Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 03:57:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 2 част  (Прочетена 160853 пъти)
 
lussii
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 46



« Отговор #45 -: април 24, 2010, 13:23:09 »

Амиии...маи сте прави момичета за това с подаръците-има по съществени неща за които си заслужава да дадеш пари smile
Браво Yorka че си измислила и прическата-а аз си нямам идея каква ще е(разгледах много;спрях се на някои но ще се посъветвам и със фризьорката все пак) smile
Хаиде лек ден на всички а аз отивам да се кръщавам smile
Активен
Tedy_Siana
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #46 -: април 24, 2010, 21:07:09 »

Здравейте момичета. Нашата дата е 31 Юли Мотел Рай. Все още обработваме списъка с гости и не е лесна задача. Май сърдити ще има при всички случаи. Ще използваме услугите на агенция и все още трябва да намаля бюджета. Благодаря за идеята без подаръци за гостите. Какви цветове сте избрали за украса? Аз вчера се сдобих с рокля от Асеновград и съм много щастлива. Препоръчвам тоя град за рокли-има разкошни модели. Поздрави
Активен
lussii
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 46



« Отговор #47 -: април 25, 2010, 19:50:22 »

Аз вече съм кръстена християнка Bravo и ще мога да сключа и църковен брак smile
Добре дошла в форума  Tedy_Siana...и честита рокля smile
Активен
Yorka89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Младоженци :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: април 26, 2010, 07:59:47 »

Добре дошла, Теди
А на теб, Люси, честито smile

Ние с милото и кумовете слава богу сме кръстени отдавна, та сега поне този ангажимент не ни е до главите smile Ох, момичета, остават 5 седмици и половина... вече ме обхваща вълнение и малко притеснение дали ще успеем да свършим всичко smile
Активен
adi86
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #49 -: април 26, 2010, 08:51:08 »

Tedy_Siana, добре дошла и честито за рокличката smile И нашата сватба ще е на мотел Рай. Ти на коя сватбена агенция мислиш да ползваш услусгите?

Аз да ви се похваля, че в събота си купих всички необходими материали и започвам да си правя поканите сама. Стискайте палци да се получи... Лошото е, че сега ме чака държавен изпит, а въобще не съм на тази вълна, а на вълна покани, рокли, украси и т.н.  shok

Активен
Yorka89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Младоженци :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: април 26, 2010, 10:47:56 »

То май като гледам, всички на Рай ще се женим  girl_wink
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #51 -: април 26, 2010, 11:52:13 »

здравейте момичета
 поэелавам успешна седмица на всички
и при мен остана малко време и аз се вълнувам и нямам търпение  yahoo  danceg
а сега отивам на работа лек и доходен ден  blum Wink
Активен
Bademka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: април 26, 2010, 15:16:06 »

То май като гледам, всички на Рай ще се женим  girl_wink
И аз съм там и честно да си кажа, много се притеснявам какво ще е времето.Обмисляме изнесен ритуал,и ако времето е кофти,ще трябва да е в ресторанта.   nea
Активен
Yorka89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Младоженци :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 26, 2010, 16:15:54 »

Вие сте някъде към средата на август, правилно ли смятам? Ние сме в началото на юни и също се надявам да сме навън, пък и вярвам, че ще е хубаво времето smile
Активен
lussii
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 46



« Отговор #54 -: април 26, 2010, 20:13:34 »

Добре дошла, Теди
А на теб, Люси, честито smile

Ние с милото и кумовете слава богу сме кръстени отдавна, та сега поне този ангажимент не ни е до главите smile Ох, момичета, остават 5 седмици и половина... вече ме обхваща вълнение и малко притеснение дали ще успеем да свършим всичко smile
Мерси  Yorka.....беше голямо вълнение-но и това мина :)А относно времето то ще е с нас good
Активен
Yorka89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Младоженци :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: април 26, 2010, 22:33:44 »

Правилно! Важното е да вярваме, пък аз си мисля, че ако все пак се окаже, че сватбата трябва да е на закрито, това няма да помрачи изживяването smile
Активен
silvijj
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #56 -: април 27, 2010, 07:14:48 »


"Аз да ви се похваля, че в събота си купих всички необходими материали и започвам да си правя поканите сама. Стискайте палци да се получи... "

И аз исках да си правя поканите сама но като тръгнах да търся материали се оказа голям проблем никъде в Русе не намерих релефен картон .Ти какви покани ще правиш ?Идейки искаш ли?
Активен
Bademka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 27, 2010, 07:22:20 »

Дано е хубаво времето за всички нас и имаме страхотни и незабравими сватби!  kiss При мен лично организацията върви много трудно.Понеже ресторанта е свободен само петъците,ще трябва да променим датата.Вчера ходижме в ритуалния дом,но от там ни заявиха,че през седмицата ритуали се правели само до обяд.В ресторанта казаха към 18:00-18:30 иии нямак  cray.Незнам какво ще правим за сега единственият вариант е да се подпишем през седмицата и в ресторанта да има церемония.Но няма да е същото.Трябва да дойдат да ме вземат и направо в ресторанта  nea
Активен
Yorka89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Младоженци :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: април 27, 2010, 07:52:40 »

Как така е свободен само в петъците?? И нали искате изнесен ритуал, каква работа имате с гражданското? Иначе и на нас ни казаха така - през делничните дни само до обяд, пък като калкулираха и цената и решихме ритуала да е изнесен - да си го направим когато и както искаме smile
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #59 -: април 27, 2010, 08:46:15 »

ами то затова и ние ще сме по обяд но то нашето си е по друго днес почивам и се глася да ходя да вадя медицинскитече време не остана довечера ще каэа какво сме направили
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines