Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 02, 2024, 05:12:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на milenuity - 17.08.2013 г.  (Прочетена 130858 пъти)
 
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #75 -: юли 22, 2013, 12:30:39 »

Scilla, това с картотеката е било страхотно като се има в предвид темата ви! Страшно идейно.

Утре имаме среща в фотографа, а после ще уредим и с видеото, ДиДжея. Ох, много искам и с гримьора. Scilla, при теб ти ли я инициира? Аз напълно му вярвам като професионалист, но от друга страна ми се иска да ме е виждал, а и да мога предварително да му обясня какво искам за прическата най-вече...

Според мен най-добре му звънни или му прати мейл и се уговорете за среща, за да си спокойна - просто му обясни, че искаш да се видите да поговорите относно това какво точно си представяш и за да те види smile Аз съм сигурна, че и без тази среща ефектът ще е поразителен, но просто за собствено твое спокойствие smile Аз инициирах срещата да - той ми беше казал да го потърся месец преди сватбата, ако искам пробни грим/прическа - но аз му казах, че искам просто да се видим и да уточним някои неща и че нямам желание за пробни, тъй като се доверявам на професионализма му... и се видяхме около 20 дни преди сватбата (след като се върнахме от пътуването ни в Тунис) smile
« Последна редакция: юли 22, 2013, 12:42:07 от scilla » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юли 22, 2013, 12:37:03 »

o, още довечера ще му пиша! smile
Аз му пратих един файл със снимки на грим, който ми допада, но мои снимки ми е тъпо да му пращам след като сме в един град...
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юли 22, 2013, 13:35:08 »

Таблото, или нещо подобно, си е задължително според мен за улеснение на всяка сватба:)

При личната лекарка ходих. smile Би едни печати и така...Моят човек, обаче е решил да обикаля кабинетите.

За таблото съм абсолютно съгласна, просто не бях измислила как да го направя и къде да го сложа.

А вие Васерман правихте ли? Понеже на нас ни го искат.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юли 22, 2013, 13:47:46 »

Ми, брат ми се жени миналата година и лекарката му би печатите за всичко, без да е минавал. Та се надявам да ми е написала и на мен за всичко smile. Аз този ден толкова бях ошашавена, че тотално не погледнах дори какво ми е написала и дали всичко е ок...
много съм зле....Довечера трябва да видя дали има за Васерман...
Искаше ми се да си направя всички изследвания както трябва, но съм зле с отпуската, а и заради това, че бях много време в чужбина искаха да си внеса за здравно осигуряване за времето, когато не съм била тук (въпреки, че по $100 на месец съм плащала там. грр) и аз не го направих и много се ядосах. Та сега до 1.9.2013 ще са ми прекъснати здравните права (добре, че гледат само 3 години назад. на 1.09. стават три години назад откакто пак се осигурявам в бг през работодател). Откакто съм се върнала в БГ не съм могла да си взема болничен и като съм болна ми е горяла отпуската. Та за това малко се поскатах за изследванията... но ако не съм уредила Васерман и психото много ще ме е яд, защото съм такава блейка...
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юли 22, 2013, 13:55:04 »

Това с осигуровките е много неприятно. Аз летата, когато бях в САЩ се осигурявах с минималната вноска, че да не ми се прекъсват правата.

За васермана на мен в обредния дом ми казаха, че искат номера от изследването да бъде записан на самото медицинско, или резултата ли беше... Но със сигурност трябва да минем. Това за психото също не ми е ясно. Но и на мен не ми се иска да обикаляме по кабинети и да си губим времето.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юли 22, 2013, 14:19:19 »

При нас не се искаше Васерман, само Сифилис правихме.
А в самото медицинско се посочва номера на изследването, като основание на заключението, че не сме болни от Сифилис. Приложихме и самите изследвания  pardon
Активен
mariag
Ентусиаст
**
Публикации: 73


« Отговор #81 -: юли 22, 2013, 14:31:16 »

Ми, брат ми се жени миналата година и лекарката му би печатите за всичко, без да е минавал. Та се надявам да ми е написала и на мен за всичко smile. Аз този ден толкова бях ошашавена, че тотално не погледнах дори какво ми е написала и дали всичко е ок...
много съм зле....Довечера трябва да видя дали има за Васерман...
Искаше ми се да си направя всички изследвания както трябва, но съм зле с отпуската, а и заради това, че бях много време в чужбина искаха да си внеса за здравно осигуряване за времето, когато не съм била тук (въпреки, че по $100 на месец съм плащала там. грр) и аз не го направих и много се ядосах. Та сега до 1.9.2013 ще са ми прекъснати здравните права (добре, че гледат само 3 години назад. на 1.09. стават три години назад откакто пак се осигурявам в бг през работодател). Откакто съм се върнала в БГ не съм могла да си взема болничен и като съм болна ми е горяла отпуската. Та за това малко се поскатах за изследванията... но ако не съм уредила Васерман и психото много ще ме е яд, защото съм такава блейка...
Milenuity, това за правата е много кофти, но нямаше ли начин да попълниш едни заявления в НАП, че не си живяла в БГ? Аз също живях около 14 години в чужбина и през 2011 се прибрах в БГ и в НАП ходих да попълвам едни хиляда документи, но ми махнаха всичките тези вноски и въпреки, че се осигурявам здравно само от 2011 си имам права. Значи тук много зависи на кого ще попаднеш в тези институции. Но ти си вече накрая, малко ти остава докато ти ги възстановят, а може после пак да духнеш нанякъде:) Сега важното е че си направила това медицинско. Какво още остава по подготовката?
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #82 -: юли 22, 2013, 14:55:57 »

Аз също бях осигурявана в чужбина и като се върнах тук попълвах заявления и т.н. и нямаше никакъв ефект... само си останах с чакането, бяха ми казали, че отнемало до 6 месеца за отговор от чуждестранната институация, но така и нищо не стана и просто се примирих, че ще трябва да плащам наново или да изчакам и аз като milenuity... но на мен ми се налага много повече чакане... та ще видим, в някакъв момент може би ще платя някаква част, дано не се налага.

Дано не се налага да се връщаш пак за медицинското, М!
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юли 22, 2013, 15:07:06 »

Milenuity, това за правата е много кофти, но нямаше ли начин да попълниш едни заявления в НАП, че не си живяла в БГ? Аз също живях около 14 години в чужбина и през 2011 се прибрах в БГ и в НАП ходих да попълвам едни хиляда документи, но ми махнаха всичките тези вноски и въпреки, че се осигурявам здравно само от 2011 си имам права. Значи тук много зависи на кого ще попаднеш в тези институции. Но ти си вече накрая, малко ти остава докато ти ги възстановят, а може после пак да духнеш нанякъде:) Сега важното е че си направила това медицинско. Какво още остава по подготовката?
Мотаха ме като луда тук, въпреки че имах документ доказващ, че съм плащала в САЩ. Нищо не стана и ми писна да си губя времето. Реших да се надявам да не се разболея нещо по-сериозно и да изчакам да си изтекат трите години.
Ох, леле, ако се пише номера на изследването съм го закъсала...На брат ми лекарката му написа, че го е минал и после нямаще проблем. Той се ожени в Банско миналото лято...

Май ще е най-добре да се обадим пак на жената от общината, където ще се женим....
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юли 22, 2013, 15:29:34 »

Да, най-добре се обади и питай какво точно искат, защото при тях може и да не трябва номера.

ma6ka Васермана си е точно за Сифилис, доколкото знам smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #85 -: юли 22, 2013, 17:30:54 »

milenuity обади се в ритуалната зала където ще подписвате, аз минах без васерман и психо бележка, те най добре ще ти кажат какво имат нужда. ние бяхме при лекаря в обредният дом Санус май се казваше клиниката, той ни сложи печати на всичко smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юли 22, 2013, 18:09:36 »

Току що видях, че явно имам Васерман, че дори и номер (ужас, направо си е за срам как стават нещата и че в случай поощрявам тези практики, но...). Сега само психото да се уверя, че е ок.
Утре звънкам на дамата, която ще ни води ритуала и я питам...
Мерси на всички ви за помощта и информацията smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юли 23, 2013, 12:50:32 »

Роклите на шаферките и кумата са готови и в петък ще ходим на проба с тези, които са в България. Нямам търпение да ги видя. Искам да са много красиви. Роклите са еднаква материя и цвят (освен на кумата -тя е по-тъмно лилава), но са различни модели (за 7 момичета са 4 модела рокли).

Довечера имаме среща и с фотографа. Незнайно защо съм в голям стрес за тази среща....
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юли 23, 2013, 13:00:41 »

хихи аз ще ти кажа защо си в стрес от срещата - защото си control freak  lol

на мен ми се ставало лошо преди някой срещи около сватбата  crazy crazy crazy
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юли 23, 2013, 13:01:29 »

хихи аз ще ти кажа защо си в стрес от срещата - защото си control freak  lol

на мен ми се ставало лошо преди някой срещи около сватбата  crazy crazy crazy
Mдаа. абсотютно си права! sad
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines