Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 19:34:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очакваме нашите съкровища - Януари Февруари Март- 3"  (Прочетена 114897 пъти)
 
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #405 -: декември 06, 2009, 11:33:33 »

sl1ncata спокойно мила - и моя се втвърдяваше доста преди термина още преди да вляза в 9-я месец. Ама си родих 3 дена след датата. Недей да мислиш такива неща. Само се натоварваш така.
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: декември 06, 2009, 18:47:52 »

Кали, кажи как си ти...преминаха ли неприятните усещания:
Айдеее нямам търпение да разкажеш за прегледа утре @}->--ще си видиш бебче и някое хубаво фото да му спретнете... yahoo  А какъв е този преглед, който с прави в 8-ми месец?
Мен започна и запушен нос да ме мъчи, нищо не сме сменили, нито отоплението, нито градусите... =]обаче сутрина задължително се събуждам със запушен нос...и това май става, ако съм лежала по дълго по гръб... *crazy
« Последна редакция: декември 06, 2009, 19:21:52 от pleasure » Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: декември 06, 2009, 19:09:18 »

Вече нямам зацапване,но ме наболва кръста понякога,друг път корема,дано не вземе да тръгне това бебе по-рано.Утре ще видиме какво ще микаже докторката на 4д,а във вторник съм на жк и ще разкажа какво става с мен,да видиме какво ще каже докторката ми.А за прегледа,в 8ми месец има един задължителен гинекологичен преглед и маей се взимаше и секрет ама това не го помня.Но се преглеждат родовите пътища или нещо такова.Ма не помня точно кога,но е в 8ми.Аз понеже много ги мразя тези прегледи и съм го запомнила.
А ти как си плежър,нали всичко е наред при теб?
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: декември 06, 2009, 19:14:25 »

Плежър всяка сутрин от известно време и аз се събуждам със запушен нос, без никакви симптоми на разболяване, тъй че капвам физиологичен разтвор, почиствам със салфетчица и съм на шестак  blum Ама явно си е нещо физиологично  Wink

А Кали писа преди да съм пуснала моя отговор  Wink Бе Кали и аз се чуден дали ми се полага още един гинекологичен преглед, че напоследък егаси течението имам ...направоо е ужас angry Та във вторник съм на ЖК и ще го питам ако не ми се полага да си платя да пуснем една микробиология  pardon

Аз нещо хич не се чувствам добре на последък, нито от физическата страна на нещата, нито от емоционалната .... то едното е предизвикано от другото де. И уж знам че е хубаво и знам каква радост е да съм бременна, ама толкова ми тежи, не мога да лега, не мога да седна, не мога да се наспя, вървя едвам едвам.... и за капак на всичко всички се държат с мен като с болна, постоянно ме карат да си полегна, да си поседна и ей така цял ден.... откачам вече  diablo Наоплаквах ви се, знам че не е редно ама иначе само мъжа ми го отнася  blush
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: декември 06, 2009, 19:18:33 »

Аз хрема не съм имала отдавна,някъде по средата на бременността имах,но сега нямам.Но то май е нормално да се появи хрема в смисъл не е от настинка.
Не мен учудващо още не ми тежи много,и си спя и си се движа,само ми е трудно сутрин да си лагам чорапогащника и да се навеждам,но това да ми е гайлето.
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: декември 06, 2009, 19:35:58 »

Аз нещо хич не се чувствам добре на последък, нито от физическата страна на нещата, нито от емоционалната .... то едното е предизвикано от другото де. И уж знам че е хубаво и знам каква радост е да съм бременна, ама толкова ми тежи, не мога да лега, не мога да седна, не мога да се наспя, вървя едвам едвам.... и за капак на всичко всички се държат с мен като с болна, постоянно ме карат да си полегна, да си поседна и ей така цял ден.... откачам вече  diablo Наоплаквах ви се, знам че не е редно ама иначе само мъжа ми го отнася  blush
Е, Гериииии аз си мисля, че е нормално да има такива моменти @}->--то няма начин, да радост е...ама като те боли и тежи и всички там екстри... pardon
Всички са загрижени за теб, да си добрееее....недей си мисли, че нещо нарочно го правят. Аз също малко се дразня, когато всички покрай мен почнат да се вживяват малко повече отколкото е необходимо, ама знам, че е искат да ми е добре Girl_hide
Най много се дразня, когато вляза някъде и ако някой яде...и всички спират и се почва едно трескаво предлагане, подканяне...то е страшно Ви казвам. А аз даже не съм такава повтенлива, ама...всички някак си се спичат girl_impossible Но и това знам, че е с мисъл за мен tease но някак си когато се загуби баласа и малко е дразнещо. Ама това са бели кахъри де... yahoo
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: декември 06, 2009, 20:30:11 »

И аз много се дразня като се държат с мен като с болна,а колежката ми направо ме вади от обувките,само ми носи разни неща за ядене,като ми падне папка тича да я вдигне изобщо длазни ме много.Само ходи по мен и ми се лигави на корема и аз и се скарах и и казах,че ще ме уручаса.Много е неприятно.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: декември 07, 2009, 09:45:52 »

Момичета, добро утро от нас с бебо!
Кали, радвам се, че нещата са се поуспокоили при тебе. Когато имаш възможност почивай си. Но то и само да почиваш омръзва.  Wink
Гери, за тези състояния може би са нормални, но опитай се да си намериш някакво странично занимание и да не мислиш за тези неща.  blum
Плежърче, аз си се събуждам със запушен нос и пресъхнало гърло от доста време и вече не ми прави впечатление. Май е от бременността.
Аз да ви се оплача мъъъничко....от два дена ужасно много ме боли гърба между плешките. Една такава пронизваща болка, която преминава отпред към гърдите. Все едно с нож ме режат. И от това не мога да спя нощно време.  sad В сряда съм на лекар да видим там какво ще ми каже и да се разберем за болничния другия месец. Ами надух ви главите и се изнизвам...
Пожелавам ви спокоен и усмихнат ден! Погалете тумбаците от нас!  give_rose
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: декември 07, 2009, 10:15:25 »

Аз да ви се оплача мъъъничко....от два дена ужасно много ме боли гърба между плешките. Една такава пронизваща болка, която преминава отпред към гърдите. Все едно с нож ме режат. И от това не мога да спя нощно време.  sad В сряда съм на лекар да видим там какво ще ми каже и да се разберем за болничния другия месец.
Плами, тази болка да не би да е от това, че ти е понатежало коремчето вече и гърбът ти така да реагира.НО няма логика де, ако беше от това щеше да е постоянна тъпа болка, пък ти казваш, че е пронизваща.. crazy я на лекар по добре и без импровизации...да не объркаме нещтата... pardon
И аз сама се вкарах в приключение, но както е казано "Човек от акъла си пати" huhhuh.gif
Отивам аз в събота нещо да се разкрасявам.. blush и там при маникюристката, някакви бременни мадами..и се разговорихме и аз като по-назаднала питам сега рапитвам. Стигнахме до мазането с кремове и обтриване на гърдите за подготвянето им за кърмене. Аз естествено такова нещо не съм правила.. crazy и те ми обясняват как с гъба под душа си обтриват гърдите, за да загрубеели зърната, за да били подготвени за кърменето. И аз си викам, айдееее аз пак от изоставащите.
Прибрах се по живо по здраво, и вечерта влизам да си взема душче и си викам, абе чакай и аз да пробвам...явно така се прави. Взех една гъба обтрих се с няколко кръгови движения....до тук добре.
Излизам, подсушавам се, започвам да се мажа с разните му там мазила за гърди, кореми...абе пълна програма. И посягам да се намажа с крема за гърди и ооооооооооооооо Боже няма такава болка shok все едно си намазах със спирт отворената рана.. Oh my ...
В банята нищо не съм усетила, отвън когато се подсуших и имах чувството че съм си свалила един слой кожа от гърдите (а уж не съм натискала, нито съм търкала.. girl_impossible) а и имайки неблагоразумието да се намажа и с крем след това и направо ми причерня от болка и щипане в тази област.
Та такива ми ти работи...сега "ближа рани" и се чудя откъде си докарах тази беля.. GROAN SUICIDE Hmmm
Калииииии днес как си? От теб някакъв много подробен отчет чакаме, ок..? give_rose yahoo Bravo
« Последна редакция: декември 07, 2009, 19:52:39 от pleasure » Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: декември 07, 2009, 10:50:23 »

Олелеееееее момичета това бременните за сефте хич ни няма! Плежър, вземи си някакъв крем да успокоиш кожата за сега. А подготовката за кърмене......имаш време.
Аз си мисля, че при мен тази болка е от изместване центъра на тежестта. Понякога се заседявам много, може и от това да е...незнам. Ако не забравя ще питам доки. Интересното е,че започва да боли адски когато лежа... crazy Като стана да се поразходя малко и минава...ама мога ли цяла вечер с лудите да обикалям....  crazy
Пазете се момичета!
Кали, чакаме отчета... smile
Активен
sl1ncata
Гост
« Отговор #415 -: декември 07, 2009, 10:55:54 »

здр от мен за днес.аз да ви почерпя първо. Torte,макар и със закъснение.ние с мъжа ми вчера направихме 3 години откакто се познаваме и 1 години откакто сме сгодени.
и аз мн се дразня като почнат да ми се превземат край мен ще кажеш,че съм болна.
за болките в гърба и аз имам и то моите са почти постоянно ама не са пронизващи ами едни такива тъпи.
плежър и аз бях направила същата грешка и мн болииии наистина и оттогава не си правя такива работи защото е ужассс.а запушен нос и изсъхнало гърло това го имам от отдавна и вече взех да свиквам.
мамчето благодаря за успокоението аз не се тревожа каквото е писано ще стане няма как да го спра. smile
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #416 -: декември 07, 2009, 11:18:09 »

Здравейте момичета  smile Дано сте си починали хубаво уикенда  give_rose
SL1NCATA ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА Пожелавам ви винаги да се обичате така силно и страстно както досега и да посрещнете още много много годишнини заедно рамо до рамо  give_rose
Кали радвам се, че нямаш зацапване вече- дано не се появява вече, но ти пак си почивай повечко като можеш . И остави я колежката да ти вдига тежките папки- сега ти се е паднало  girl_wink Но съм съгласна, че наистина е доста изнервящо постоянно някой да ти е лепнат за корема и да ти задава 1000 въпроса - нямат усещане хората хич.
pleasure рано ти е още за такива работи- а и изобщо не е задължително да се обтрива с гъба. Това доста лекари го отричат като стар и неефективен  метод, а и да не говорим че предизвиква контракции. Аз само си мажа зърната с крем и изобщо нямам намерение да се търкам с нищо- според мен няма как да си подготвиш гърдите за кърменто предварително. Иначе аз предния път като бях на ЖК тогава ми казаха да започвам с това и да си мажа зърната с крем, за да ги подогтвям- т.е. 33 г.с. и няколко дни, така че ти имаш време.
plamik може наистина да е от това болката, но док най- добре ще ти каже  good
sl1ncata поустискай още малко миличка, но то вече няма страшно дори и да родиш към края на Декември, бебчето ще си е достатъчно развито и всичко ще е наред  smile
Geri те всички го правят това, защото са загрижени за теб- въпреки, че е малко дразнешо- но ти си прави каквото ти се иска, за да бъдеш по- спокойна и усмихната, пък те да си говорят каквото искат  good
И аз много мразя като започнат да ми предлагат разни неща за ядене и да настояват- на мен ако ми се е прияло ще си кажа или ще си купя!
За контракциите- и аз си имам въпреки Магнерота, поне не са болезнени, но определено са по- честички  Girl_hide
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: декември 07, 2009, 11:34:13 »

извинявайте, че се цопвам тук във вашата темичка blush


pleasure не пипай зърната толкова рано!!! предизвикват се контракции, на мен доки ми беше казал, че като влезна в деветия месец може!!! А и от опит да ви кажа каквото и да правите няма да подготвите зърната за това, което ви предстой pardon

sl1ncata  честита годишнина heart Обичайте се много twohearts


хував ден на всички!!!
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: декември 07, 2009, 12:19:23 »

Плежър,така съм се смяла с твоите преживелици,че няма на къде.Аз това с кърпите съм го чувала още с предишната бременност,но не съм го правила.Е след раждането станах на рани,кръм,черва и т.н но и сега не го правя,някак ми се струва прекалено мазухистично.
А отчет чакайте довечера че съм от 17 на 4д.Вече нямам търпение да отида да го видя това бебе зощото като ходя на жк монитора е с гръб към мен и на мен ми е неудибно всеки път да искам да го върти  нищо не виждам.
Плежър сега е време да си вземеш крем за зърна че да си оправиш гърдите преди раждането,пък за след това ще си имаш вече.
Мацки,поръчах на майка ми от щатите като си идва да ми донесе от тези капки за колики,които ползва кикси,а тя милата поръчала за целия китайски народ,та ако има някой желание да ги пробва да знате че най-вероятно ще имам в повече.Цената им обаче не е малка 20лв.Ако някой иска да ми пише на лични.Капките ще са тук януари.
Извинявам се за последното,не се занимавам с търговия на капки за колики,ама са ми в повече и ако може някой да са му от помощ пък аз да не се чудяя какво да ги правя -та за това.
Знаете ли какво съм се сетила-защо не напарвами тема в която който каквото има в повече или вече не му е нужно да го предложи и така да сме си в помощ една на друга.Отдавана си го мисля,ама знам ли да не ме скастрят модераторите-да не кажат нещо че е комерсиално.Идеята ми е да направиме нещо като продавалника на бг-мама.Кажете си мнението по въпроса.
Активен
sl1ncata
Гост
« Отговор #419 -: декември 07, 2009, 12:55:40 »

кали аз съм за продавалника ама за сега нямам в повече работи ама може и в последствие да имам.благодаря за честитките и хубавите пожелния.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines