Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 22:43:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември е тука, Коледа на вратата чука!  (Прочетена 44296 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #150 -: декември 10, 2020, 09:55:11 »

Честит рожден ден на малките прекрасници! Явно не само чуждите деца растат бързо ами и вторите и третите  heart!

Ох с тея пратки сме като невидели, тази седмица нямаме празно, всеки ден пратки взимаме, ей сега мм отиде до ggbg да вземе тези от амазон, дано успее, че уикенда съм се заканила да тествам Инстант пот, чудя се дали с кисело зеле и месо или сарми.

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: декември 10, 2020, 10:03:00 »

Булка, бих пробвала първо с месото. Много хубаво става.
Честит празник на малките дами! danceg
И аз днес съм пак до единия еконт и спиди, че прибирам и лекарствата на майка. Плюс до пощата! Ама нейсе, явно това са ни социалните разходки lol
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #152 -: декември 10, 2020, 10:33:59 »

Маги, да са ти честити момичетата give_rose На теб пожелавам здраве, за да можеш да тичаш и да се суетиш дълги години на празника им.

Кокона днес имаше музика онлайн. Започнахме деня "тежко" със Стани, нине. Буквално след кафето имах нужда да ударя една голяма чаша с вино! CHEERS funnytooth Стърпях се Wink
След малко поемаме на разходка. За утре съм определила "социалния" живот в Еконт и Спиди, че нямам нерви всеки ден да вися по опашки. Чакам да се натрупат пратките.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #153 -: декември 10, 2020, 14:27:03 »

Привет!

 Аз днес се наюрих да излизаме и се радвам... Леко ръмеше, но в целия парк бяхме само ние. Нямаше и мургавите събратя и само 2 майки още трамбоваха по алеите. Има си нужда от излизане, защото започна да се повтаря филма с пролетната карантина, но тогава беше с обедното спане.... Вчера пак имаше 100 прищевки и увещания вечерта, но поне не се стигна до ревове и истерии, че направо вече щях да се скапя тотално. Али, моето вино снощи го зарязах недопито след н-тото събуждане и привикване, та днес ме блазнеше преди кафето да си сипя и аз сутринта. blum

 Спиди явно яко са го закъсали с тия пратки... 4 дни пращаха известие и не идваха, но вчера ни донесоха чинията, дето от четвъртък е в куриер. Всички поръчки са взети. Само Ggbg останаха. Като никога сме готови много-много рано. smile
 
 Аз за уикенда планувах детето да оставим да играе с братовчедките, а ние да идем да се разходим само с ММ, ако ще до парка само. Не можем да се видим от игри и падания и ставания и да проведем разговор като нормални хора, та това ще ни е социализацията. smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: декември 10, 2020, 14:30:49 »

Аз като ви слушам тия дни за спиди и еконт и се чувствам все едно други фирми ползвам lol
Нищо не ми е закъснявало, нито е било загубено. Явно трябва да се чувствам поласкана от грижите им lol
Днес ми хрумна гениалната идея да дам на малкия да бели Сварени яйца и обядвах без умни въпроси на спокойствие.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #155 -: декември 10, 2020, 15:18:21 »

Здравейте smile

Честит рожден ден на малките шушулки на Маги  heart Да са здрави, щури и умни като кака  smile
Аз също нямах проблеми с куриерите, не съм и чакала много на опашки, явно и аз съм от щастливците засега...А, GGBG само ни остана, че беше лудница събота smile
Еми, пробвай и с мандарини lol
Аз днес преди работа ходих до офиса за разни документи, после пазар и сега се обучавам.
След малко съм записала на бебето час за консултация, ма баща му ще го води, май ще бият и ваксина, бляк  NO
Днес не сме излизали, че вали много неприятно, но е доста топличко.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #156 -: декември 10, 2020, 20:18:13 »

Честити да са девойките на Маги! Каква първа година от живота им само... пожелавам им устойчивост на малките слънца и късмет по пътя. Маги, а на цялото семейство ви пожелавам здраве и дълголетие да си се радвате заедно!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: декември 10, 2020, 21:02:21 »

 маги, честит рожден ден на близначките!  give_rose

emmmmy, на мен една пратка от Еконт ми я носиха 3 дена - първо беше в друг куриер, после объркали адреса (писали ме в друг квартал, а в смс-а, който получих, си беше правилния квартал), та накрая успяха - на третия ден.  funnytooth

Аз тези дни получих общо 6 пратки.

А днес ми монтираха шведската стена и стената за катерене и леглата - много съм доволна, всичко става супер.  heart heart heart

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #158 -: декември 10, 2020, 21:53:01 »

Много е хубаво! А килимът е разкошен, пасват си цветово със стената. Много приятен акцент.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: декември 10, 2020, 22:31:33 »

Маги, да са живи и здрави куклите!
Менианте, разкошна е детската  heart heart. Ако може да ме осинови  blush ще ям и ще спя без да се тръшкам!
Оф, друго не запомни...
А за пратките... Като гледам какви опашки се вият пред всеки офис на куриер и много се радвам, че нищо не чакам и не пращам. Еми добре ме светна за еконтомата и понеделник успешно взех една пратка. Мисля по-често да го ползвам  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: декември 11, 2020, 08:50:28 »

Те тия автомати не са приветствани от фирмите от които пазарувам.
Предполагам защото така няма кой да те тормози дали си си взел пратката и масово има злоупотреби. А и бабетата как ще се оправят с плащане с карта там не знам ( изключвам нашата Свекс)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: декември 11, 2020, 09:20:28 »

Добро утро!
Точно се зарадвах, че тая нощ се понаспах (половината нощ чудовището спа с наще) и хоп лоши новини, които ми променят плана доста. Ама каквото такова, все тая!
Еми, те не ги ли следят пак и след седмица да връщат пратките или нещо такова?
Желая ви хубав и ползотворен петък!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #162 -: декември 11, 2020, 09:26:03 »

Привет!
Менианте, наистина детската е прекрасна. Килимът от Вивре(май там съм мяркала такъв) ли е и като цяло доволна ли си от поръчките..? Аз рядко съм поръчвала от там, но за новия апартамент ми харесват много неща. Чувам и чета мнения, че в началото качеството било едно, а сега е друго, но не знам колко са верни... huhhuh.gif

 Вчера Ж. имаше тежък тантрум и цял следобед й се сърдих.Наистина вече имам нужда от 1 час тишина и спокойствие, за да презаредя батериите. good

 Аз се изненадах, че Ремедиум имаха опция еконтомат, Сиела също са ми пращали, друго май не съм проверявала.

 Уф, днес разбрах, че всички плевенски роднини са болни... Имам чувството, че тук в София нещата затихват, но навсякъде другаде се разгарят... не че следя каквато и да е медия, но поне около нас такива са ми наблюденията. sad
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: декември 11, 2020, 09:33:36 »

Рат, май не са ми звъняли никога за спидимат- те след 48 часа ги връщат обратно, което си е затруднително за човек свикнал да му държат пратките по 5 дни, тъй като чака да му се натрупат lol
Аз от Вивр съм купувала преди седем години за последно- тогава бяха качествени нещата, доколкото говорих с Менианте- и тя е много доволна. Малко са ми скъпи обаче в момента.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #164 -: декември 11, 2020, 09:49:31 »


menyanthe стената е жестока! и на мен килима ми направи силно впечатление, страхотен е!

Ой май на тия деца им идва в повече и ние и обстановката... Моето беше наказано на стената вчера и от снощи е с отнети права на таблета си до вторник, това ще се удължава с по 2 дни ако не слуша.Днес малко присветна и не вали ама не мога да намеря дупка хем да го изведем, хем да ядем.

Сега съм сложила Инстант пот, пушени ребра с боб, за момента ме кефи че няма никаква миризма, да видим как ще се справи  pleasantry

Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines