Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 01:31:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 2  (Прочетена 285783 пъти)
 
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #285 -: март 18, 2008, 10:18:13 »

Да, цветът на роклята много зависи от тена на кожата. Аз се пробвах в бяло и изглеждам една бледа и многострадална, ужас просто! shok
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: март 18, 2008, 10:19:29 »

Добро утро, мили дами! smile
След много дълги умувания и колебания най-после си поръчах роклята! yahoo Малко бях започнала да се притеснявам от бързия ход на квадратчето на календара, та сега ми е по-спокойно.
Спрях се на един модел на сватбена къща "Аз и ти" - Смолян, а иначе роклята е от "Милениум" в София. Прочетох хубави неща за тях тук във форума и се надявам да няма забавяне и да си спазят точно уговорката. good Трябва да е готова на 15 април, а сватбата ни е на 10 май.
Самата рокля е цвят шампанско, всъщност отделно бюстие и пола, много удобна изглежда и след като се премахнат някои финтифлюшки, които са ми малко в повече, ще бъде роклята-мечта! danceg

fidelia, успех с роклята и нека е все така прекрасна както си я искаш  Bravo мисля, че точно навреме си я поръчала (за уточнение - моята рокля вече виси в гардероба, което според мен е твърде рано, но така се получи)
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #287 -: март 18, 2008, 11:32:30 »

здравейте момичета,
някой може ли да ми каже дали във Варна има някакъв бутик, който предлага рокли на M Tyler?Много искам да ги разгледам наживо,така да се каже,има страшни модели.Или пък,ако няма нещо подобно дали продават някъде,че направо ми писна от тези,които навсякъде са едни и същи.Тези на M Tyler  са много стилни,наистина.
Във Варна няма такъв бутик, за сметка на това има други на световни фирми.
Активен
clovis
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 329



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: март 18, 2008, 13:55:20 »

Можете ли да ми кажете къде се намира този бутик MTylor
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: март 18, 2008, 14:06:04 »

M Tyler се намира в София,Булевард "Скобелев" 2, ет.2
и на мен ми се иска да отида защото все хубави неща четох...
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: март 18, 2008, 14:20:44 »

Идете и разгледайте. Струва си!
http://mtyler-boutique.com/
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: март 18, 2008, 18:02:35 »

жалко,че няма във варна m tylor,страхотни модели имат.а във варна къде ога да се разтърся за нещо подобно на техните,знае ли някой?някъде четох,че на чаталджа има някакъв,ама незнам къде точно се намира,ако някой има представа да сподели,моля. girl_wink
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: март 18, 2008, 18:11:35 »

MTyler наистина си заслужават. Роклите са моного красиви, изработени са от много добри платове и дантели (все пак са американски  good). Аз си поръчах роклята от там и съм доволна. Малко са скъпички, но нямат грешка.  Wink  Момичета защо не потърсите в Pronovias или St. Patric, а може и в българските Princess, които имат и своя линия, но са и представителство на много добри чуждестранни марки...като White 1.
« Последна редакция: март 18, 2008, 18:15:35 от fiamaa » Активен
HeYkpoTuMa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40


обичана!


« Отговор #293 -: март 18, 2008, 18:18:33 »

жалко,че няма във варна m tylor,страхотни модели имат.а във варна къде ога да се разтърся за нещо подобно на техните,знае ли някой?някъде четох,че на чаталджа има някакъв,ама незнам къде точно се намира,ако някой има представа да сподели,моля. girl_wink
Роклите са на LA SPOSA, адресът е бул. “Чаталджа” 20, това е в новата сграда, където беше Гарнизонна фурна, магазина е в голямата кафява сграда на кръстовището, а входа е от към "Ген. Колев.
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: март 18, 2008, 18:31:07 »

НеYкроТиМа,мерси за информацията,мисля да отида да видя за какво става въпрос.май имало и някакъв друг зад търговската гимназия,така че и там ще потърся,а пък да видим  Wink
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: март 18, 2008, 18:31:51 »

eli_m, спомням си, че ти търсеше инфо за тази рокля и незнам дали си намерила, но аз попаднах на нея - на Forever Yours е. Ето линк:
http://www.houseofbrides.com/product.php?productid=15784&cat=666&page=7
Активен
kuklata
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #296 -: март 18, 2008, 20:04:50 »

MTyler наистина си заслужават. Роклите са моного красиви, изработени са от много добри платове и дантели (все пак са американски  good). Аз си поръчах роклята от там и съм доволна. Малко са скъпички, но нямат грешка.  Wink  Момичета защо не потърсите в Pronovias или St. Patric, а може и в българските Princess, които имат и своя линия, но са и представителство на много добри чуждестранни марки...като White 1.


Здравей fiamaa ти кой модел си избра от  M.Tyler и доволна ли си от обслужването там?
Активен
Биa'
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


Директор!.......на цирка.


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: март 18, 2008, 22:07:05 »

здравейте,сватбата ми е на 5.07 и още от сега гледам за рокли,да ама нищо не ми харесва освен една която видях в един саит,но се намира във варна,та въпросът ми е ако някой има информация колко струва тази  рокля много моля да ми кажеhttp://wedboutique.com/9/wed-095.jpg
« Последна редакция: март 18, 2008, 22:08:36 от BIBKA_21 » Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: март 18, 2008, 22:25:46 »

здравейте,сватбата ми е на 5.07 и още от сега гледам за рокли,да ама нищо не ми харесва освен една която видях в един саит,но се намира във варна,та въпросът ми е ако някой има информация колко струва тази  рокля много моля да ми кажеhttp://wedboutique.com/9/wed-095.jpg

Миличка има много лесно решение на твоя проблем.Просто те съветвам да им изпратиш мейл със снимката и да попиташ за цената или им се обади по теелфона като кажеш кой е модела за който търсиш инфо.Понякога ние имаме информация но е или малко старичка или те предния ден/седмица/месец са сменили цената.

Разговор с хората е най добре.Успех good
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: март 19, 2008, 09:07:53 »

ellie_bellie, много ти благодаря! give_rose
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines