Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 22:51:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на roupka - 06.11.2009  (Прочетена 25388 пъти)
 
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: ноември 06, 2009, 12:59:41 »

Ч Е С Т И Т О   !!!  weddingday    и... ГОРЧИВООООООО  nazdrave
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 06, 2009, 14:40:15 »

4еститооооо!!!  weddingday
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 06, 2009, 15:11:23 »

Мили младоженци, бъдете здрави и щастливи и много, много търпеливи!
Помнете истината стара, че бракът е като отвара,
която всеки сам вари, но трябва с другия да сподели!
Обичайте се и дерзайте!
Животът няма да е, знайте,
само рози и мечти,
защото има и бодли...
Но там, където Любовта цари,
убождането не боли!
Бъдете много много щастливи give_rose give_rose give_rose
ГОРЧИВОООООООООООООООО Wink CHEERS


* 1.jpg (47.38 KB, 504x461 - видяно 221 пъти.)
Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #33 -: ноември 06, 2009, 16:49:17 »

ЧЕСТИТО !!! ПОЖЕЛАВАМ ВИ ДЪЛГО СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ !!! ВИНАГИ ДА СЕ ОБИЧАТЕ И ДА СЕ ПОДКРЕПЯТЕ !!!


* a100980_fal04_forestgreen_xl.jpg (54.83 KB, 360x450 - видяно 240 пъти.)
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 06, 2009, 17:21:03 »

Честита сватба!!!
Пожелавам ви много любов и семейно щастие. Бъдете вечно влюбени един в друг!


Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 06, 2009, 18:29:16 »

Честито мило семейство! Пожелавам ви много любов и много радостни мигове. ГОРЧИВО  give_rose
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 06, 2009, 18:49:26 »

ЧЕСТИТО!!!
СЪХРАНЕТЕ ПРЕЗ ГОДИНИТЕ ЛЮБОВТА СИ
И НЕКА НЕЖНОСТ,УВАЖЕНИЕ И МЪДРОСТ
БЪДАТ ВЕНЕЦ НАД СВЕТЛИТЕ ВИ ЧУВСТВА!
СПОДЕЛЯЙТЕ ГРИЖИ И РАДОСТИ
И НЕКА ВИНАГИ ДА ИМА ЖИВ ОГЪН И ТОПЛИНА
В ОГНИЩЕТО НА ВАШИЯ ДОМ!


П.П.:за тебе Диди,букет от лалета!


* FF86_c.jpg (13.99 KB, 330x370 - видяно 2869 пъти.)
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #37 -: ноември 08, 2009, 00:35:01 »

Благодаря Ви момичета! Още сега сядам да пусна няколко снимки, а утре ще има и подробен разказ!
 give_rose
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 08, 2009, 00:39:06 »

Здравейте госпожо!
Чакаме с нетърпение и снимки и подробности!@}->--
Активен
Le_Chat
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


В едно голямо мъжко сърце...


« Отговор #39 -: ноември 08, 2009, 09:27:41 »

Честито на младото семейство и ГОРЧИВО  weddingday
Желая Ви да сте живи и здрави, много късмет и още поне едно малко ангелче...
Нека всеки следващ ден от семейния Ви живот да е по - хубав от предишния! Бъдете щастливи и пазете обичта си!!!

П.С. Хайде миличка, чакам с нетърпение подробности...  Bravo
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #40 -: ноември 08, 2009, 11:55:52 »

Такааааааааааа, първо разказа /снимките се оказа, че са на компютъра на кумовете /.
 Сутринта тръгнахме към 10 от София към Бачево. Пътя мина неусетно /поизгубихме се на финала, но беше много забавно/. Пристигнахме там и седнахме да обядваме. Бях се разбрала с кметицата ритуала да е в 15:30. Оставаше само час, а аз още нямах прическа и имаше още дрехи за доглаждане. За около 40 мин. всичко беше готово. След малко се почука на вратата, а баща ми си приготви 100лв да даде на младоженеца и да ме взима  Oh my ... . Откупиха ме с 52.65лв. Закичих си гостите с бутониерите и тръгнахме към читалището, което е на 300м от виличката, в която бяхме отседнали. Всички хора по улиците спираха, за да ни пожелаят късмет. Дъщеря ни ме видя, че съм хванала кума под ръкаи ме попита дали за него ще се женя почти през сълзи. Беше много смешно, защото се вкопчи в баща и и не му даде да доближи кумата. Беше се разстроило детето да не се разменим случайно. Беше доста притеснена. Влязохме в ритуалната зала и започна ритуала. Кметицата ме разби. Единствените неща, които имаше пред нея бяха трите ни имена записани на един голям лист и документите, които трябваше да подпишем. Всичко знаеше наизуст /така ли се пише  blush /. На мен през по-голяма част от ритуала ми беше толкова смешно и така неуспешно си криех усмивката, че кметицата избягваше да ме гледа  smile . Мъжът ми цяла четвъртък ми говореше как щял да ме настъпи и да ми имплатира пръстите в ботушите, а като дойде момента получи един ток в крачето. Даже повторих няколко пъти, да не се направи на неразбрал. На края на ритуала като казаха, че съпругата взима фамилията на младоженеца той остана толкова шашнат и ме погледна супер странно и неразбиращо. Аз му бях казала, че няма да си сменям фамилията и той се изненада доста. После чупихме питка /той отчупи по-голямото парче  Bravo /. Аз му казах, че ако той отчупи по-малко парче ще умрем от глад и той се постара  pardon . Развълнувах се когато няколко женици, които са ни видяли, че влизаме в ритуалната зала да се женим са откъснали здравец и дойдоха да ни пожелаят много късмет и да се обичаме до края на живота ни. После младоженеца ме грабна и ме изнесе. Влязохме в механата и се почна пиенето и яденето. Кумовете ни ни подариха сребърна сватбена монета, а имената ни са гравирани на нея. Подариха ни и дигитална фоторамка. Зарадваха се и на нашия подарък. Изпихме кумовата ракия. Не знам за никоя друга сватба, на която гостите са искали да ядът боб със сланина в гърне. Направо паднах /аз такива неща не ям, но те това поискаха  pardon /. Аз им казах да поръчват пържоли, а те боб. Изненадата дойде към 8 часа, когато излизайки от тоалетната се сблъсках с двама мъже със зорни и един с тъпан. Онемях. Никога и такова нещо не съм си представяла, че ще има на моята сватба. В първият момент даже се разстроих, но като видях кумът колко е горд от изненадата си и ми мина бързо. До 12 тези момчета не се спряха, даже на площада на селото свириха в 23 часа. Имаше случайни минувачи, които се включиха в хорото. Беше уникално. Всички след определено количество алкохол се забавляваха невероятно.
Ами май е това. Малко ме е срам да ви пускам снимки,  че съм дебела и грозна, но по-късно може и да се престраша.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #41 -: ноември 08, 2009, 12:05:53 »

Аз досега за грозна булка не бях чула  pardon

А я, ти да не говориш така за себе си, че ще има  beating beating beating

Разказа е страхотен ! На малката съм се смяла със сълзи  funnytooth Ама тя колко е годишна милата ?

Всичко е било не по-малко вълнуващо, от която и да е "бавна" сватба с огромни организации и си личи, че сте изкарали страхотно !!!  Bravo Bravo Bravo


Да сте живи и здрави и разбира се:

ГОР-ЧИ-ВО !!!!  weddingday

nazdrave nazdrave nazdrave
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: ноември 08, 2009, 12:37:55 »

Честито на младото семейство...пожелавам ви много семейно щастие и разбирателство
 butterfly butterfly butterfly butterfly butterfly

и да не съм чула...грозна идебела... diablo няма грозна булка така че не си създавай излишни комплекси...сигурна съм че си била много хубава...затова престраши се и пусни някоя друга снимчица за да си добием и визуална представа след това емоционално разказче...

 Bravo
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #43 -: ноември 08, 2009, 14:47:42 »

Малката е на 4 и половина. Аз нямам комплекси, че съм дебела и грозна просто казвам, за да не се разочаровате. Сваляме снимките и ще пусна!  smile
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: ноември 08, 2009, 22:10:05 »

Bravo супер сте си прекарали, а малката си я представям милата Girl_hide DANCE
И чакам снимки с голямо нетърпение yahoo
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines