Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 18:28:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица на приятелството 17-23.02.2014  (Прочетена 21306 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #30 -: февруари 21, 2014, 14:25:54 »

Петък, слънчево, просто супер ден. Като изключим срещата с една родителка, с чийто дете много трудно се работи.  cray
Като се нанеса в новия апартамент, много си се чудя дали ще чистя. Дано ми дойде ентусиазъм от това, че всичко е новичко и трябва да го запазя красиво.  pleasantry Иначе много мразя чистенето, само готвенето обичам, ама то не спада в тази графа.

ratatui, ако бях на твое място нямаше да го мисля толкова, много често си го заслужават просячетата. Спокойно и се радвай на последния работен ден, не се самонавивай и натоварвай излишно, било какво било. smile
emmmmmy, аз на театър не съм била от много отдавна, а и не че в малкия ми град има често такава възможност. Последно участвах в подготовката на представлението на театрален клуб от училище...и може да е нескромно, но много ми хареса!! smile
punk_girl123 , много ми стана смешно това за чистенето на приятелката ти. А ако една година не й идва никой на гости?!  danceg
ra_di , на мен статията ми подейства добре! Тъкмо имам доста работа за .... след малко!

Приятен уикенд ви желая! Ние от 2 седмици имаме традиция да ходим на гората в неделя и е страхотно изживяване, пожелавам на всеки на намери време за пикник през уикенда! smile

 
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 21, 2014, 16:02:00 »

Наделина то си е смешно. Мъжа ми все ми я даваше за пример като се запознахме с нея. Че все като им ходим на гости и един час преди това излизва всичко. Ама като разбра в последствие, че това е само за пред гостите и си върна думите назад. Няколко пъти ги изненадахме и няма да ви разправям каква кочина. По зле беше от студентско общежитие.
Фиби да ти кажа и аз за себе си съм убедена, че не е най-полезното детската кухня за детето. Ама по добре да свикне с готвено, пък като порастне малко повече ще яде от нашето. При нас нещата са по странни защото на Алекс доста й харесва кухнята. Аз съм чевека дето е недоволен. Ама така ще е като лелките се прибират с пълни чанти с продукти, пък за децата каквото остане. Добрата новина е, че от първи март при нас я правят левче на ден. И дето се вика 1 лев за глупости го давам, пък за кухнята ли не. А като не ми хареса яденето ще си готвя и това е.
И понеже заговорихте за театър. Аз съм фен на комедиите. И не знам аз ли съм с такъв късмет, но все случваме на някой в залата с адския смях. И като се изхили и цялата зала почва.
Но като цяло ми липсва и театъра и киното, ако щете и на бар за по биричка. Но такъв е живота, накои неща заменят други smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #32 -: февруари 21, 2014, 16:09:56 »

fiibi_bg, хихи, сметката ми се видя едноцифрено число Wink. Може да е голяма, ама е пък в Хилтън.
pandapanda, левичарка ли си, как се държи грешно мишка? Аз поне в китките съм здрава и нищо не ми става дори и с многократно натискане на ОК от някоя програма. Снаха ми обаче има чувствителни връзки и ползва някаква специална подложка за 4 долара. Това я спаси.
И аз хич не обичам чистенето, мога да се натискам и да не си мия прозорците или да не бърша прах, но това си ми е в главата и ме дразни до такава степен, че нищо друго не мога да подхвана. Не мога да чета книга, ако зная, че ме чака прахосмучене. Направо съм луда за връзване. Спестявам си от готвенето, под предтекст, че се губят витамини при топлинна обработка, но пък моят стомах не издържа на груба целулоза. И на разхвърляно не трая и като някой от СС само раздавам команди /или най. често сама си го върша/ crazy Голяма мечта ми е да си имам домашна помощничка или пъргава снаха diablo  Wink да действа вместо мен.
Аз от последното ходене на театър помня едно ужасно кашляне на човека зад мен. Направо ме удряше по стола и се тресеше цялата редица. Хихи, аз пък се стисках да не дишам, че да не докопам някоя пръска и да се заразя.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #33 -: февруари 21, 2014, 16:20:43 »

Снаха ми обаче има чувствителни връзки и ползва някаква специална подложка за 4 долара. Това я спаси.

Аз от последното ходене на театър помня едно ужасно кашляне на човека зад мен. Направо ме удряше по стола и се тресеше цялата редица. Хихи, аз пък се стисках да не дишам, че да не докопам някоя пръска и да се заразя.

Ех, като те познава човек, как знае какво искаш да кажеш за снахата. Нежно цвете ви е.  blum

За кашлянето много се смях и аз съм така, не че ще ме спаси, ма и аз стискам и се увивам цялата в шала си. Wink Сега в офиса има един мъж, не стига че е 150 кила, ми и кашля като за световно, нон стоп! Бяхме в среща заедно миналата седмица и аз като теб - стискай, че да не те накашля.  smile

Аз не смея да се включа в темата тази седмица, че сте се събрали разни ветеранки, ама просто толкова ми оправи настроението със снахата и кашлянето, че нямаше как да не се обадя. Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 21, 2014, 18:42:09 »

svekarva, понякога седя на дивана с лаптопа на холната маса и си държа мишката до мен на дивана. Така ръката ми е перпендикулярна на дланта. На всички им е странно как ми е било удобно така  pardon Сега спазвам дланта и ръката да са в една линия и е по-добре.

Vivi20 и ти си ветеранка, нали си пенсионерка  Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #35 -: февруари 21, 2014, 19:33:51 »

Ясно, наистина си натоварвала ръката.
Хехе, аз този път нямах намерение да се заяждам, ама пак така излезе  girl_impossible. Да поясня, че снаха ми работи по- добре с лявата ръка и само си местела мишката /пък мишките имали ергономичен дизайн, отговарящ за работа с дясна ръка/. Намерила си мишка за лява ръка, а после си купила и подложката, за която споменах. Между другото, това е доста сериозен проблем и се среща често, подобно на пианисти, фризьори и  професии с често повтарящи се еднотипни движения  на китката. Ама да не излизам от образа на свекърва, да кажа, че това и е наследство от майка и funnytooth
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines