата на зелената салата бяха развалени, шишчетата и картофите бяха правени поне вчера, млякото на таратора киселееше ..... Незная какво ще се прави с тези ресторанти
И тук сте мнго прави! good
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: октомври 03, 2008, 22:56:01 »

Mила, не си само ти така. Тези номера собственика - кръчмар ги прилага на всяко младо семейство! diablo
На наши познати, чиито гости запълваха само едната зала те поискаха 500 лв., за да пуснат и втората, т.к били губели клиенти за вечерта и това било вид застраховка за тях. Ресторантът наистина е красив, но с тези совсвеници, а и сервитьори. blum

Лелееее, ама тоя луд ли е  Oh my ... ние с милото сме ходили общо 5 пъти преди сватбата по някакви организационни въпроси, винаги вечер, дори там си събрах семейството да празнувам рожден ден и да опитаме менюто - НИТО ЕДНА ДРУГА МАСА не беше заета!!! Какви 500лв., то никой не му влиза в ресторанта освен за сватби. lol
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: октомври 03, 2008, 23:00:03 »

Еее извинявай, но човекът твърдеше, че има редовни клиенти с постоянна консумация...... funnytooth
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines