Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 21:20:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отново на училище! 16- 22.09.2013  (Прочетена 17332 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: септември 21, 2013, 10:39:13 »

Еййй, свекърва, с тоя пост ми допълни прекрасния ден! danceg Поредната супер забавна историйка, даже двамата с мъжа ми се смяхме blum Ама само не мога да разбера защо искаш да го сменяш тоя шеф, дето човека заради тебе се е преместил с Пловдив?! Верно си още млада, ама къде ще намериш по-убав с по-висок пост? Wink
« Последна редакция: септември 21, 2013, 10:42:08 от m0onlight » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #31 -: септември 21, 2013, 13:01:12 »

Лелее свекърва вие сте събрали типичните юбилеини подаърци, много се смях за картините smile липсват ми исторически книги обаче?

Са за Айвера си е типичен Македонски ( по Петричко синче, може и да го има Wink прави се от червени чушки и съвсем малко патладжани по същия меотд на лютеницата. Мелиш белиш ...При нас е много по популярен от лютеницата. Прават се поне 30 буркана Айвер и 10тина лютеница smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 21, 2013, 21:54:29 »

много съм щастлива в момента  danceg yahoo сгодена  Сватбаааа
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 22, 2013, 07:37:16 »



От мен да знаете - няма нищо по-гадно на национален празник да си на работа в неделя от 8 сутринта...

свекърва това звучи като голям асортимент от продукти за гаражна разпродажба  blush  disappear
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #34 -: септември 22, 2013, 10:56:13 »

От мен да знаете - няма нищо по-гадно на национален празник да си на работа в неделя от 8 сутринта...
Дано поне ти плащат извънреден труд Wink 200%
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 22, 2013, 10:58:51 »

Плащат те...  nea
Единственото положително е, че нямам работа и само се чудя кой филм да си изтегля  NO
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 22, 2013, 11:21:20 »

еми за кво те държат там , само за да са спокойни че не си почивала и не са изпуснали 2 лв печалба днес...
пфффф манталитет ейййй...
Мъж ми също е на раб днес. Красота.
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 22, 2013, 11:38:33 »

biggrin Ами аз съм в информационна агенция и в общи линии не винаги е толкова сухо откъм работа, ама... Днес като е празник и няма никакви особени събития за отразяване като за нас smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #38 -: септември 22, 2013, 13:22:28 »

Тук е прекрасно време, само за любов. Обаче аз нареждам шкафове и сменям летни дрехи със по- зимни. След ремонта продължаваме да изхвърляме ненужни вещи, че да има за новите боклуци място.
misspanda, честито! Баща ти как реагира на годежа?
m0onlight, ще търся....По- хубав и по- богат, че и на по- висок пост ще намеря, ама не съм сигурна, че ще ме трае Wink Има си доста трески за дялане, но колкото повече го дялкам, той по- елегантен става и си надига македонската глава diablo и иска да се бори за равностойно положение в семейството. По тези причини най- вече...
mariola85, свекърва ми не е правила айвер. Тя правеше зимнина само от неща, които и растат в двора, да не се хабят Wink. Патладжани не отглеждаха, нещо свекър ми не ги харесваше. Залягаха на компоти, кисело зеле и сушени пиперки /чушки/ и домати. И лютеница, и печени чушки и разни сложни туршии не правеха. Явно като са излезли от къщи мъжът ми и деверът, са "стеснили" кръга на манджите. Иначе с какъв акъл ще пратиш на родилка, живееща в центъра на Пловдив, чувал с чушки, да си ги прави "по мерак"? Етърва ми я научи да прави повече неща и после да и ги праща, но те са по- близко до тях.
Хаха, за историческите книги и изобщо за книгите - те са приоритет за приятели и роднинско тяло, а ние с тях още не сме се събирали. Иначе, от 50-годишнината му имаме цяла поредица от книги за дейността на македонските воеводи, а те са безброй.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: септември 22, 2013, 13:51:43 »

 аз правя кексчета и се ядосвам. разположението на жилището ми е такова по принуда, че тр да обиколя целия апартамент докато почистя след тях и пусна миялна.
време за любов, ама вътре е толкова студено- пак спряха да съхнат дрехите аййй girl_impossible
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 22, 2013, 13:56:05 »

мен ме е налегнал страшен мързел днес. преди малко помогнах с материали на една кандидат докторантка и май с това ще ми се изчерпат делата за днес.

emmmmmy и svekarva потекоха ми лигите от вашите зимнини и кексчета  lol  освен да ида да си намажа малко кекс с лютеница  funnytooth
 
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 22, 2013, 14:13:00 »

панда, моите са вкусни, но винаги небухнали почти sad . Едвам се подават от кошничките си опечени. Явно ми е такава ръката, каквото и да пробвам, все съдбата им е една и съща.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 22, 2013, 15:25:03 »

ами ти в тава за кексчета ли слагаш кошничките? мен само в тавата за кексчета стават така, че да се подават от кошничките. е и пак не са от най-избухналите. важното е, че никога не остават Wink това ми е рецептата за тестото:

http://www.24kitchen.bg/recipe/mfini-biskviteno-chudovishte
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 22, 2013, 15:30:20 »

ми да, то къде другаде може да се сложат? на решетката ще се разлеят, ако са директно в хартиените форми. Torte
 е такава подобна е
http://reno.bg/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/v/5/v510014.jpg

абе вкусни са, ама са чета как да ги направя и по-големи , винатила съм се и точка. blum
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 22, 2013, 22:44:16 »

Тук е прекрасно време, само за любов. Обаче аз нареждам шкафове и сменям летни дрехи със по- зимни. След ремонта продължаваме да изхвърляме ненужни вещи, че да има за новите боклуци място.
misspanda, честито! Баща ти как реагира на годежа?


Не знае все още.. ние сме скарани в момента с него и не си говорим пък когато може ще разбере.. не ми е това най-важното сега smile но доколкото разбрах,когато повдигнах един път темата за сватба не е съгласен,ама моя баща не е най-добрия и подкрепящ човек на света smile
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines