Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 14:02:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица на Баба Марта 24.02 - 02.03.2014  (Прочетена 39091 пъти)
 
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 26, 2014, 15:27:37 »

ХИхи,  и аз съм ЗА малките да се качват от рано на ските, че да свикват Wink а и въобще за спортовете. Трябва да тренират, защото спортът много възпитава.

Аз пък днес след снимката с магаренцата на Свекърва проверих кога е Тодоровден (след това видях, че сте го написали), че вкъщи направо си е традиция на деня да се отрязва малко косичка, за да расте като гривата на коня - бързо, гъста и красива. Аз пък искрено си се надявам тази година да пропусна този обичай (нали бременните не трябвало да се подстригват, че отрязвали късмета на бебока) Wink
Иначе аз още ноември отрязах дългата коса до кръста много късо. И сега тя си расте, ама на мен не ми пречи Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #46 -: февруари 26, 2014, 15:52:44 »

Това, за стригането на коса, за да расте като грива, го бях забравила  heart heart heart
Някой да знае кога се стрижат овцете? Да взема тогава да я свърша тази работа, че да ми се понакъдри малко.... Wink
« Последна редакция: февруари 26, 2014, 15:54:19 от svekarva » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: февруари 27, 2014, 09:51:35 »

добро утро, да ви разнообразя с една статия, малко предизвикателна :

12 заблуди, които хората обичат да ни казват
http://www.obekti.bg/chovek/12036-12-%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D1%83%D0%B4%D0%B8%2C-%D0%BA%D0%BE%D0%B8%D1%82%D0%BE-%D1%85%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D1%87%D0%B0%D1%82-%D0%B4%D0%B0-%D0%BD%D0%B8-%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D1%82
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #48 -: февруари 27, 2014, 10:40:47 »

Привет!
emmmmmy, нищо не разбрах от статията....Малко им са замотани твърденията, според мен. Пък и като видя нещо от сорта: Пен начина да ....., Шест причини за...... , хич не искам да го чета. Освен това, изобщо не е вярно, че йероглифите са едни и същи. diablo за криза и възможност.
Хихи, имаше разяснение по факта преди много години:
Всъщност грешката е огромна, а Toyota напоследък се занимава не само с дефектни педали. Относно рекламата:
1. Не Ви ли се струва странно японска фирма да използва китайски йероглифи?
2. Не че е същото, но как си представяте сръбска фирма да рекламира нещо си на българска кирилица или обратното?
3. Според китаиста проф. Виктор Мейр от Пенсилванския университет, всичко по-горе е отишло в грешна посока, защото преводът не е правилен. “Вей-жи” означава всъщност “повратна точка, от която започва опасността”, т.е. същото като crisis на английски или гръцки. Подвеждането идва от президента Кенеди, който използва “вей-жи” през 1959 г. и оттогава го цитират. Приканвам колегите, които са преподаватели да имат предвид и тази гледна точка и да не четат китайската латиница “путунхуа” като английската – буквите се озвучават различно…, например “вей-жи” не е “уей-джи” и пр.
Поздрави!
За желаещите да знаят повече по темата споделям статията:
http://www.facebook.com/profile.php?v=wall&id=1720265287

Не ми обръщайте внимание, аз просто не си падам по такива неща  smile. Овнешка работа, винаги всичко си знае, пък и да му кажат нещо, той винаги си има собствено мнение.
Днес съм затънала в работа, само скучни отчети правя. Вън грее слънце и много ми се иска да не го гледам само през прозореца.....


* kriza-vuzmojnost.jpg (36.69 KB, 500x326 - видяно 475 пъти.)
« Последна редакция: февруари 27, 2014, 10:54:41 от svekarva » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #49 -: февруари 27, 2014, 11:12:31 »

svekarva все едно за мен говориш, никак не мога да понасям някой да ми казва как да мисля и да се чувствам, особено за " Пет начина да ....., Шест причини за." Напомня ми на една колежка от работа, много е зарибена по някакви Life Coach  семинари даже си ходи редовно и много често се е случвало да ми дава такива съвети. Направо ме напушва на смях  Yes. Даже миналата година си говорехме как трябва да чакам за едни резултати и тя ми изцепи ако искам да ме свърже с нейната екстрасенска да ми била помогнала  shok, така и се изсмях че ми стана неудобно като видях че тя е много сериозна, и започна да ми разказва колко и била помогнала на нея и мъжа и  girl_impossible, измъкнах се като и казах че съм вярваща и че църквата ми забранява ходене по екстрасенски ( врачки на прост език казано)

На мен днес ми е готино smile дойде време отново за последният петък от месеца, този път ще има мексиканска храна, Бурито  Bravo и подготвям една година от създаването на моето екипче, избирам торта и място за партито  DANCE
« Последна редакция: февруари 27, 2014, 11:19:17 от mariola85 » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #50 -: февруари 27, 2014, 11:56:14 »

Мариола, сега като заприказвахте за тия неща се сетих за разгворите, които имахме за психоаналитика ... преди няколко седмици ми се появи доста проблемна ситуация на работа и направо полудявах. И нали преди години бях работила за такава фирма, се обадих на шефката да се видим. Този проблем ме глождеше дотолкова, че 2 седмици не можех да спя, а на работа бях ужас и безумие, тая жена за 1 час ми реши всички проблеми и ме накара да се чувствам много по-добре! Просто толкова бързо вникна в ситуацията и ми каза супер адекватни неща, че не съм аз луда, а фирмената политика е такава, и ако не ми харесва трябва да се ориентирам към друго място, което и аз си го мислех, но не исках да си го призная. Та, такъв човек мисля, че може да ти помогне - това му е работата!

Относно екстрасенси и разни там дето гледат по слънца и луни, основно ти взимат парите и ти пълнят главата с бръмбари.

О, като спомена международна кухня, снощо ходихме на едно персийско ресторантче и видях много интересен метод за правене на хлебчета:



Имаше една кръгла пещ и по стените и лепят хлебчетата, за 2 минути бяха готови и много вкусни!
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: февруари 27, 2014, 13:00:59 »

Ах, Виви, бързам да те питам кое е това заведение, че искам да заведа мъжа ми на вечеря, по случай заплатката и още не съм решила къде, а пък сега като прочетох и много мило ми стана smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: февруари 27, 2014, 13:02:59 »

Тази техника за правене на питки я има и в България  smile
Емс, на мен статията ми хареса. Много е важно с днешния начин на живот да избягваме статуквото и да си създаваме собствени правила и норми. Аз много отдавна съм спряла да плащам данък "обществено мнение" и да вярвам на разни твърдения. Около подготовката за сватабата успях да се отърся от много неща, които се натрапват и съм доволна от себе си.
Колкото до поучаването и съветите, винаги изслушвам хората, и взимам най-полезното за мен  pardon Старая се да не реагирам прибързано. Моят мъж е овен и абсолютно разбирам какво има предвид Свеки, винаги има мнение и ако ще хиляда довода за нещо да му дадеш, той си знае неговото  diablo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: февруари 27, 2014, 14:20:04 »

Вчера като казахте, че ако се подстрижа с магаретата ще ми расте косата и днеска си запазих час за 8 ми. Makeup
Ани, тя Виви живее далече, няма да ти свърши работа нейният ресторант. Може да заведеш мъжа ти на суши, ако обичате де.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 27, 2014, 15:25:51 »

хах, успях да ви събудя, значи си свърших работата за днес. smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #55 -: февруари 27, 2014, 15:54:44 »

emmmmmy, не ни каза как се прояви като Шмизла с розовия лак...
Какъв е мъжкият вариант /демек Шмизльо/ Wink? Този, на аватара ти, ми е малко нежничък.....
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: февруари 27, 2014, 16:05:04 »

този на аватара, ако ми падне... хич няма да е нежен хахаха blum
мии как се проявих, гледат ме в ноктите в метрото smile
Днес ще се докарам и с леопардово палтенце, да си заслужа новия форумски прякор smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: февруари 27, 2014, 16:10:31 »

Момичета, отдавна не съм задавала тъпи въпроси и ми е време!
Може ли някой да ми каже как да стигна до Младост 4? Преди ходех с един рейс 214, но май са ми го спрели и сега се чудя имам ли друга алтернатива или трябва да ходя с кола.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: февруари 27, 2014, 16:16:43 »

АААААААз. Работя в Младост 4 biggrin Устройват те 213, 113, 76, а ако те устройва района около Симеоново, то и 111 също става. Къде точно искаш да отидеш, за да ти кажа кое точно ще ти е по-удобно?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: февруари 27, 2014, 16:18:03 »

Ами зависи от къде тръгваш може да хванеш 111, 314, 413, 113 и 213
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines