Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 01:54:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РИТУАЛНА ЗАЛА ИЛИ ИЗНЕСЕНА ЦЕРЕМОНИЯ? част 2  (Прочетена 113955 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: октомври 22, 2015, 11:27:28 »

Ние съчетахме изнесения ритуал с welcome drink и гостите имаше с какво да се забавляват преди церемонията.

Ние направихме абсолютно същото, хем имаха за пийване вода с лимони, освен шампанското, че уж да не е адска жега избрахме септември.. Но на 05.09 беше страшно и въпреки, че ритуала беше на 11 етаж и се предполагаше вятър, беше топло!  angry
Активен
nejla
Любопитен
*
Публикации: 43


« Отговор #151 -: октомври 23, 2015, 23:43:23 »

И ние така . оригинално е smile
Активен
bibio
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #152 -: октомври 24, 2015, 12:29:25 »

И ние бяхме пред дилема кое от двете да изберем тъй като и двете имат своите предимства. Но след като рпеценихме нещата, решихме че искаме ритуална зала, за да може гостите ни д са свидетели на този важен за нас момент, а не да играем един театър пред тях. Така и така повечето ще дойдат от над 400 км . Хубавото е че ритуалната зала и катедралата са на кратко растояние и няма да изгубим и много време в път.Но наистина от друга гледна точка изнесения ритуал може да бъде много красив smile
Активен
nejla
Любопитен
*
Публикации: 43


« Отговор #153 -: октомври 24, 2015, 18:06:45 »

от къде сте bibio ? ako не е тайна smile
Активен
bibio
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #154 -: октомври 26, 2015, 14:46:38 »

Аз съм от Кнежа, но от 4 години живея във Варна и годеника ми също е от Варна. Затова и сватбата ще се състои във Варна smile give_rose
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #155 -: октомври 26, 2015, 15:11:20 »

На нас също много хора ни казаха да направим изнесен ритуал- на мен ми се губи смисъла да правя театър пред хората .Да, знам, че залите са соц., но все пак причината за всичко друго е именно този подпис, а не нещо друго. Още повече, че за мен това не е улеснение- аз искам да се подпиша на точно тази дата, а не предварително, тоест сутринта трябва да тичам да се подпиша и да се разделя със съпруга си, за да се подготвя за яденето и пиенето.Да, много е красиво, когато е на място, което ние сме си избрали , но идва следващия въпрос - какво правим с църковния брак,ако се изнесе книгата и попа ли да викна, че да ми е по-удобно.Затова избирам ритуалната зала , колкото и по-красиво да е с изнесения ритуал-просто в нашата действителност не ме удовлеторяват начините, по които може да се реализира тази идея .
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: октомври 26, 2015, 15:25:02 »

Не е нужно да е театър.. Ние не сме слагали подписи, всички знаеха, че вече сме се подписали няколко дни по-рано.. Имахме водеща (в случая наша приятелка, която беше написала невероятни неща специално за нас, понеже ни познава) и си разменихме обети, без да си казваме "Да", обещахме си неща, които разплакаха всички и бяха кулминация в самия ден, която дори професионалистите отчетоха, че е нямало как да бъде направена по-добре...
Имахме си и църковен брак в Св. София, на който дойдоха повечето от гостите, но бях казала, че не е задължително.

Направете го, както ви харесва и мислите, че ще се получи най-добре.  good
Активен
bibio
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #157 -: октомври 27, 2015, 12:14:17 »

Съгласна съм, всеки има своя гледна точка за нещата, които искат да се случат. Хубавото, е че вече има богат избор и всеки може да си комбинира традициите, обичаите и т.н.
Активен
nejla
Любопитен
*
Публикации: 43


« Отговор #158 -: октомври 28, 2015, 11:58:49 »

Ами и и ритуалната зала си има предимства. Ако денят е много горещ или пък дъждовен, то залата е един идеален вариант(има климатик , а и покрив  tease ). Трябва да се отчете , че след подписването всички гости минават  да подарят букетите и минава доста време. give_rose
Активен
bibio
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #159 -: октомври 28, 2015, 14:22:03 »

Да, и това е другото. Ние мислим вместо букети, да пише в поканите, че желаем детски играчки, които да дарим в дом за деца smile Така и така букетите след 2 седмици няма да стават за нищо, а няма смисъл да се дават 15-20лв за букет.
Активен
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #160 -: октомври 28, 2015, 23:19:08 »

bibio, страхотна идея! Това е толкова мило и хубаво! И наистина, трупате десетки букети, които даже нямате къде да сложите и те увяхват след няколко дена. А така ще дарите усмивки на много деца, които със сигурност няма да увяхнат! Поздравления за страхотната идея!  Bravo
Активен
EvaCassidy
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: ноември 03, 2015, 10:05:16 »

Имам въпрос, понеже днес ще отидем да запазим датата за ритуалната зала . Разбрах , че цената се формира така - за съботен ден, ако желаеш да те снимат вътре + 60 лв . Ако желаеш хор или друго озвучаване още + не помня колко. Може ли някой да сподели това озвучаване, което се доплаща поне заслужава ли си ? Добре ли звучи ? Питам конкретно за залата в Красно село. И плащането днес ли ще стане, когато запазя датата, или две седмици преди сватбата, когато занесем медицински и декларции? Благодаря предварително smile
Активен
iziinka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #162 -: ноември 03, 2015, 10:30:26 »

Ритуалната зала в Красно село е в ремонт за 18 месеца и не се записва за нея,имайте го в предвид тези, които са се спряли на нея,а за таксата не е задължително да я платите на момента smile
Активен
EvaCassidy
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: ноември 03, 2015, 10:47:15 »

Ремонтът не е ли отвън на фасадата ? Защото още преди няколко месеца беше в ремонт , но спокойно си се женеха хора.
Активен
iziinka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #164 -: ноември 03, 2015, 10:49:25 »

Аз вчера ходих да се записваме и аз исках да сме в Красно село,но от там ни обясниха, че е започнал козметичен ремонт,но нещата са се усложнили и въобще не записваха часове. cray
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines