Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 16:41:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Училища и курсове за бременни  (Прочетена 55281 пъти)
 
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 20, 2008, 11:34:47 »

Мами, хайде търся си дружка да посещаваме заедно някои интересни курсове, гимнастики , плуване!
http://www.roditeli.info/

Диде, аз съм много за. Тъкмо се чудех какво да измисля. Имаш ли нещо предвид? На мен по принцип много ми се ходи на йога за бременни.

Ами аз много искам на плуването, обаче като гледам все още няма. Иначе и йога и гимнастика, на всичко съм навита, стига да си имам дружка с която да ходим, да не съм самичка blush
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 20, 2008, 11:43:27 »

Ей да не ме забравите и мен!!!Ама то май от по-късен месец се тръгва на тези работи?Иначе водна гимнастика за бременни има в хотел Амбасадор,но много ме е страх от басейните(по-точно от това,което плува там).Йога за бременни знам,че има и някъде около Плиска
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 20, 2008, 11:52:40 »

И аз съм малко предубедена към басейните и като цяло гледам да ги избягвам... Иначе съм привърженик на всякакви гимнастики, но най-вече на йога защото е най-щадяща... Курсовете за бременни по йога зад Плиска са много добри, но девойката, която ги водеше роди февруари и ще се върне на работа към средата - края на март... И тогава започвам и при нея, защото наистина е страхотен професионалист...

Иначе Стели и аз изчаках да мине третия месец, за да започна с упражненията. Въпреки, че и това е относително - важно е как се чувстваш общо физически и да не сеправим на спортни атлети...

Дайте да си организираме една дружинка и да посетим някой и друг курс по йога или гимнастика за бременни... примерно за другата сряда в 17ч.?
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 20, 2008, 12:07:16 »

Дайте да си организираме една дружинка и да посетим някой и друг курс по йога или гимнастика за бременни... примерно за другата сряда в 17ч.?

Аз съм ЗА! good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 20, 2008, 12:11:08 »

ехх аз още не съм минала третия месец :\а и не мога да плувам мога де ама като камък като корабна котва плувам tease
аз като го мина тогава пфуу пустия му трети месец
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 20, 2008, 12:32:29 »

Дайте да си организираме една дружинка и да посетим някой и друг курс по йога или гимнастика за бременни... примерно за другата сряда в 17ч.?

Аз съм ЗА! good

Супер! Айде и ако има и други - да се записват!
Диде, твърдо за другата сряда в 17 ч. , може и за понеделник пак в 17ч., но трябва да се запишем предварително на тел 962 26 75 за йогата.

Аз сега ще се обадя да се запишем за сряда! ОК ли си и за понеделник?
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 20, 2008, 12:34:51 »

аз още не знам дали следващата седмица ще си бъда в БГ,но ако съм там идвам!А всъщност къде се намира-адресът нищо не ми говори?
Активен
Andy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #37 -: февруари 21, 2008, 09:58:04 »

Момичета,

Специален йога курс за бременни има в СпайдърСпорт (мисля, че точно него има предвид Естрела, защото е около Плиска). Аз ходя там на фитнес и съм гледала треньорите, как се подготвят за този курс.

Ако искате, мога да ви дам координатите на управителя - Галина. Тя пише и за доста списания за бременни.
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 21, 2008, 10:18:44 »

аз още не знам дали следващата седмица ще си бъда в БГ,но ако съм там идвам!А всъщност къде се намира-адресът нищо не ми говори?


Стели, ето линк за местоположението. Ако идваш по алея Яворов на кръстовището с Черни връх правиш ляв завой и после втората пряка в дясно.

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=859111e7fcd4824dc7bcc4aaa313bbf3&key=&keyid=&tplname=&size=5x4

Милички, днес говорих с центъра - занятията са от 17 до 18 ч. и са по 5 лв.

Желаещи за понеделник има ли?

Между другото жената ми каза, че няма проблем и в начална бременност да се посещава курса, защото упражненията били адаптивни и с различни нива на трудност и всеки индивидуално си решава доколко да се натоварва... (това е за Клео, ако се реши да се присъедини към нас)
« Последна редакция: февруари 21, 2008, 10:25:03 от Harmonia » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 21, 2008, 12:18:17 »

много ти благодаря  @}->--аз с удоволствие бих се присъединила
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: февруари 21, 2008, 12:22:14 »

Ето един страхотен сайт не само за курсове по йога за бременни, но и за релаксацията, раждането, подготовката: http://natalyoga.net/
Аз в момента усилено търся диска с книжката за релаксация на Росица Божкова, но по всички книжарници наличностите са изчерпани.
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 21, 2008, 14:54:57 »

за Пловдив намерих това  Безплатни лекции за бъдещи родители

Лекциите са всеки първи и последен вторник на месеца в Голямата зала на четвъртия етаж в ДКЦ 1 на Понеделник пазара.
тел.: 032/62 80 71, вътр.155; 032/65 11 52

Училище за бременни "МАМИ" - http://dkc2-plovdiv.hit.bg/mami/mami.html

ДКЦ ІІ - Пловдив
бул. "6-ти септември" 110
тел.: 032/605 803, 605 819

26 февруари, вторник 13:00 ч.МБАЛ “Свети Панталеймон”, Пловдив, бул. Никола Вапцаров 9
За записване: ст. акушерка Виолета Ветренска – тел.: 0896 646 318, 0888 806 309 27 февруари,сряда 13:30 ч.УМБАЛ “Свети Георги” – АГ клиника, Пловдив, ул. Пещерско шосе 66
За записване: Милена Сандева – тел. 0899 937 054
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 21, 2008, 15:00:59 »

Ето и някой други предстоящи лекции в други градове ,ако някой има желание да отиде   
 С 9 месеца на училище

София
26. 02. 2008 г. – 09.30 ч. в пицария Мис Каприз (ул. “Коста Лулчев” 13, зад х. Плиска) Елена Василева, акушерка Училище за бъдещи майки «МА-МА» ще представи темата “Къпане на бебето.”

28. 02. 2008 г. – 09.30 ч. в пицария Мис Каприз (ул. “Коста Лулчев” 13, зад х. Плиска) – Д-р Веселин Илиев, детски дерматолог в медицински и козметичен център, София ще представи темата “Най-чести кожни проблеми при кърмачето. Атопичен дерматит.”

Курсът се организира от списание “9 месеца”
За допълнителни въпроси и записване – 02/946 13 69

28 февруари, четвъртък 14:00 ч. Втора АГ болница “Шейново”, София, ул. Шейново 19
За записване: Антоанета Тодорова – тел. 02/ 965 94 24


Стара Загора

27 февруари, сряда 11:00 ч.МБАЛ “Проф. Стоян Киркович”, Стара Загора, ул. Генерал Столетов
За записване: ст. акушерка Маргарита Цонева – тел. 042/ 623


Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 21, 2008, 16:01:38 »

Ето един страхотен сайт не само за курсове по йога за бременни, но и за релаксацията, раждането, подготовката: http://natalyoga.net/
Аз в момента усилено търся диска с книжката за релаксация на Росица Божкова, но по всички книжарници наличностите са изчерпани.

Това е мястото, за което говорех в началото, а дамата, която води курса за бременни роди преди известно време и с нетърпение я чакам да се върне през март, за да започна да ходя при нея!

Клео, много ще се радвам а ко дойдеш и ти в сряда. Засега сме Дидка, аз и евентуално Стели, но ще се доуточним в понеделник сутрин. Аз даже съм навита да посетим и курса в понеделник от 17ч. Вие какво ще кажете?
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 21, 2008, 21:50:46 »

мисля,че и аз ще мога да дойда  yahoo но ще потвърдя със сигурност в неделя
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines