Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 02, 2024, 14:00:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на milenuity - 17.08.2013 г.  (Прочетена 130868 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юли 19, 2013, 22:21:49 »

Видях я и е божествена  Girl_hide
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юли 20, 2013, 17:52:20 »

честита темичка и от мен! ужасно романтично предложение  good

по темата с цикъла, и аз от толкова сметки изобщо накрая бях забравила, че и с това трябва да се съобразя. трябваше да ми дойде повреме на медената седмица. консултирах се с доктора и той каза да увелича приема на противозачатъчните с нужните дни и след това да направя почивката.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юли 20, 2013, 19:09:36 »

честита темичка и от мен! ужасно романтично предложение  good

по темата с цикъла, и аз от толкова сметки изобщо накрая бях забравила, че и с това трябва да се съобразя. трябваше да ми дойде повреме на медената седмица. консултирах се с доктора и той каза да увелича приема на противозачатъчните с нужните дни и след това да направя почивката.
Мерси много smile.

аз не съм на хапчето и малко се притеснявам да го почвам точно сега - да не даде някой интересен страничен ефект. Ще се консултирам с лекар и ако не каже нещо друго, ще пробвам със забавящите хапчета. Както Машка писа, от един път надали ще има вреди...

Днес оборудвахме мама - обувки, бижута, чантичка, подстригах я пробно (не се доверява на никой друг, хаха). Роклята и я купих от Миланоо, някои от вас знаят, бях я поръчала огромна. Но я преправихме и сега е супер. Цвета се води синя слива. На татко взех връзка в същия цвят и светло лилава риза. Милите ми родители ще са единствените ни родители на сватбата. Много ни е мъчно, но родителите на милото няма да дойдат. Те не са в добри отношения с майка му и, въпреки че той се опита да се сдобрят, не се получи. Баща му му е най-близкият приятел, но няма да дойде заради майка му, за да не я оставя сама. тя има някаква депресия и настроенията и се менят. Много ми е кофти, защото знам колко страда милото. Но направихме всичко възможно - не стана. А той всъщност не е направил нищо...Аз е имало случаи да съм къде къде по лоша с майка ми...sad ;(

Та трябваше ми време да приема, че на сватбата няма да имам свекърва, която да ме захрани. Мама каза:"Аз ще бъда майка и за двама ви в този ден. Мама ще те захрани и ще ви полее вода с менчето.."Доплака ми се, но ми стана и много мило...
Моите родители много си обичат милото, което е страхотно.

Та родителите вече са с тоалети.smile
 
« Последна редакция: юли 20, 2013, 19:48:23 от milenuity » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 20, 2013, 19:20:31 »

В момента правя таблото за пред ресторанта. Ще го щракна като го завърша, но това ще е чак, когато финализирам кой къде ще седи. в крайна сметка реших, че няма да е толкова ефективно ако напиша номерата на масите и под тях имената на хората, които ще седят там, защото на всеки ще отнеме време да мине поне през няколко, за да открие своето име. За това реших най-отдолу да направя схема на залата и да номерирам масите. А в горната част, под надпис с моето име и това на милото и датата (или монограмата и датата, не съм решила), да напиша имената на гостите в азбучен ред, но всяка буква да е по-едра и в интересен шрифт, а под нея да са съответните хора с фамилия с тази буква.
примерно:
А
Алексиев, Илия.......Маса 2
Антов, Михаил.........Маса 8
 
И
Иванов, Петър.........Маса 3
Иванчева, Мариана..Маса 12

Само чужденците какво да ги правя....
май най-отдолу, след всички бг имена ще напиша The Foreign Gang и имената със съответните маси...


« Последна редакция: юли 20, 2013, 19:51:20 от milenuity » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 20, 2013, 19:53:35 »

Извинявай, ако съм пропуснала, но сватбата в София ли е? На кой ресторант сте се спряли?
Да, може да се каже, че ще е в София - ще сме в Голф Клуб Света София, който се намира до Равно Поле, на 10ина минути от София в посока Пловдив. Вчера ходихме пак, за да доуточняване някои неща и за пореден път се уверих колко ми харесва мястото smile. Дано да не е проблем за гостите, че е малко по-далечко от ресторантите в София...
Ние сме наели автобусче за 27 души, но е главно запълнено от хората от чужбина и провинцията.
« Последна редакция: юли 20, 2013, 19:56:02 от milenuity » Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #65 -: юли 20, 2013, 22:19:33 »

Колко жалко за мамчето на младоженеца sad Наистина много неприятно... Но за съжаление се случват тези неща, и колкото и трудно да е сватбата явно ще е без нея (но знае ли се, има още време...и дотогава силно се надявам да се случи нещо хубаво). Аз като се замисля, онзи ден се сопнах на брат ми - нещо полкичка ме питаше дали ще е проблем за мен, ако той не успее на дойде на сватбата в Турция. И аз " Моляяяяя?????!!!!!!!!  beating " Доста е заета работата му ,особено през месец август, и той не искаше да се бави много тук в България и да се върне в Англия...Та аз дори за това се разстроих страшно много... Не мога и да си помисля за мама или тате, пффф... (иначе брат ми ще идва и на двете сватби, след като видя каква физиономия му направих по скайп...)

А идеята за таблото с имената страшно много ми хареса, явно аз съм малко назад с нещата, но за пръв път чувам за такова нещо  blush Да споделя - идеята е страхотна  good Радвам се, че и с ресторанта нещата са отлични. Продължавай само така с подготовката  Bravo
Активен
ИркаТа
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #66 -: юли 21, 2013, 08:31:51 »

Здравей не съм писала до сега но ви чета от януари и се вълнувам с вас аз май скоро няма да съм булка но точно наденя на  твоята сватба ще съм кума и помагам усилено в подготовката доста идеи почерпих от всички вас blush за което много благодаря give_rose Миленита направила си много хубави неща и цветовете ти са страхотни  Love girl А за историята ви просто ме просълзи
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 21, 2013, 09:15:59 »

Здравей не съм писала до сега но ви чета от януари и се вълнувам с вас аз май скоро няма да съм булка но точно наденя на  твоята сватба ще съм кума и помагам усилено в подготовката доста идеи почерпих от всички вас blush за което много благодаря give_rose Миленита направила си много хубави неща и цветовете ти са страхотни  Love girl А за историята ви просто ме просълзи
Много ти благодаря за хубави те думи. Успех с важната задача да си кума! smile Хихи, явно датата е доста харесвана. Ние си я харесахме защото числото 8 ни е специално, а датата е 8ми месец, 1+7 = 8 smile.
Ние и двамата сме родени на 8ми, санахме двойка през 8ми месец (август) и легналата осмица прави знака за безкрайност smile. Сигурно е смешно, но ние си харесваме символиката smile
Даже халката ми, понеже ще я нося заедно с годежния пръстен е със седем камъчета и с това на годежния стават 8 smile.

Ди да не би да си кума на една българска сватба в Брюксел? smile
« Последна редакция: юли 21, 2013, 09:21:22 от milenuity » Активен
ИркаТа
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #68 -: юли 21, 2013, 11:07:02 »

Символиката е хубаво нищо явно 8 е вашето число  Good luck За първи път ще ми е и много се вълнувам докато шматето е минал по този път и е по-спокоен
Не сватбата си е тук в нашия град
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #69 -: юли 22, 2013, 00:05:21 »

Изчетох цялата тема наведнъж. Историята ви е един път, предложението ме остави без думи! Браво на Боян за смелостта и желанието да реализира толкова романтично и неповторимо предложение!

Желая ти вълнуващи последни дни като госпожица, определено ще следя с интерес Wink heart
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #70 -: юли 22, 2013, 00:34:51 »

Харесва ми как мислиш да направиш таблото, но аз лично бих направила списъка по азбучен ред почвайки с малките имена на гостите, а не фамилиите. Поне така ми предложи нашия управител... само като идея го давам.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #71 -: юли 22, 2013, 08:17:08 »

Съгласна съм с pocketgirl относно списъка smile Ние имахме схема с имената на масите, а гостите си търсеха имената в библиотечна картотека (нали темата ни беше книгите и четенето) - всеки беше написан на отделно картонче и ги бяхме подредили по азбучен ред на първите имена, като чуждестранните гости бяха най-накрая пак по азбучен ред но на английската азбука... шаферките стояха до масичката за настаняване пред официалния вход и помагаха на тези, които не знаеха какво точно да направят.  Мислихме си, че ще стане голяма навалица и хората много ще се бутат, обаче гостите не пристигнаха едновременно в ресторанта, а едни по едни и всичко беше ок... но в случай, че всички заедно пристигат твоята идея е много удачна и практична и много одобрявам, само може би със забележката, че е готино да е по азбучен ред на малките имена, защото е по-лично някак си, а не толкова формално!  good
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 22, 2013, 10:53:34 »

Мерси много за съветите! Понеже и тейбълките ги направих с име и фамилия и за това мисълта ми беше към фамилиите - но имате право.

Scilla, това с картотеката е било страхотно като се има в предвид темата ви! Страшно идейно.

Утре имаме среща в фотографа, а после ще уредим и с видеото, ДиДжея. Ох, много искам и с гримьора. Scilla, при теб ти ли я инициира? Аз напълно му вярвам като професионалист, но от друга страна ми се иска да ме е виждал, а и да мога предварително да му обясня какво искам за прическата най-вече...

Вече имам медицинско и свидетелство за семейно положение smile Боян още няма, но тази седмица ще го изюркам да отиде smile smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 22, 2013, 11:27:23 »

Идеята за таблото много ми допада, и аз се чудих как да го направя и може и да "открадна" от теб  blush

А къде направи медицинското? Хич не съм наясно какво точно се иска от нас да направим  pardon
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юли 22, 2013, 12:13:23 »

Идеята за таблото много ми допада, и аз се чудих как да го направя и може и да "открадна" от теб  blush

А къде направи медицинското? Хич не съм наясно какво точно се иска от нас да направим  pardon

Таблото, или нещо подобно, си е задължително според мен за улеснение на всяка сватба:)

При личната лекарка ходих. smile Би едни печати и така...Моят човек, обаче е решил да обикаля кабинетите.

Леле, сега като се сетих - аз май не и казах да отбележи, че не се водя на отчет в психиатрично заведение, а тя излиза в отпуск....упс....
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines